1:1
3:1
- : -
Aligators
branky (asistence): 00:19 Vojtěch Sukup (Adam Horňák), 19:10 Vojtěch Sukup (Filip Pazderka), 33:50 Vojtěch Sukup (František Jansa), 35:31 Martin Kaňa (David Bohun), 37:47 Adam Horňák (Martin Kaňa)
Aligators
branky (asistence): 12:42 Pavel Zbořil (Jiří Šubík), 13:51 Michal Kolaja (Tomáš Hos), 14:39 Pavel Zbořil (Thomas Jakubec), 19:42 Jiří Šubík (Thomas Jakubec), 37:19 Jiří Šubík (František Chmela)

Orel Dolní Bojanovice - Aligators 5:5
1. Vojtěch Sukup, 20. Vojtěch Sukup, 34. Vojtěch Sukup, 36. Martin Kaňa, 38. Adam Horňák - 13. Pavel Zbořil, 14. Michal Kolaja, 15. Pavel Zbořil, 20. Jiří Šubík, 38. Jiří Šubík; rozhodčí: Petr Gál - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Hubačka 12 - Adam Králík 7; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:1;
45:00
44:49
Timeout Orel Dolní Bojanovice
37:47
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Martin Kaňa (5:5).
37:19
Branku družstva Aligators vstřelil Jiří Šubík, asistoval František Chmela (4:5).
35:31
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Martin Kaňa, asistoval David Bohun (4:4).
33:50
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Vojtěch Sukup, asistoval František Jansa (3:4).
30:00
30:00
26:10
Vyloučen hráč Pavel Zbořil družstva Aligators na 2 minuty za sekání.
19:42
Branku družstva Aligators vstřelil Jiří Šubík, asistoval Thomas Jakubec (2:4).
19:10
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Vojtěch Sukup, asistoval Filip Pazderka (2:3).
15:00
15:00
14:39
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Thomas Jakubec (1:3).
13:51
Branku družstva Aligators vstřelil Michal Kolaja, asistoval Tomáš Hos (1:2).
13:12
Vyloučen hráč Radim Zámečník družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:42
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Jiří Šubík (1:1).
00:19
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Vojtěch Sukup, asistoval Adam Horňák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Gál a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators: brankář: Adam Králík; hráči v poli: Jiří Šubík, Michal Kolaja, Pavel Zbořil, Ondřej Frank, Thomas Jakubec