3:0
5:1
1:0
- : -
branky (asistence): 04:44 Denisa Hyršová (Kateřina Peterková), 06:07 Eliška Planková (Sára Seevaldová), 14:49 Zuzana Šponiarová, 23:57 Alžbeta Ďuríková (Eliška Planková), 29:14 Veronika Enenkelová (Zuzana Šponiarová), 31:44 Sára Seevaldová (Eliška Planková), 35:21 Zuzana Šponiarová (Alžbeta Ďuríková), 35:58 Denisa Hyršová (Kateřina Peterková), 48:35 Zuzana Šponiarová
branky (asistence): 31:06 Lucie Paulovičová (Markéta Gabrielová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín 9:1
5. Denisa Hyršová, 7. Eliška Planková, 15. Zuzana Šponiarová, 24. Alžbeta Ďuríková, 30. Veronika Enenkelová, 32. Sára Seevaldová, 36. Zuzana Šponiarová, 36. Denisa Hyršová, 49. Zuzana Šponiarová - 32. Lucie Paulovičová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Nikola Příleská 20 - Veronika Samková 21; po třetinách: 3:0, 5:1, 1:0;
60:00
Nejlepší hráč domácích: 16 Zuzana Šponiarová Nejlepší hráč hostů: 85 Kristýna Bachmaierová
60:00
Střely ve třetí třetině: Vítkovice 8 - Jičín 8
60:00
Komentář vedoucího družstva Martina Petrgála: Kolektivní sporty jsou o chybách, ale my jich dnes udělaly hrozně moc a domácím to značně zjednodušili. Hráčkám přesto děkuji za statečný výkon v deseti, Vítkovicím gratuluji ke třem bodům a divákům děkujeme za "hokejovou" atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Vcelku povedený vstup do sezóny. Ne všechno ještě ladilo, souhra je ještě na začátku. Nicméně nechyběla energie, chuť hrát, být aktivní a snaha o kompaktní hru. Díky soupeřkám za zápas. Jedeme dál a chceme být čím dál nebezpečnější.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:23
Vítkovice kombinují.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:32
Timeout KM automatik FBK Jičín
53:00
Domácí v plném počtu.
51:00
Vyloučen hráč Barbora Suchánková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
51:00
Hosté si zahrají přesilovou hru.
49:23
Střelu Huskové vyráží Samková.
48:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová bez asistence (9:1).
35:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Kateřina Peterková (8:1).
35:58
Hyršová zvyšuje na 8:1
35:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Alžbeta Ďuríková (7:1).
35:21
Domácí využívají přesilovou hru.
34:00
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:00
Vítkovice si dnes zahrajou druhou přesilovku.
31:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Eliška Planková (6:1).
31:06
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Markéta Gabrielová (5:1).
31:06
Paulovičová trefuje přesně.
29:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Zuzana Šponiarová (5:0).
29:14
Šponiarová na Enenkelovou, která přízemní střelou vstřeluje.
28:24
Jarolímová pouze do boční sítě.
26:58
Husková pouze do gólmanky.
23:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Eliška Planková (4:0).
23:57
Ďuríková pálí a zvyšuje.
22:25
Během druhé třetiny jsme zatím neviděli žádnou větší šanci.
16:07
Peterková se snažila zakončit, poté Hyršová, ale ani jedné se to nepodařilo.
14:49
14:49
Šponiarová zvyšuje na 3:0
09:25
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.