1:0
3:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - Spartak Pelhřimov 7:3
1. Martin Smola, 9. Jan Vršek, 11. Martin Smola, 16. Martin Brejtr, 35. Martin Smola, 35. David Cejnar, 45. Richard Benjamín Chaloupka - 5. Martin Sviták, 11. Matěj Kutílek, 44. Patrik Mynařík; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Dominik Hanuš ? - Libor Domkař ?; po třetinách: 3:2, 1:0, 3:1;
45:00
44:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Richard Benjamín Chaloupka, asistoval Lukáš Jirásek (7:3).
43:34
Timeout Florbal Primátor Náchod
43:34
Vyloučen hráč Martin Sviták družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Petr Zajíček (6:3).
39:53
Vyloučen hráč Matěj Kutílek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
34:40
Timeout Spartak Pelhřimov
34:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Michael Havran (6:2).
34:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Smola, asistoval Jan Vršek (5:2).
34:15
Vyloučen hráč Jiří Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:30
Vyloučen hráč Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
15:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Brejtr bez asistence (4:2).
15:00
15:00
11:47
Vyloučen hráč Jan Vršek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:24
10:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Kutílek, asistoval Maxmilián Škoda (2:2).
08:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Martin Brejtr (2:1).
04:38
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Sviták, asistoval Maxmilián Škoda (1:1).
00:29
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Richard Benjamín Chaloupka, Jan Vršek, Martin Brejtr, Martin Smola