0:4
4:2
2:1
- : -
branky (asistence): 21:48 Lukáš Fiala (Vojtěch Semerád), 22:55 Vojtěch Semerád (Jiří Šafařovský), 32:02 Erich Kellermann (Ondřej Šarša), 39:27 Erik Štěrba (Jakub Štěrba), 41:45 Petr Pastor (Erik Štěrba), 51:24 Tomáš Novotný
branky (asistence): 10:51 Daniel Filip (Matěj Černý), 17:21 Richard Kraus (Tomáš Kozlík), 18:15 Matěj Černý (Erik Šochman), 19:06 Jakub Holeš (Tomáš Kozlík), 30:50 Adam Klimeš (Marián Kloza), 31:23 Adam Feber (Matěj Černý), 59:12 Tomáš Vlach (Adam Klimeš)

Florbal Chomutov - Florbal Exelsior Havířov 6:7
22. Lukáš Fiala, 23. Vojtěch Semerád, 33. Erich Kellermann, 40. Erik Štěrba, 42. Petr Pastor, 52. Tomáš Novotný - 11. Daniel Filip, 18. Richard Kraus, 19. Matěj Černý, 20. Jakub Holeš, 31. Adam Klimeš, 32. Adam Feber, 60. Tomáš Vlach; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Jan Vlček 32 - Vojtěch Stefan 29; po třetinách: 0:4, 4:2, 2:1;
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Chomutov 16 a Havířov 14.
59:59
Nejlepšími hráči utkání jsou: Chomutov č. 11 Erik Štěrba a Havířov č. 1 Stefan Vojtěch
59:59
Komentář domácího trenéra Jakuba Šimka: "Soupeř v průběhu první třetiny potrestal všechny naše chyby. Do druhé jsme nastoupili ve větším tempu a nasazení, které začalo nést ovoce v podobě branek. Ve třetí části jsme na morál dotáhli hru i skóre. Bohužel soupeř šťastnou střelou v předposlední minutě šel do vedení, na které jsme již nedokázali odpovědět. Děkuji soupeři, rozhodčím a skvělým divákům."
59:59
Komentář vedoucího týmu Pavela Kotuly: "Ubojovaný zápas se šťastným koncem pro nás. Jsem spokojený především s první třetinou, kdy jsme velmi dobře bránili a jednoduše zakončovali. Po zbytek zápasu už to nebylo ideální. Děkuji hráčům za výkon a soupeři za férové utkání. "
59:23
Domácí hrají bez brankaře.
59:12
Timeout Florbal Chomutov
59:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Adam Klimeš (6:7).
59:01
Hraje se poslední minutá třetí třetiny.
58:30
Petr Pastor na nic nečekal a vystřelil další střelu, ale brankař Stefan byl na místě.
58:16
Domácí hráči jsou na míčku.
57:28
Nikdo z hráčů nechce udělat chybu.
56:10
Tak to je obrovský boj o každý prostor na hřišti.
54:40
Hostující hráč se dostal do samostatného útoku, ale branku se mu nepodařilo dát.
53:24
Hosté se nevzdávají a jdou také do útoku. Dnes oba dva týmy chtějí získat plný počet bodů.
52:56
Dnešní utkání sleduje úžasných 182 diváků.
52:36
Tak to je úžasná atmosféra v domácí hale.
51:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný bez asistence (6:6).
51:24
Domácí hráč Tomáš Novotný se vrátil na hřiště, získal míček a prodral se mezi obránci. Napálil to na branku a míček skončil v brance.
51:21
Domácí hrají v plném počtu.
51:11
Domácí hráči oslabení hrají velmi aktivně.
50:45
Hra je na obranné půlce hostů.
50:04
Petr Pastor získal míček a utíkal před všemi hráči a šetřil cenné vteřiny.
49:21
Hosté si zahrají první přesilovou hru v dnešním utkání.
49:20
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
47:33
Hosté znovu trefili tyč domácí branky, snad domácí brankař Vlček má ve třetí třetině dobře postavenou branku.
41:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Erik Štěrba (5:6).
41:45
Erik Štěrba našel přihrávkou Petra Pastora, který to napálil rovnou do branky.
40:01
Začínám nám třetí třetina a jsem zvědavý, jaký florbal uvidíme.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: Chomutov 12 a Havířov 10.
39:59
Domácí tým ve druhé třetině zabral a je znovu ve hře.
39:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Erik Štěrba, asistoval Jakub Štěrba (4:6).
39:27
Tak to byla krásná akce. Petr Pastor zrychlil rozehrávku z rohu. Přihrávka směřovala za branku na Jakuba Štěrbu, který ihned přihrával před branku na Erika Štěrbu! Krásná akcička na konci druhé třetiny.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:12
Střela domácího obránce Novotného šla mimo hřiště.
37:57
Domácí hráči jsou na útočné půlce.
35:18
Domácí kapitán to vzal na sebe a vystřelil skoro z půlky hřiště. Brankař Stefan pořád připravený.
34:50
Hra se nám mírně uklidnila a oba týmy mezi sebou bojují o míček, ale bez nějaké šance.
32:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Ondřej Šarša (3:6).
31:30
Tak teď nevím, co na to napsat. Asi jenom to, že Havířov předvedl, jak se dávají i branky ve čtyřech.
31:23
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Matěj Černý (2:6).
30:50
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Marián Kloza (2:5).
30:09
Vyloučen hráč Dominik Ošťádal družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
30:03
Jsme v půlce zápasu a domácí tým tlačí soupeře.
29:20
Hosté jsou v plném počtu.
27:45
Domácí Pastor získal míček a rychle zatáhl míček za sebe. Tak to byla bomba, ale brankař Stefan předvedl krásný zákrok levou rukou.
27:21
Domácí mají před sebou další přesilovou hru.
27:20
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
27:02
Z pravého rohu vybíhal Tomáš Novotný a nastřelil tyč.
23:10
Tak konečně nám dorazili kotelníci do sportovní haly a domácí diváci začínají ožívat.
22:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Jiří Šafařovský (2:4).
22:35
Erik Štěrba našel krásnou přihrávkou úplně volného Jakuba Štěrbu, který orazítkoval břevno!
21:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Vojtěch Semerád (1:4).
21:05
Domácí tým se vrací do stejného tempa, jako tomu bylo v začátku utkání.
20:01
Začíná nám druhá třetina, takže doufám, že jste se dobře občerstvili.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině: Chomutov 7 a Havířov 15.
19:59
Na začátku utkání byli více vidět domácí hráči na hřišti, ale to se začalo každou minutou měnit. Od půlky třetiny byli vidět více hosté.
19:20
Krásný zákrok ramenem vytáhl brankař Vlček.
19:06
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Tomáš Kozlík (0:4).
19:01
Hraje se poslední minuta.
18:46
Hosté začínají na hřišti dominovat.
18:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Erik Šochman (0:3).
17:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Tomáš Kozlík (0:2).
17:21
Po střele Richarda Krause se míček kutálel po rameni brankaře Vlčka a dokutálel se do branky.
17:04
Hosté hrají v plném počtu.
16:03
Máme za sebou první půlku přesilové hry, ale domácí se nedostali ke střele.
15:18
Domácí hrají svojí první přesilovou hru, ale zatím bojují o míček.
15:03
Vyloučen hráč Dominik Ošťádal družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
11:37
Tak teď to nebyl hezký pohled na pád Daniela Jäschkeho přes mantinel. Vypadá to, že je v pořádku.
10:51
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Filip, asistoval Matěj Černý (0:1).
09:33
Na hřišti se objevuje dostatek nepřesných přihrávek.
06:52
Vynikající zákrok domácího brankaře Vlčka, který se natáhl "ala Dominátor".
06:40
Tak dnes se hraje opravdu nahoru a dolu.
03:41
Ondřej Šarša vyslal další svojí unikátní střelu na brankaře Stefana
01:59
Tak to byl krásný zákrok brankaře Vlčka, kterému nejprve míček se kutálel do branky, ale lehl si celý na zem a míček schoval pod své tělo.
00:55
I hosté se pokusili o střelu na brankaře Vlčka, ale ta letěla do boční síťe.
00:25
První střelu domácí týmu vyslal kapitán týmu Ondřej Šarša.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Kamil Peřka, Tomáš Vlach, Marián Kloza, Adam Klimeš, Daniel Tychtl
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Erik Štěrba, Petr Pastor, Jakub Štěrba