1:0
2:0
4:1
- : -
branky (asistence): 06:48 Tereza Martynková (Lucie Mišúnová), 23:14 Tereza Martynková (Jana Nogawczyková), 26:06 Kateřina Havlová (Eliška Zetková), 34:27 Kateřina Havlová (Agnieszka Iwanuszek), 38:45 Vendula Copanidisová (Adéla Šibrová), 43:08 Eliška Zetková (Adéla Šibrová), 44:30 Jana Nogawczyková (Nikola Liberdová)
branky (asistence): 31:46 Lenka Přerostová (Eva Chalušová)

FBC Ossiko Třinec - FBŠ SLAVIA Plzeň 7:1
7. Tereza Martynková, 24. Tereza Martynková, 27. Kateřina Havlová, 35. Kateřina Havlová, 39. Vendula Copanidisová, 44. Eliška Zetková, 45. Jana Nogawczyková - 32. Lenka Přerostová; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Pavel Janáček; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Jolana Turoňová ? - Anna Chalušová ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:1;
45:00
Komentář trenéra FBC OSSIKO Třinec: Velmi těžký zápas, který se lámal až ve třetí třetině. Soupeř hrál aktivně, ale nedařilo se mu skórovat. Nicméně nás prověřil víc než dost. Mrzí nás zranění Lucky Mišúnové, ve finále budeme bojovat i za ni! Děkujeme skvělým fanouškům a soupeři.
45:00
Komentář trenéra FBŠ SLAVIA Plzeň: Zápas jsme neodehráli zle, bohužel domáci prokázali svoje kvality a předčili nás v rozhodujících detailech. Doplatili jsme na svojí dlouhodobou bolest a v ještě za hratelného stavu nedokázali proměnit svoje příležitosti. Ve třetí třetině jsme vykřesali jiskřičku naděje, ale místo tlaku v koncovce přišla série vyloučení a bylo po zápase. Gratuluji Třinci k postupu a přejeme hodně štěstí ve finále.
45:00
44:30
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jana Nogawczyková, asistoval Nikola Liberdová (7:1).
43:08
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Eliška Zetková, asistoval Adéla Šibrová (6:1).
42:02
Vyloučen hráč Nikola Konradyová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
41:26
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
38:45
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vendula Copanidisová, asistoval Adéla Šibrová (5:1).
35:30
V další šanci Liberdová, brankářka kryje.
34:35
Katka Havlová podává velice dobrý výkon okořeněný dvěma góly.
34:27
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Agnieszka Iwanuszek (4:1).
33:45
Kontr na druhé straně, míček orazítkoval i tyč.
32:30
Plzeň ta úvodní branka nakopla, hra je ve vysokém tempu z velkými plzeňskými šancemi.
31:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Eva Chalušová (3:1).
31:00
Na Krňolovou zívali poloprázdná branka, mimo.
30:52
Vyloučen hráč Adéla Šibrová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:59
Spolehlivý výkon také předvádí v obraně Copanidisová.
29:35
Dnes se domácí Havlová dobře vyspala zatím tři střely a každá z nich byla nebezpečná dokonce jedna skončila v síti.
27:41
Vyloučen hráč Eva Chalušová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
27:25
I plzeňské střílí veverky na střeše. Po střele Razímové se nám ztratil míček v dáli.
26:06
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Eliška Zetková (3:0).
24:50
Takový postřeh z utkání je ten, že si týmy vytvoří nejvíc nebezpečných šancí právě v oslabení.
24:33
Vyloučen hráč Dominika Kalašová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
23:14
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Jana Nogawczyková (2:0).
23:14
Tak tohle byla krásná kombinace Jana Nogawczyková našla křižnou přihrávkou úplně volnou Terezu Martynkovou, která jen zametala.
20:52
Hosté v plném počtu!
20:45
Skvěla klička Ivany Vachovcové, která už měla před sebou prázdnou branku. Netrefila
18:52
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
17:35
Třinec teď opravdu svírá svého soupeře.
16:35
Třinec teď svou dobrou kombinací dostal Plzeň pod tlak.
15:59
Střela Iwanuszek zastavila brankářka Chalušová.
15:40
Brankářka Turoňová se teď musí činit.
15:00
15:00
13:18
Mišúnová taktéž jako svá kolegyně střílí veverky ale teď bych si dovolil napsat, že střela doletěla až někde na vysoké pece Třineckých železáren.
12:35
Po střele Razímové vytáhla Turoňová skvělý zákrok!
10:20
Střela Liberdové vysoko nad... Dovolil bych si říct, že sestřelila veverky na střeše staré Werk Arény.
10:00
Nutno dodat, že Třinec bravurně brání.
09:10
Plzeň znovu v přesilovce bezzubá! Domácí v plném počtu!
07:33
V přesilovce se dostala do šance Mišúnová! Svůj únik ale neproměnila.
07:10
Vyloučen hráč Agnieszka Iwanuszek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
06:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Lucie Mišúnová (1:0).
06:06
Tyč po střele Liberdové!
05:59
Domácí v plném počtu!
05:00
Plzeň zatím v přesilovce kombinuje po mantinelech.
03:59
Vyloučen hráč Eliška Zetková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
03:05
Po souboji před třineckou brankou se nešťastně zranila třinecká brankářka Turoňová. Vypadá to ale, že bude v pořádku.
01:45
Zajímavostí utkání je, že se proti střetnou jmenovkyně Havlové. Domácí Katka proti plzeňské Tereze.
00:59
Úvodní minuta přinesla zajímavé šance na obou stranách. Jde vidět, že se oba týmy na zápas pečlivě připravily.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Pavel Janáček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Anna Chalušová; hráči v poli: Barbora Krňoulová, Ivana Vachovcová, Tereza Havlová, Dominika Vatahová, Barbora Mašková
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Jolana Turoňová; hráči v poli: Eliška Zetková, Adéla Šibrová, Vendula Copanidisová, Michaela Gibiecová, Lucie Mišúnová
00:00
Vítáme Vás na dnešním prvním semifinálovém utkání ve kterém se utkají domácí FBC OSSIKO Třinec a plzeňská SLAVIA. Mírnějším favoritem utkání by mělo být domácí Ossiko ale holky z Plzně mají také svou kvalitu. Stejně jako Třinec i Plzeň skončila ve své skupině na první příčce. Zápas za malou chvíli začne!