4:0
2:3
2:2
- : -
branky (asistence): 04:54 Adam Smetana (Jakub Štěrba), 10:47 Ondřej Šarša (Lukáš Fiala), 12:26 Petr Linc (Tomáš Fiala), 15:45 Tomáš Fiala (Petr Linc), 32:03 Ondřej Kopp (Jakub Štěrba), 37:56 Vít Andrle (Ondřej Bejček), 43:16 Daniel Kučera (Lukáš Fiala), 59:23 Ondřej Kopp (Erich Kellermann)
branky (asistence): 28:16 Ondřej Havelka (Marek Slepička), 29:08 Lukáš Malý (Ondřej Havelka), 36:26 Lukáš Malý (Ondřej Havelka), 46:52 Lukáš Malý (Daniel Drobiš), 59:51 David Štěpka (Václav Staněk)

Florbal Chomutov - FBC Štíři Č. Budějovice 8:5
5. Adam Smetana, 11. Ondřej Šarša, 13. Petr Linc, 16. Tomáš Fiala, 33. Ondřej Kopp, 38. Vít Andrle, 44. Daniel Kučera, 60. Ondřej Kopp - 29. Ondřej Havelka, 30. Lukáš Malý, 37. Lukáš Malý, 47. Lukáš Malý, 60. David Štěpka; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Jan Vlček 27 - Josef Macek 23; po třetinách: 4:0, 2:3, 2:2;
60:00
59:59
Vyjádření domácího trenéra - pokračování: Moc děkuji všem divákům za dlouhodobou podporu, bez nich bychom to měli mnohem náročnější. Hráče teď čeká zasloužené volno a my můžeme konečně naplno začít plánovat další ročník!
59:59
Vyjádření trenéra hostí Malého: Gratuluji Chomutovu k udržení 1. ligy. Za práci, kterou jako klub odvádí, si tuto soutěž zaslouží. Pro nás i přesto končí sezóna úspěchem. Před sezónou nikdo nevěřil, že budeme hrát finále Národní ligy. Děkuje všem, kteří nás během sezóny podporovali. A děkujeme i těm, kteří nám úspěch nepřáli, protože i díky nim jsme byli lepší.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Děkujeme soupeři za celou sérii a přejeme hodně štěstí v příštím ročníku. Pro nás byla tato sezóna velmi náročná a dlouhá a jsme moc rádi, že jsme ji nakonec dotáhli do vítězného konce. Děkuji všem hráčům, kteří se na udržení 1. ligy zasloužili.
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 7:10.
59:59
Vyjádření hostující trenéra Malého - pokračování: Získané zkušenosti zúročíme v dalších sezónách a 1. ligu vybojujeme příští rok. Celkově v sérii rozhodlo to, že soupeř měl fantastického gólmana a proměňoval šance, které my jsme nedávali. Díky za sérii.
59:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Štěpka, asistoval Václav Staněk (8:5).
59:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Erich Kellermann (8:4).
59:23
Přes celou do prázdné.
57:49
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
57:49
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
57:49
Vyloučen hráč Adam Smetana družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
57:49
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
57:49
Strkanice před chomutovskou brankou.
56:21
Tomáš Fiala skvěle zabojoval, ale minul prázdnou branku.
52:42
Hosté chybují na půlce, Kopp v šanci přestřeluje.
51:44
Andrle minul míček v nadějné pozici.
49:53
Smetanovi sjela střela, Vlček vyčapal Malého v brejku.
49:20
Drobiš se prosmýkl od mantinelu, skvěle Vlček.
48:40
Na začátku domácího útoku byl Štěrbův blok, po mezihře následovala jeho dobrá střela a skvěle to utnul hostující brankář.
46:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Daniel Drobiš (7:4).
46:52
Hosté využili zaváhání soupeře.
46:46
Malý se uvolnil z rohu, Vlček chytá.
45:30
Nádherná kombinace domácích, chybělo jen zakončení.
43:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Lukáš Fiala (7:3).
43:15
Domácí brejk dotáhli.
42:51
Vlček likviduje individuální průnik
40:15
Domácí měli šanci až po čtvrt minutě, tentokrát byl skvělý brankář.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 12:13.
37:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Bejček (6:3).
37:56
Domácí šli nekompromisně do tlaku, dvakrát měli štěstí na odrazy. Ale dotlačili to.
37:10
Vlček vyráží dorážku z bezprostřední vzdálenosti.
36:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Ondřej Havelka (5:3).
36:26
Malý byl úplně volný na basketové šestce. Smrtící prostor, smrtící střela.
36:06
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:06
Přemotivovaný Bejček zbytečně oslabuje domácí.
34:45
Šarša na hodně dlouhou hůl míjí odkrytou branku.
33:57
Šarša míjí odkrytou branku.
33:27
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:27
Zbytečný faul na půlce soupeře oslabuje hosty.
32:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Jakub Štěrba (5:2).
32:03
Rychlá kombinace domácích.
29:08
29:08
Havelka zastavil finální přihrávku, potáhl a skvěle uvolnil Malého.
28:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Marek Slepička (4:1).
28:16
Hezky na křídle uvolněný Havelka nezaváhal.
27:40
Tomáš Fiala míjí míček v jasné pozici.
27:20
Domácí chybovali za vlastní brankou, naštěstí pro ně to napravili.
25:14
Hosté zakončili brejk tří na dva nepřesnou střelou.
22:27
Kombinaci domácích zastavil vracející se útočník. Následný brejk hostí skončil nepřesnou střelou.
22:00
Sražená střela hostí končí na konstrukci branky.
20:45
Linc oběhl branku, spoluhráče zpětnou nahrávkou nenašel.
20:06
Tentokrát domácí stihli mít šanci také brzy.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 11:9.
15:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Petr Linc (4:0).
15:45
Linc uvolnil Tomáše Fialu na rohu malého brankoviště. Tam, kde by do toho jiní plácli backendem, Fiala střílel mezi nohama do horního rohu!
15:19
Domácí ztratili na vlastní půlce, Vlček zachránil.
13:18
Hosté šli tři na jednoho, pak dva na brankáře a překombinovali to a ani nevystřelili.
12:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Tomáš Fiala (3:0).
12:26
Další domácí kombinace do kuchyně, i když zakončená na dvakrát.
10:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Lukáš Fiala (2:0).
10:47
Hosté šli tři na dva, finální nahrávka neprošla. Logicky následovala stejná situace domácích a kombinace tentokrát byla perfektní.
10:15
Vlček vyráží střelu Malého.
08:45
Hosté si krátce po sobě připravili tři střely, dvakrát minuli, jednou byli zblokováni.
07:02
Vyloučen hráč Petr Linc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
07:02
Linc hasil před brankou po snadném přechodu soupeře na půlce.
04:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Smetana, asistoval Jakub Štěrba (1:0).
04:54
Smetana potáhl a perfektně trefil.
04:36
Šarša pálí nepřesně.
04:10
Zatím prošla k brankáři jedna střela domácích v přesilovce, dvě byly hosty zblokovány.
03:06
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
03:06
Po zblokované střele hostí se rodil brejk domácích, nedovoleně ho zastavil Šimek.
00:58
Nepřesná střela hostí z půlky.
00:05
První chomutovská šance přišla brzy, proti volnému Lincovi skvěle zasáhl brankář.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Ondřej Havelka, Lukáš Froněk, Lukáš Malý, Václav Staněk, Daniel Drobiš
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Petr Linc, Erich Kellermann, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala