0:0
0:2
2:3
- : -
branky (asistence): 41:45 Matouš Burian (Jakub Boček), 43:29 Jakub Váňa (Jakub Hromada)
branky (asistence): 34:17 Patrik Šebek (Filip Forman), 36:48 Daniel Cabejšek (Filip Forman), 47:18 Matyáš Krebner (Jakub Buršík), 50:32 Jonáš Janata (Jakub Buršík), 55:08 Jan Dobisík (Daniel Cabejšek)

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:5
42. Matouš Burian, 44. Jakub Váňa - 35. Patrik Šebek, 37. Daniel Cabejšek, 48. Matyáš Krebner, 51. Jonáš Janata, 56. Jan Dobisík; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 4:2 + Filip Forman 5; využití: 0:0; diváků: 220; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer ? - Ondřej Kratěk ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 2:3;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Zalubila: Ze začátku hodně nervózní utkání od obou družstev. Kdybychom vstřelili první branku, tak by se zápas vyvíjel úplně jinak. Nakonec rozhodla pětiminutová přesilová hra a věci, které člověk ovlivnit úplně nemůže. Děkujeme skvělým divákům a budeme to muset urvat na Děkance.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Martina Forman: Dnes si myslím, že se rozhodlo v našem pětiminutovém oslabení. Přečkali jsme ho a dokonce se nám povedlo vstřelit branku. Po tomto oslabení jsme opět najeli na vlnu jako ve druhém zápase a doufám, že na této vlně už dojedeme i GAME 5! Zápas byl emotivní, strhující a rozhodně se musel ve vyprodaných Čakovicích divákům líbit. Zveme všechny k nám do Děkna arény, kde se rozhodne o titulu!
60:00
Statistika střel třetí třetiny: 11:8
60:00
57:48
Black Angels se snaží dát aspoň jednoho. Bohužel tim ale pootevírají svá vlastní vrátka.
56:51
Michal Jedlička (trenér Bohemians) nám ukazuje proč byl už několikrát poslán předčasně pryč ze hřiště. Nadávky, řev a pohled vraha.
55:42
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
55:09
"Nedáš, dostaneš" v praxi.
55:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Dobisík, asistoval Daniel Cabejšek (2:5).
53:10
Black Angels se snaží být více aktivní ovšem je to těžší než držet balon za vlastní bránou...
52:38
Pfeifer teď maskou vychytal únik Bohemians
50:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Jakub Buršík (2:4).
48:10
Bohemce se tlak vyplatil a není divu, domácí byly chvílema jak na horské dráze.
47:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Buršík (2:3).
45:32
Jde vidět že Bohemka se nebojí útočit i v oslabení.
44:22
Vyloučení dalo klid Blekům a moc se nikam neženou. Naopak Bohemka je teď na ostří nože.
43:55
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 5 minut za hrubost.
43:30
Black Angels zařadily na dvojku.
43:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Váňa, asistoval Jakub Hromada (2:2).
41:46
Kuba Bočků nahodil balón z rohu před branku, tam Matouš Burian protečoval na kasu a Ondra Kratěk se nestihnul zorientovat.
41:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jakub Boček (1:2).
41:15
Šimáně z Bohemians dostal namazáno od obrany domácích ale bránu netrefil.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině - Black Angels: 12 Bohemians: 9
40:00
39:41
Hra už probíhá v ostrém tempu a v lehkých křečích.
38:13
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
38:13
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
38:13
Tvrdý souboj v ceně dvouminutového trestu pro dva hráče najednou
36:49
Pfeifer zapomněl že není na pikniku s rodiči a lehl si o něco dříve...
36:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Filip Forman (0:2).
36:30
To samé na druhé straně v podání Poura
36:01
Filip Rulíšek netrefil kasu pouze o kousínek.
34:18
Nic jsem neviděl, jistý mullet mi zastínil výhled...
34:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Filip Forman (0:1).
34:02
Krebner sám před brankou trefil osvětlení...
33:02
Vyloučen hráč Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:22
Věřím že se brzo dočkáme nějakého gólu. Hra je více otevřená a šancí je více a více.
30:42
Krebner z Bohemians zkusil střelu z půlky která byla na pohled krásná ovšem cíl minula.
30:07
Rozhodčí nám trošku zčervenal při odpískání sporné situace po které Bohemians obdržely gól který tím pádem neplatí.
28:40
Black Angels se snaží zjednodušit útoky na pár doteků a Bohemians mají chyby v rozehrávce ovšem když jde o boj v brankovišti tak Bohemka je suverénní.