2:1
3:1
0:6
- : -
branky (asistence): 04:34 Radek Hanák (Václav Hejplík), 11:04 Radek Hanák (David Štěpka), 22:51 Radek Hanák (Václav Hejplík), 24:37 Radek Hanák, 33:27 Jan Králík (Lukáš Malý)
branky (asistence): 15:51 Vojtěch Novotný (Jan Kopecký), 33:48 Jan Kopecký (Jaroslav Král), 40:08 Jakub Renčín (Jakub Boček), 41:00 Jakub Boček (Ondřej Vaculík), 41:44 Jakub Boček (Jakub Renčín), 43:53 Jan Kopecký (Dan Moravec), 44:27 Jakub Renčín (Jakub Boček), 55:03 Jan Kopecký (Jaroslav Král)

FBC Štíři Č. Budějovice - BLACK ANGELS 5:8
5. Radek Hanák, 12. Radek Hanák, 23. Radek Hanák, 25. Radek Hanák, 34. Jan Králík - 16. Vojtěch Novotný, 34. Jan Kopecký, 41. Jakub Renčín, 42. Jakub Boček, 42. Jakub Boček, 44. Jan Kopecký, 45. Jakub Renčín, 56. Jan Kopecký; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 202; zásahy brankářů: Josef Macek ? - Ondřej Matiášek 14, Daniel Körber ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:6;
60:00
59:59
Střely za poslední třetinu 13:13
59:59
komentář trenéra hostí Petra Pajera: domácí nás dokonale zaskočili svým nasazením a chutí do zápasu. Trvalo nám hodně dlouho, než jsme se dostali do herní pohody. Ta přišla na začátku třetí třetiny a naštěstí nás chuť dávat góĺy nepřešla po rychlém vyrovnání. To dneska rozhodlo. Díky perfektním divákům za fantastické florbalové prostředí a držím domácím palce do jejich první sezóny v této lize.
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: Dvě třetiny nám dal soupeř čuchnout, a pak nás povozil na kolotoči. Díky za zápas.
59:41
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
59:00
Domácí riskují a odvolávají golmana.
58:42
Timeout BLACK ANGELS
58:42
Vyloučen hráč David Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
58:42
Hosté si do konce zápasu zahrají přesilovku.
57:40
Obrovská šance štírské 14, škoda že přihrál a o míč přišel.
56:50
Situace se vyměnila a teď to v šesti zkouší Angels.
56:30
Štíři hrají v šesti.
55:17
Chvosta zkouší z buly prostřelit golmana hostů, neúspěšně.
55:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jaroslav Král (5:8).
55:03
Další šance hostů a je z toho gol.
54:20
Bučok zkusil ale těsně minul. Golman hostí se zatím zdá tuto třetinu neprůstřelný.
53:50
Hosté a jejich fanoušci už také nejsou v klidu. Hustá atmosféra by se tu dala krájet.
52:15
Králík zkusil střelu z útočné třetiny, avšak zblokován.
52:00
Hráč hostí s číslem 71 sám utekl na bránu. Macek vše zachránil.
51:20
Situace se na hřišti vyostřuje. Po neplatném gólu štírů, jde vidět jak to v hlavách domácích vře.
49:30
Tvrdé souboje, krásné akce a jedna zlomená hokejka...Ti co nepřišli, rozhodně prohloupili, dnes je na co se dívat.
48:02
Štíři opět tlačí na Angels a snaží se vyrovnat.
46:30
Hra vypadá jako na tenise... pro diváky určitě velice atraktivní.
44:47
Štíři jak kdyby vypustili svůj elán a nechávají Angels, aby si s nimi hráli jak oni chtějí.
44:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (5:7).
43:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Dan Moravec (5:6).
43:53
Pravá, levá a do brány. Angels se ujímají vedení
43:12
Hanák opět zkouší prostřelit golmana hostí, marně.
41:44
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
41:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (5:5).
41:44
Hosté jsou na hřišti výraznějším celkem a vyrovnávají.
41:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Ondřej Vaculík (5:4).
41:00
Hosté přidávají branku střelou z půlky.
40:08
40:08
Rychlým gólem otevřeli hosté poslední třetinu.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku 7:9
39:00
Králík zkusil únik na bránu. Neprostřelil golmana hostí a končí na zemi.
37:40
Štíři promarnili rozehrávku na velkém brankovišti.
37:19
Fanoušci v hale vytváří skvělou atmosféru, jen tak dál!
36:40
Domácí hrají v plném počtu.
36:25
Hosté se snaží prostřelit štírský beton, ale marně.
35:50
Hráč hostí s číslem 99 vyzkoušel pozornost domácího golmana, ten zodpovědně chytá do rukou.
34:50
Hosté poprvé hrají přesilovku.
34:40
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
33:48
33:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Lukáš Malý (5:1).
33:27
Králík, který stál zády k bráně zvyšuje skóre na 5:1
32:30
Hosté nebezpečnými střelami ohrožují Mackovu svatyni. Bohužel pro Angels neúspěšně.
31:30
Brožek zkusil jít sám na bránu, bohužel nevyšlo a míček mu byl sebrán.
29:50
Hráč hostí jen o milimetry přehodil bránu domácích.
29:30
Hosté dlouho útočí a snaží se překonat Macka, ten však hlídá bránu tělem i duší.
28:20
Štíři jsou viditelně útočnější než soupeř a snaží se o další gólové šance.
26:10
Hosté jsou zaskočeni dvěma rychlými góly a vyčkávají na své polovině.
24:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák bez asistence (4:1).
24:37
Opět Hanák dotlačil míček do brány a Štíři jsou v tříbrankovém vedení.
24:00
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
23:27
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Körber družstva BLACK ANGELS
22:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Václav Hejplík (3:1).
22:51
Hanák střelou z půlky prostřelil golmana hostí. Gratulujeme k hatricku.
21:15
Hráč hostí s číslem 8 vyzkoušel pozornost Macka.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku 13:14
19:50
Štíři čekají na konec třetiny za vlastní bránou.
18:56
Štírská čepel zabránila jasnému gólu a vyrovnání stavu hry.
17:45
Štíři vrací úder a únikem se snažili ohrozit branku hostů.
16:50
Hosté se po vstřeleném golu vrátili zpět na hřiště a vytváří si další šance.
15:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Kopecký (2:1).
15:20
Hosté se dlouho drží na útočné polovině.
13:00
Hanák znovu zkouší střelu z poloviny, neproměnil.
12:00
Black Angels očividně neví, jak projít na štírskou polovinu.
11:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval David Štěpka (2:0).
10:50
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
08:45
Na golmana hostí nepříjemně spadl jeden ze Štírů. Nikomu se naštěstí nic nestalo a hraje se dál.
08:30
Hosté v oslabení ukázali svou sílu a unikli na Macka, neproměnili.
07:31
06:40
Macek zachránil vyražením střelu Black Angels.
05:20
Štíři se po vydařeném gólu Hanáka, snaží vyvíjet tlak na soupeře a přidat další branku.
04:34
03:37
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
03:01
Havelka měl šanci v samostatném úniku, neproměnil.
01:07
Hráči Black Angels se poprvé dostávají do brankové šance. Macek ochránil štírskou bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Jakub Renčín, Jakub Boček, Matěj Boček, Tomáš Straka
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Tomáš Brožek, Lukáš Malý, Jan Králík, Lukáš Froněk