1:0
1:1
1:3
- : -
branky (asistence): 01:58 Martin Mattes (Karel Petrák), 26:39 Karel Petrák (Martin Mattes), 42:42 Filip Záveský (Dominik Hudec)
branky (asistence): 23:43 David Mühlbach (Vojtěch Švara), 33:11 Matouš Neužil (Patrik Pavézka), 41:10 Patrik Pavézka (Tomáš Klouda), 44:36 Ondřej Filip (Filip Janeba)

Panthers Praha - Viking group TJ Kobylisy 3:4
2. Martin Mattes, 27. Karel Petrák, 43. Filip Záveský - 24. David Mühlbach, 34. Matouš Neužil, 42. Patrik Pavézka, 45. Ondřej Filip; rozhodčí: Martin Pavlík - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Kobza ? - Tomáš Palička ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:3;
44:36
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip, asistoval Filip Janeba (3:4).
43:43
Timeout Viking group TJ Kobylisy
42:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Filip Záveský, asistoval Dominik Hudec (3:3).
42:41
Záveský v odloženém vyloučení vymetl šibenici!!!
41:36
Mattes faulován.
41:16
Timeout Panthers Praha
41:10
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Patrik Pavézka, asistoval Tomáš Klouda (2:3).
40:00
Mattes trefuje břevno.
38:56
Nebezpečná situace každý z hráčů teď měl k zabránění přihrávky opravdu kousek, bohužel ale každá přihrávka prošla. Naštěstí z toho není gól.
38:17
Panteři drží Kobylisy pod tlakem.
35:02
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Viking group TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
33:11
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Patrik Pavézka (2:2).
33:11
Kobylisy geniálně rozehrály standartku a srovnávají.
29:40
Panterům se nelíbí dlouhé porady hráčů Kobylis.
28:55
Kobza betonem zastavuje laser.
26:40
Mattes skoro v pádu dokázal přihrát Petrákovi, který Paličku doslova hodil do bazénu.
26:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Martin Mattes (2:1).
25:22
Eška vyslal propagační střelu.
23:43
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Vojtěch Švara (1:1).
21:48
Panteři si tak dlouho připravovali střeleckou pozici, že jí nedokázali využít.
19:59
19:50
Lubina vyndal sám sebe
17:36
Vyloučen hráč Petr Vavřínek družstva Viking group TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
16:40
Panteři nedokázali ze standartky před bránou vytěžit gól.