5
3:2
3:3
- : -
branky (asistence): 05:05 Vojtěch Mrvik (Lukáš Fučík), 08:34 Lukáš Fučík (Vojtěch Mrvik), 13:28 David Štorch (Matěj Albrecht), 23:41 David Kozelka, 25:01 Lukáš Fučík (Vojtěch Mrvik), 28:23 Ondřej Váně (David Kozelka)
branky (asistence): 03:27 Pavel Rous, 09:33 Pavel Rous, 20:11 Pavel Rous (Ondřej Novák), 24:50 Tomáš Hrubý (Pavel Rous), 27:55 Tomáš Hrubý (František Hrouda)

FBC ROKYCANY - Hippos Žďár n/S. 6:5
6. Vojtěch Mrvik, 9. Lukáš Fučík, 14. David Štorch, 24. David Kozelka, 26. Lukáš Fučík, 29. Ondřej Váně - 4. Pavel Rous, 10. Pavel Rous, 21. Pavel Rous, 25. Tomáš Hrubý, 28. Tomáš Hrubý; rozhodčí: Jan Strnad - Filip Leibl; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Štochl ? - Daniel Pelikán ?; po třetinách: 3:2, 3:3;
30:00
29:45
Žďár zkouší hru v šesti bez gólmana a pokusí se vyrovnat
28:40
Rokycany nakonec využívají přesilovou hru a opět se ujímají vedení.
28:23
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval David Kozelka (6:5).
27:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval František Hrouda (5:5).
27:55
Žďár se nevzdává a v oslabení střílí srovnávací branku.
27:05
Vyloučen hráč Pavel Rous družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
25:50
V druhé polovině zatím vidíme přestřelku obou týmů
25:01
Timeout Hippos Žďár n/S.
25:01
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Fučík, asistoval Vojtěch Mrvik (5:4).
24:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Pavel Rous (4:4).
23:41
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka bez asistence (4:3).
20:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Ondřej Novák (3:3).
15:00
15:00
13:30
A opět vedení Rokycan po brance Davida Štorcha.
13:28
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Štorch, asistoval Matěj Albrecht (3:2).
09:45
Ale Žďár ihned odpovídá vyrovnávacím gólem
09:33
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous bez asistence (2:2).
09:00
Rokycany otáčejí vývoj utkání ve svůj prospěch, když druhou branku střílí Lukáš Fučík.
08:34
05:05
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vojtěch Mrvik, asistoval Lukáš Fučík (1:1).
03:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous bez asistence (0:1).
01:20
A krátce po začátku utkání tu máme první vyloučení Hráči Rokycan chybně vystřídali a vykoledovali si od rozhodčích dvouminutový trest.
01:05
Vyloučen hráč Vojtěch Pekárek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za špatné střídání.