1:1
1:2
4:0
- : -
branky (asistence): 14:55 Jakub Smetana (David Roflík), 15:32 Aleš Klemš (David Roflík), 32:50 David Roflík (Ondřej Bureš), 35:55 Ondřej Baloun (Aleš Klemš), 40:34 Vojtěch Jedlička, 42:54 Jakub Vít (Jakub Smetana)
branky (asistence): 06:17 Petr Černohorský (Lukáš Jirásek), 26:49 Adam Jiruška (Lukáš Jirásek), 27:32 Jakub Rajnštajn (Adam Jiruška)

FBC SION DDM Nová Generace -muži - FbK Kostelec nad Orlicí 6:3
15. Jakub Smetana, 16. Aleš Klemš, 33. David Roflík, 36. Ondřej Baloun, 41. Vojtěch Jedlička, 43. Jakub Vít - 7. Petr Černohorský, 27. Adam Jiruška, 28. Jakub Rajnštajn; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 13 - Tadeáš Kráľ 13; po třetinách: 1:1, 1:2, 4:0;
45:00
42:54
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Vít, asistoval Jakub Smetana (6:3).
40:34
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Vojtěch Jedlička bez asistence (5:3).
35:55
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun, asistoval Aleš Klemš (4:3).
32:50
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil David Roflík, asistoval Ondřej Bureš (3:3).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Matěj Velc družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
27:53
Vyloučen hráč Matěj Velc družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za bránění ve hře.
27:32
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jakub Rajnštajn, asistoval Adam Jiruška (2:3).
26:49
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Lukáš Jirásek (2:2).
15:32
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Aleš Klemš, asistoval David Roflík (2:1).
15:00
15:00
14:55
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Smetana, asistoval David Roflík (1:1).
06:17
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Petr Černohorský, asistoval Lukáš Jirásek (0:1).
00:01
Tento zápas rozhodne o druhém postupujícím. Prvním se stali po boji Titáni Pardubice jako nejlepší tým z Pardubické ligy.