1:0
5:0
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 13:55 Dominika Vatahová (Barbora Krňoulová), 21:54 Michaela Urbanová (Tereza Havlová), 30:57 Barbora Mašková (Dominika Vatahová), 36:45 Eva Chalušová (Markéta Ježková), 41:22 Ivana Vachovcová (Barbora Mašková), 41:34 Markéta Ježková (Lenka Přerostová), 43:00 Dominika Kalašová (Nikola Konradyová)
FBS Olomouc
branky (asistence): 03:42 Tereza Bořutová (Adéla Schneiderová), 08:23 Adéla Schneiderová (Tereza Bořutová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBS Olomouc 7:2
14. Dominika Vatahová, 22. Michaela Urbanová, 31. Barbora Mašková, 37. Eva Chalušová, 42. Ivana Vachovcová, 42. Markéta Ježková, 44. Dominika Kalašová - 4. Tereza Bořutová, 9. Adéla Schneiderová; rozhodčí: Jan Piško - Dalibor Jekielek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Jana Košařová ? - Tereza Zemková ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 5:0;
45:00
Komentář trenérky FBS Olomouc: I přes ranní cestovaní jsme využili známe prostředí, a nastoupili do zápasu dobře, soupeř poté začal využívat svou početní přesilu a trefovat šance. Moc parádní zákroky předvedla naše golmanka.
45:00
Komentář trenéra FBŠ SLAVIA Plzeň: V prvním zápase série jsme se rozjížděli trochu pomaleji a dokonce jsme soupeře pustili do trháku. Teprve ve třetí třetině jsme začali hrát podle naších představ a soupeře u kterého se začal projevovat nízký počet hráček, jsme dokázali zatlačit a dokonče také proměnit šance v branky. Do odvety nesmíme nic podcenit!
45:00
43:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Kalašová, asistoval Nikola Konradyová (7:2).
42:00
Také patří velká pochvala plzeňským fans, kteří si zápas náležitě užívají.
41:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Markéta Ježková, asistoval Lenka Přerostová (6:2).
41:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Barbora Mašková (5:2).
40:05
Vyloučen hráč Šárka Fišerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
40:00
I přes Timeout olomouckých jsou stále hráčky pod tlakem. Plzeň si svůj náskok v pohodě hlídá a teď ho chce navýšit, bude hrát přesilovku.
37:56
Timeout FBS Olomouc
36:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eva Chalušová, asistoval Markéta Ježková (4:2).
34:44
Výborný zákrok maskou brankářky Olomouce Terezy Zemkové!
32:35
Olomoučanky ztrácí půdu pod nohami, Plzeň je teď mačká v jejím obranném pásmu.
30:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Barbora Mašková, asistoval Dominika Vatahová (3:2).
30:56
A je z toho vedoucí gól Plzně.
30:30
Plzně vstupuje do poslední periody aktivně.
30:00
30:00
25:00
Zápas se také jako v prvním případě přelévá ze strany na stranu.
24:09
Vyloučen hráč Ivana Vachovcová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:06
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
21:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Tereza Havlová (2:2).
18:00
Tempo hry trochu opadlo. Plzeň se přizpůsobila stylu hry Olomouce. Tohle je může stát zápas..
15:00
15:00
13:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Barbora Krňoulová (1:2).
13:15
Oloumouci se povedlo vsítit dvě branky a teď své pečlivě vybojovaný náskok důsledně brání.
11:30
Oloumoučanky drží krok se svými soupeřkami i přesto, že jsou v počtu 7-mi hráček.
09:04
Vyloučen hráč Adéla Schneiderová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
08:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adéla Schneiderová, asistoval Tereza Bořutová (0:2).
03:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Bořutová, asistoval Adéla Schneiderová (0:1).