2:3
1:0
2:2
1:0
branky (asistence): 10:15 Jan Natov (Petr Krzyžanek), 18:46 Jan Jelínek (Jiří Curney), 21:19 Petr Kološ (Milan Tomašík), 52:49 Milan Tomašík (Petr Kološ), 58:26 Jiří Curney, 68:46 Milan Tomašík (Petr Novotný)
branky (asistence): 03:17 Martin Tokoš (Tomáš Sladký), 12:14 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 15:19 Jan Šebesta (Adam Delong), 58:50 Martin Tokoš (Jan Šebesta), 59:14 Martin Tokoš

Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:5p
11. Jan Natov, 19. Jan Jelínek, 22. Petr Kološ, 53. Milan Tomašík, 59. Jiří Curney, 69. Milan Tomašík - 4. Martin Tokoš, 13. Josef Rýpar, 16. Jan Šebesta, 59. Martin Tokoš, 60. Martin Tokoš; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 8191; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 23 - Lukáš Souček 19; po třetinách: 2:3, 1:0, 2:2, 1:0;
70:00
Komentář trenéra Technology Florbal MB Jana Pazdery, část 2: Tým ukázal svoji sílu. Připravil si jednu rozdílovou akci, která rozhodla, s trochou štěstí, celé Superfinále. Děkujeme všem divákům, především našim fanouškům, kteří za námi vážili cestu až z Boleslavi.Těším se na nastávající oslavy.
70:00
Komentář trenéra Technology Florbal MB Jana Pazdery, část 1.: Vyrovnané utkání, ve kterém se bránilo míň než bych čekal. Oba týmy měly spoustu šancí, které nedokázaly proměnit. Myslím si, že jsme měli ze hry o trochu vic než soupeř. Šli jsme do zaslouženého vedení 5:3, které jsme nedokázali udržet. O to víc si cením toho, že nás tento moment nepoložil.
70:00
Komentář trenéra 1. SC TEMPISH Vítkovice Pavla Bruse: Celou sezónu můžu hodnotit relativně pozitivně, byť je tohle taková kaňka. Perfektní vracení se do hry, myslím že minutu a půl před koncem dát dva góly se nepodaří jen tak někomu. Na tom vidím velkou sílu týmu do další sezóny. Ale samozřejmě, že teď mám v hlase zklamání.
68:46
68:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Petr Novotný (6:5).
68:46
Je rozhodnuto! Mistrem se stávají hráči Mladé Boleslavi. Milan Tomašík dostal nabito zpoza brány, zůstal na chvíli nikým nehlídán a to mu stačilo na to, aby rozhodl tohle SUPERFINÁLE.
68:08
Útočný faul Boleslavi, u míčku rytíři.
67:10
Technologové jsou hodně zatažení, čekají co Vítkovice.
66:19
Hubálek z první poslal pouze pozdrav pro diváky.
65:57
Tomašíkův pokus z otočky neskončil v bráně.
65:21
Sladký fantasticky odpálil před Curneyem, který byl sám před Součkem.
64:35
Boleslav se dostala k míčku až teď, ale je daleko od vítkovické brány.
63:40
Řezanina s Hubálkem teď zatápí Boleslavi, ti se drží zuby nehty.
62:40
Tokoš hledal Delonga před bránou, Bauer stihl míček odkopnout.
61:36
Hájek se snažil si obhodit Kološe, to mu nevyšlo.
61:08
Tokoš mohl rozhodnout! Toho ale fantastický Bauer vychytal!
60:26
Rýpar hledal volného Hájka nebo Šebestu před bránou, ti na míček nedosáhli.
60:00
60:00
59:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Tokoš bez asistence (5:5).
59:14
Je vyrovnáno!!! Vítkovice staly z mrtvých a po rychlé kombinaci zpoza brány se prosazuje Martin Tokoš!
58:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Jan Šebesta (5:4).
58:50
A je sníženo! Šebesta ihned po rozehrání našel Tokoše, který využívá přesilovou hru.
58:48
Vyloučen hráč Jakub Gruber družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
58:48
A Vítkovice dostanou šanci přesilové hry. Za sekání si jde odpočinout Jakub Gruber.
58:26
Timeout Technology Florbal MB
58:26
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney bez asistence (5:3).
58:26
Boleslav do prázdné brány navyšuje vedení. Šebesta nejprve nepřekonal Bauera, k míčku se dostal Curney, který ho přes celé hřiště poslal do prázdné brány Vítkovic.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:25
Delong teď jako golman zachránil Vítkovice!
57:00
Vítkovice jsou usazené na polovině Boleslavi a kombinují.
56:32
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
56:32
Vítkovice jdou do 6!
55:30
Boleslav teď nikam nespěchá a čeká, co vymyslí Vítkovice.
55:00
Sladký vyslal následně pokud ze střední vzdálenosti, který byl nepřesný.
54:35
Sladký trefil jen prvního obránce před sebou.
54:00
Bauer odpálil míček před Řezaninou.
53:26
Vítkovice okamžitě zapnuly vyšší stupeň a uzamkly Boleslav na její polovině.
52:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Petr Kološ (4:3).
52:49
A Boleslav jde do vedení! Kološ posunul po mantinelu na Tomašíka, který se zbavil Hrubého a střelou nad nohu Součka posílá Boleslav do vedení.
51:45
Hra je velmi opatrná, ani jeden tým nechce udělat chybu.
51:00
Natovův pokus zablokovaný.
50:52
Probíhá komerční přestávka, trenéři se snaží předat svým týmům pokyny.
50:19
Tokoš promáchnul před prázdnou bránou!
50:00
Sledujeme dlouhý úsek hry bez přerušení.
49:05
Tomáš Chroust poslal svůj projektil na tribunu.
48:34
Jelínek takticky kolem brány chtěl zasunout k tyčce, Souček mu to dobrým zákrokem znemožnil.
47:46
Obrovské štěstí pro Boleslav, Jelínek si málem srazil do branky nahození Rýpara.
47:22
Teď Vítkovice jsou usazené na polovině Boleslavi, vidíme vyrovnaný florbal.
46:10
Boleslav teď zamkla Vítkovice na jejich polovině. Vítkovice odolávájí.
45:17
Bauer si našel skákavý míček před jeho svatyní.
43:50
Novotný s Curneyem běželi dva na jednoho, ale Šebesta vystihl přihrávku Novotného.
43:10
Vítkovice jsou sice usazeny na polovině Boleslavi, ta jim ale nedává moc prostoru.
42:21
Řezanina viděl volného Hájka před brankou, tomu ale míček přeskočil čepel.
42:12
Tomašík už zatahoval střelu za sebe, ale míček mu utekl.
41:35
Bauer neměl problém s pomalou střelou Tokoše.
41:01
Boleslav si drží míček na své polovině a hledá skulinu skrz obranu Vítkovic.
40:17
Řežanina o milimetry netrefil kasu!
40:00
40:00
V druhé třetině jsme viděli pouze jednu branku a to z hole Kološe, který vyrovnal stav. Vidíme spoustů šancí, ale i zablokovaných pokusů. Další třetina začne za 12 minut.
40:00
39:56
Vítkovice v plném počtu.
39:34
Souček zasahuje proti Curneymu.
39:17
Natov střílel po rychlé přihrávce vedle.
39:00
Bolesav zatím jen kombinuje a hledá vhodný čas na střelu.
37:56
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
37:56
Boleslav kombinovala na útočné polovině Vítkovic, Tokoš zablokoval při průniku hůl soupeře a je z toho přesilovka pro Boleslav.
37:22
Bolka je v téhle pasáží hry více u míčku než Vítkovice.
36:20
Brauer dostal dobrou nabídku od Hrubého, ale první jmenovaný byl blízko brance, a tak nestihl nic kloudného vymyslet.
34:40
Firda se teď drží za hlavu, po nečekaném odrazu se k němu dostal míček a už se mohl jen zeptat Bauera, kam to chce, Firda ale přestřeluje.
34:01
Tadeáš Chroust promách míček v dobré pozici.
33:56
Vítkovice se teď opět dožadují vyloučení, ale i teď zůstávají rozhodčí neoblomní.
33:46
Hubálek svůj projektil vyslal někam na tribuny.
33:30
Krzyžanek měl dobře nabito, ale trefil jen Rýpara před sebou.
32:20
Souček fantasticky proti Pluhařovi zasáhl konečky prstů.
31:20
Z následného protiútoku pálil Řezanina pouze do Bauera.
31:10
Novotnému v rozhodující moment přeskočil míček přes čepel.
30:22
Útočný faul Technologů, u míčku Rýpar.
29:50
V hale je fantastická atmosféra, mohli jsme i vidět několik mexických vln.
29:17
Vítkovice se teď dožadovaly vyloučení, rozhodčí rozpažuje.
28:50
Bauer fantasticky vychytal nájezd Brauera.
28:27
Hájkovi už se pletly nohy, tak odevzdal míček a šel střídat.
27:27
Novotný chtěl zakombinovat s Tomašík, obránci jejich pokus vystihli.
27:12
Šebestův pas nenašel Delonga.
26:00
Vítkovice mají hodněkrát volného hráče na středu, zatím to ale nedokázaly využít.
25:08
Tadeáš Chroust ve výhodě pálil hodně nepřesně.
24:20
Vítkovice hledají cestičku skrz obranu Boleslavi.
23:53
Kološ v poslední chvíli přizvedl střelu Sladkého!
23:00
Tokoš ze středu mimo tři tyče.
22:14
Novotný vedl brejk 3 proti dvoum, rozhodl se pro střelu, kterou vypálil pouze do Hrubého.
21:19
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Kološ, asistoval Milan Tomašík (3:3).
21:19
A je vyrovnáno! Tomašík chtěl střílet beckendem na Součka, míček mu ale naštěstí pro Boleslav sjel k volnému Kološovi, který propálil Součka!
20:58
Hájek nezpracoval nabídku Hubálka.
20:20
Boleslav se hned žene dopředu, Sladký zastavil Natova.
20:02
Buly opět pro Boleslav.
20:00
20:00
První třetina byla bohatá na góly, kdy jsme viděli po dvou na straně Technologů a třikrát se prosadili "hosté" Vítkovice. Viděli jsme spoustů pěkných šancí i využitou přesilovou hru. Uvidíme, co přinese druhá třetina.
20:00
Střely v první třetině: 14:11
20:00
19:40
Boleslav u míčku, ale už nikam nespěchá a počkají na přestávku.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jiří Curney (2:3).
18:46
A Boleslav z tlaku snižuje na rozdíl jednoho gólu! Curney dal Jelínkovi za bránu, který měl dost času ji objet, dostat se s míčkem na velké brankoviště a propálit Součka.
18:10
Boleslav teď uzamkla Vítkovice na jejich polovině.
17:36
Souček nadvakrát teď musel zasahovat.
17:14
Delong zkoušel posunout na střed na volného Sladkého, ale jeden z obránců do jeho přihrávky dal hůl.
17:00
Šebesta obral Novotného o míček.
16:28
Souček rukou proti střele Natova.
16:00
Boleslav se teď nemůže dostat z pásma, Vítkovice dobře presují.
15:32
Bauer úspěšný proti Firdovi.
15:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Adam Delong (1:3).
15:19
A Vítkovice jdou do dvoubrankového vedení. Tokoš za bránou odvedl skvělou práci, kdy na sebe navázal dva obránce, posunul na volného Delonga, který si všiml ještě lépe postaveného Šebesty u druhé tyčky, který už měl snadnou práci!
14:50
Útočný faul Technologů, u míčku Tempish.
14:22
Brauer v dobré příležitosti pálil jen do masky Bauera!
13:35
Pluhař se snažil probít do zakončení, ale obránci mu míček vypíchli.
13:07
Boleslav kombinuje za bránou rytířů.
12:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (1:2).
12:14
A Vítkovice využívají přesilovou hru, Hubálek shodil na Hájka, který křížem našel Rýpara, který uklízel do prázdné brány.
11:54
Vyloučen hráč Jakub Gruber družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
11:54
Gruber se teď zbytečně ohnal po svém soupeři a bude za to pykat. Přesilovka pro Vítkovice.
11:00
Natov je při chuti, teď mu pokus zblokoval Šebesta.
10:15
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Petr Krzyžanek (1:1).
10:15
A máme vyrovnáno! Krzyžanek vyslal dělovku na Součka, který ji vyrazil před sebe přímo na Natova, který prostřelil Součka.
09:52
Hájek nikoho ze svých spoluhráčů před bránou nenašel.
08:53
Delong postupoval až k velkému brankovišti zcelá sám, uviděl, že se blíží obránci, tak zkusil vystřelit, ale přestřelil.
08:20
Jelínek z půlky pálil mimo tři tyče.
07:40
To už se zdál jako ztracený míček, ale Pluhař ho ještě dokázal vybojovat pro Technology.
07:30
Boleslav usazena na polovině Vítkovic.
06:30
Souček fantasticky vychytal Natova, který na něho šel sám od mantinelu!
05:50
Jelínek z půlky vyzkoušel pozornost Součka.
05:04
Hrubý měl prostor na levém křídle, poslal přihrávku na Gála, ten jí ale v rozhodující okamžik promáchl!
04:29
Tomáš Chroust se nedokázal dostat do zakončení.
04:00
Hájek vyslal dobrou dělovku na Bauera, ten si s ní poradil.
03:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Tomáš Sladký (0:1).
03:17
Nádherná kombinace Vítkovic končí prvním gólem Vítkovic! Jankulár shodil za branku na Sladkého, který z první našel volného Tokoše, který z velkého brankoviště posílá Vítkovice do vedení!
02:36
Pluhař málem skóroval zpoza branky k tyčce, ale Souček tam nechal nohu přilepenou.
02:09
Hrubý odzbrojil Tadeáše Chrousta, kterému znemožnil zakončit.
01:10
Vítkovice drží míček na své polovině a vyčkávají.
00:40
Nehera kombinuje s Rýparem na vlastní polovině.
00:10
Souček si připisuje první zákrok proti střele Curneyho.
00:02
Úvodní buly pro Technology.
00:00
Střela do tyčky hráč Tomáš Chroust družstva Technology Florbal MB .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Adam Delong, Josef Rýpar, Tomáš Sladký, Martin Tokoš
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Kološ, Jan Jelínek, Tomáš Chroust, Jiří Curney, Jan Natov
00:00
17:15, to je ten čas, kdy to celé vypukne, dámy a pánové, držte si klobouky, bude to jízda.
00:00
Dobrý podvečer, vítejte u online zápisu mezi týmy Florbal Technology Mladá Boleslav proti Tempish Vítkovice z dnešního SUPERFINÁLE v Ostravě!
00:00
To Vítkovice jednou v semifinále proti Chodovu zaváhaly, ale ani to jim nezabránilo, aby tu dnes byly a postavily se Technologům. Lídrem kanadského bodování v Play off je Jakub Hubálek se 17 body z 10 zápasů.
00:00
Florbal Mladá Boleslav v semifinále přešla přes Spartu v celkovém poměru 4:0 na zápasy. Lídrem kanadského bodování je Jiří Curney s 25 body z 8 zápasů.