0:1
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 05:17 Ivana Vachovcová, 16:19 Ivana Vachovcová (Barbora Mašková), 16:46 Denisa Razímová (Terezie Lejbová), 18:13 Dominika Vatahová (Ivana Vachovcová), 31:04 Dominika Kalašová (Kateřina Krůsová)

FBS Olomouc - FBŠ SLAVIA Plzeň 0:5
6. Ivana Vachovcová, 17. Ivana Vachovcová, 17. Denisa Razímová, 19. Dominika Vatahová, 32. Dominika Kalašová; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Tereza Zemková ? - Anna Chalušová ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:1;
45:00
Komentář trenérky FBS Olomouc: V první třetině jsme se ještě drželi, ale v druhé jsme už ztratili koncentraci a volné protihráčky využily příležitosti. V poslední části, už poznamenané zraněním, ztratila hra veškerý náboj. Gratulujeme soupeři a přejeme zítra hodně štěstí.
45:00
Komentář trenéra FBŠ SLAVIA Plzeň: Ve druhém zápase se nám naštěstí povedlo rozhodnout již v první třetině, poté bohužel tempo zápasu upadlo do podprůměru a ani proměňování šancí se příliš nedařilo. Jsme ale samozřejmě rádi, že potvrzení postupu proběhlo bez komplikací a budeme se těšit na zítřejší semifinále. Děkujeme soupeři za sérii.
45:00
44:38
Vyloučen hráč Barbora Mašková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
31:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Kalašová, asistoval Kateřina Krůsová (0:5).
30:00
30:00
28:21
Vyloučen hráč Denisa Razímová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:23
Vyloučen hráč Veronika Lízalová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
18:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Ivana Vachovcová (0:4).
16:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Denisa Razímová, asistoval Terezie Lejbová (0:3).
16:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Barbora Mašková (0:2).
15:00
15:00
07:59
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.