1:1
3:1
- : -

K1 Florbal Židenice - IBK Hradec Králové 4:2
34. Eva Smutná, 44. Natálie Janečková, 46. Barbora Hnátková, 58. Kateřina Rybníčková - 35. Sabina Labudová, 56. Klára Voltrová; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Havelka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Michaela Malinová 27 - Jana Uhlířová 32; po třetinách: 0:0, 1:1, 3:1;
60:00
58:00
Rybníčkové se to tentokrát opravdu povedlo a soupeřům to vypálila se vší parádou
57:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Rybníčková, asistoval Natálie Janečková (4:2).
56:00
Hráčkám Hradce to tam teď padlo hodně se štěstím. Nicméně branka se počítá a hosté pomalu dotahují
55:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Klára Voltrová, asistoval Barbora Havlová (3:2).
54:37
Labudová se zdá být nejprůbojnější hráčkou IBK. Dopředu se tlačí co to jde a ani zakončení není nejhorší
52:54
Kozlová teď chtěla Malinovou překvapit lehkým padáčkem. Golmanka však vytáhla své rameno, kterým střelu zneškodnila
51:57
Hladíková vypichuje nahrávku Smutné, ale nic z toho není
49:25
Timeout IBK Hradec Králové
47:42
V podobné akci byla teď Rybníčková, která mohla Hradci vypálit rybník. Bohužel spálila jen sebe, když zaměřila sedadlo až v osmé řadě
45:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Hnátková, asistoval Nikola Kolajová (3:1).
45:00
Hráčka Hnátková teď zaměřila volný prostor nad nohou a trestá tím Uhlířovou, která inkasuje třetí gól
44:00
Konečně se nám trochu pohlo skóre. Nahrávku Nečasové do branky zametla Janečková, taková šance se nedala netrefit
43:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Eva Nečasová (2:1).
41:51
Domácí tým motá protihráčky na jejich polovině. Jedna špatná nahrávka a hra se přesouvá na druhou polovinu
40:10
Vítejte u třetí třetiny. Dnešní zápas je stále dosti vyrovnaný, po jednom góle na obou stranách. Od 3. třetiny očekáváme více
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu: Domácí 8 a Hosté 13
38:26
Florbalka-noha-florbalka-noha, Sedláčková teď kontroluje míček ve vlastním rohu, který v klidu posíla spoluhráčce za branku
37:05
Sem tam se objeví nějaká ta nahrávka na paty, která nekončí jinak než protiútokem
35:00
Netrvalo dlouho a z branky se raduje i výběr Hradce
34:38
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Kristýna Gocová (1:1).
34:00
Třiatřicátá minuta nám přinesla první branku, po které se mohl radovat Brněnský celek
33:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Eliška Machalová (1:0).
33:26
Citace ze střídačky Hradce: "Ty v*le já jí dám takový gajgle a potom tobě takovou nahrávku !......a zase nic..."
25:50
Po odehraných pěti minutách druhé třetiny se ke střele dostávají i holky v Růžové
23:40
Hostující Labudová si teď našla cestu mezi domácími beky, aby si ověřila pozornost Malinové. Bohužel střela šla jen do masky
14:39
Hráčka s číslem 13 Hnátková míří v dnešním zápase opravdu hodně vysoko. Vypadá to, že by nestačila ani Rugbyová branka