2:3
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 14:49 Daniel Měkota (Štěpán Matěcha), 17:50 Vojtěch Palatínus, 28:58 Štěpán Matěcha, 30:55 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha), 49:00 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha), 50:13 Štěpán Matěcha
branky (asistence): 24:02 David Jurášek (Ivan Petr), 43:06 Ivan Petr (Jiří Beck), 50:28 Jiří Beck, 58:58 Ondřej Štifter (Ondřej Dušek)

TJ Turnov - FbK Olymp Praha 6:4
15. Daniel Měkota, 18. Vojtěch Palatínus, 29. Štěpán Matěcha, 31. Tomáš Vitásek, 50. Tomáš Vitásek, 51. Štěpán Matěcha - 25. David Jurášek, 44. Ivan Petr, 51. Jiří Beck, 59. Ondřej Štifter; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 7:6; využití: 2:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 28 - Filip Hejtík 21; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:3;
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Turnov 6 - Olymp 18
59:59
Komentář trenéra hostů Piecha: Děkujeme Turnovu za celou sérii, ať se daří příští rok v národní lize.
59:59
Komentář trenéra domácích Palatína: Dnes maximálně odbojovaný zápas, který nám přinesl národní ligu i pro příští sezónu. Děkujeme soupeři za krásnou sérii a přejeme hodně štěstí do příští. Konec dobrý, všechno dobré. Budiž tato sezóna zdviženým prstem do budoucna. Amen
59:48
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:48
Vyloučen hráč Jakub Lipus družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
58:59
Branka naděje pro Olymp.
58:58
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Ondřej Dušek (6:4).
58:49
Nezdara mířil do prázdné branky a těsně minul.
58:08
Za Švecem zvoní tyč!
57:41
Závěr zápasu je opravdu hodně vyhrocený na obou stranách.
57:07
Trestné střílení družstva FbK Olymp Praha neproměnil Ivan Petr.
57:07
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
57:03
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
56:36
Timeout FbK Olymp Praha
54:38
Olymp se nadechuje k závěrečnému náporu, atmosféra v hale by se dala krájet.
52:36
Švec teď vytahoval míček z brankové čáry.
51:27
Vyloučen hráč Daniel Bursa družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
50:29
Ve třetí části si přijdou na své fanoušci ofenzivního florbalu.
50:28
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck bez asistence (6:3).
50:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (6:2).
50:13
Domácí využili další přesilovku a znovu odskakují na rozdíl čtyř branek.
49:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Štěpán Matěcha (5:2).
48:09
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
45:48
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za vražení zády.
45:22
Olymp na balonku, Turnov hrozí z protiútoků.
43:06
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (4:2).
41:54
Další ospalý vstup domácích do třetiny v podání domácích, Olymp v obrovském závaru nedotalčil míček do branky.
40:00
40:00
39:27
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
37:12
V obrovské šanci po přihrávce Matěchy byl Měkota, ale nedal.
36:20
Turnovu se v krátkém čase naskýtá další možnost na navýšení skóre.
36:19
Vyloučen hráč David Jurášek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:26
Vyloučen hráč David Jurášek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
30:56
Turnov navyšuje v přesilovce vedení, hala je na nohou.
30:55
30:52
Vyloučen hráč Vítek Moučka družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:59
Střely na branku ve druhé třetině: Turnov 12 - Olymp 6
29:42
Vzápětí měl další velkou šanci Matěcha a po něm Vitásek.
28:59
Matěcha vrací po úniku ve vlastním oslabení svému týmu dvoubrankové vedení.
28:58
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (3:1).
27:03
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:30
Ale přecejenom mohl přidat z protiútoku další branku Palatínus.
26:22
Olymp se žene za vyrovnáním, domácí zatím nemají protihru.
24:02
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Ivan Petr (2:1).
23:37
Na začátku druhé části jsou aktivnější hosté a i po skončení početní výhody pokračují v tlaku.
22:08
Olympu se šanci na snížení využít nepodařilo.
20:07
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině: Turnov 9 - Olymp 8
17:51
Domácí navyšují po rychlém protiútoku vedení.
17:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (2:0).
14:50
Měkota dotalčil napodruhé míček do branky a Turnov se ujímá vedení.
14:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Štěpán Matěcha (1:0).
11:53
V ideální pozici v mezikruží se ocitl Janoušek, trefil ovšem pouze blok.
07:47
A možnost otevřít skóre měl na druhé straně hřiště i Matěcha, trefil ale pouze střed branky, kde byl připravený brankář.
06:54
První gólovku zápasu měl Olymp, Švec ale proti střele bekhendem z bezprostřední blízkosti pohotově zasáhl.
03:33
Zápas se hraje hned od začátku ve vysokém tempu.
00:01
Je to tady, zápas o všechno začal. Vypadá to, že od začátku bude v turnovské hale výborná atmosféra.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Olymp Praha: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Ivan Petr, David Nesnídal, Ladislav Procházka, David Jurášek, Jiří Beck
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Vojtěch Rondoš, Daniel Měkota, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek