0:1
1:4
- : -
branky (asistence): 08:24 Adriana Hýsková, 30:18 Simona Pilíková
branky (asistence): 06:42 Dominika Horáčková (Karolína Stůjová), 23:20 Kristýna Lechnerová (Alice Hejzlarová), 24:38 Eliška Trojánková (Eliška Chudá), 26:13 Eliška Trojánková (Kateřina Kovaříková), 32:21 Kateřina Kovaříková, 34:04 Eliška Chudá (Eliška Trojánková)

Florbal Chomutov - TIGERS FK Jižní Město 2:6
9. Adriana Hýsková, 31. Simona Pilíková - 7. Dominika Horáčková, 24. Kristýna Lechnerová, 25. Eliška Trojánková, 27. Eliška Trojánková, 33. Kateřina Kovaříková, 35. Eliška Chudá; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Monika Benková 39 - Anežka Bakočová 5; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:4;
36:00
Komentář trenéra Chomutova Hýska: Chci poděkovat našim holkám za bojovný výkon, odmakaly zápas na 100%., ale síla soupeře byla velká. Každopádně se nevzdáváme a uvidíme jak dopadne druhý zápas.
36:00
Střely po 3. třetině Chomutov 2, Tigers 13
36:00
Komentář trenérky Tigers Moťkové: Zápas jsme neodehráli podle našich představ. Soupeře, který vždy zalezl na svou půlku jsme zbytečně pouštěli do hry a jen změna sestavy nám pomohla k dobrému výsledku. Děkujeme soupeřkám za hru a těšíme se na druhý zápas.
36:00
Střely celkem Chomutov 7, Tigers 45
36:00
34:04
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (2:6).
32:21
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková bez asistence (2:5).
30:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Pilíková bez asistence (2:4).
29:42
Vyloučen hráč Kateřina Vachudová družstva TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
26:13
Timeout Florbal Chomutov
26:13
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Kateřina Kovaříková (1:4).
24:38
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Eliška Chudá (1:3).
24:00
24:00
Střely po 2. třetině Chomutov 2, Tigers 20
24:00
23:30
Vyloučen hráč Valérie Tejčková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vražení zády.
23:20
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Alice Hejzlarová (1:2).
12:00
12:00
Střely po 1.třetině Chomutov 3, Tigers 12
12:00
08:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adriana Hýsková bez asistence (1:1).
06:42
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Horáčková, asistoval Karolína Stůjová (0:1).