1:2
2:1
5:2
- : -
branky (asistence): 01:15 Ivana Vachovcová, 21:34 Dominika Vatahová (Ivana Vachovcová), 25:59 Barbora Mašková (Ivana Vachovcová), 34:25 Dominika Vatahová (Michaela Urbanová), 35:27 Michaela Urbanová (Ivana Vachovcová), 36:16 Ivana Vachovcová (Michaela Urbanová), 39:49 Dominika Vatahová (Ivana Vachovcová), 42:06 Eva Chalušová
branky (asistence): 03:34 Gabriela Kaňková (Kateřina Bícová), 07:17 Marie Procházková (Kateřina Bícová), 29:07 Kateřina Bícová (Adéla Robenhauptová), 38:26 Gabriela Kaňková (Kateřina Bícová), 41:38 Gabriela Kaňková (Tereza Tröschelová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 8:5
2. Ivana Vachovcová, 22. Dominika Vatahová, 26. Barbora Mašková, 35. Dominika Vatahová, 36. Michaela Urbanová, 37. Ivana Vachovcová, 40. Dominika Vatahová, 43. Eva Chalušová - 4. Gabriela Kaňková, 8. Marie Procházková, 30. Kateřina Bícová, 39. Gabriela Kaňková, 42. Gabriela Kaňková; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 3:7; využití: 4:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jana Košařová ? - Tereza Plávková ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 5:2;
45:00
Pokračovaní komentáře trenéra Č. Budějovic: Holkám nemám co vytknout, na hřišti nechaly srdce a já jsem na ně nesmírně hrdý. Díky i za celou sezonu, která pro nás byla úspěšná. Zítra zase vyjde sluníčko :)
45:00
Pokračovaní komentáře trenéra Plzně: Třetí místo je pro nás krásný úspěch, kterým jsme zakončili celou sezónu. Děkujeme Budějovicím za pěkný zápas.
45:00
Komentář trenéra Č. Budějovice: V první řadě děkuji Třinci za perfektně odpořádaný turnaj. Dále gratuluji soupeři k vítězství. My jsme se drželi po dvě třetiny, pak se naplno projevila soupeřova početní převaha - v souvislosti s těžkým utkáním s Brnem prostě a jednoduše už nebylo, "kde brát".
45:00
Komentář trenéra Plzně: V zápase o bronz nám trvalo velmi dlouho než jsme se dostali do požadovaného tempa. Místo rozhodnutí hned v první třetině se od začátku díky naším chybám rodilo velké drama. Na plné obrátky jsme začali hrát až v poslední třetině a také jsme konečně protrhli střeleckou smůlu.
45:00
42:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eva Chalušová bez asistence (8:5).
41:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Gabriela Kaňková, asistoval Tereza Tröschelová (7:5).
39:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Ivana Vachovcová (7:4).
38:53
Vyloučen hráč Anežka Dvořáková družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
38:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Gabriela Kaňková, asistoval Kateřina Bícová (6:4).
36:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Michaela Urbanová (6:3).
36:13
Vyloučen hráč Tereza Tröschelová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
35:27
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
35:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Ivana Vachovcová (5:3).
34:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Michaela Urbanová (4:3).
30:00
30:00
29:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Adéla Robenhauptová (3:3).
27:22
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Dominika Vatahová.
27:22
Vyloučen hráč Anna Kořenská družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:51
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Kateřina Bícová.
26:51
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Barbora Mašková, asistoval Ivana Vachovcová (3:2).
25:38
Vyloučen hráč Gabriela Kaňková družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
24:46
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:19
Vyloučen hráč Adéla Robenhauptová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
22:47
Vyloučen hráč Lucie Stejskalová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:34
20:10
15:00
15:00
12:23
Vyloučen hráč Anna Kořenská družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
07:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marie Procházková, asistoval Kateřina Bícová (1:2).
03:34
01:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tereza Plávková; hráči v poli: Adéla Robenhauptová, Tereza Tröschelová, Kateřina Bícová, Gabriela Kaňková, Marie Procházková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Jana Košařová; hráči v poli: Barbora Krňoulová, Markéta Ježková, Lenka Přerostová, Eva Chalušová, Tereza Havlová