0:1
2:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG 4:2
3. Pavel Rous, 12. Jan Lukeš, 32. Matěj Hrdlička, 42. Pavel Rous - 20. Jan Schejbal, 45. Martin Svoboda; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Martin Mareš; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jakub Graňák 14 - Michal Souček 24; po třetinách: 2:0, 0:1, 2:1;
45:00
44:06
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Martin Svoboda, asistoval Štěpán Heger (4:2).
42:20
Další fantastický zákrok Součka
41:02
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Martin Svatoň (4:1).
39:04
Tyčka, břevno, Žďár potřebuje kýžené štěstíčko
36:42
Hostující Souček drží naděje Předměřic
35:03
Vyloučen hráč Štěpán Šmíd družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za sekání.
31:56
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Matěj Hrdlička, asistoval Jan Lukeš (3:1).
19:21
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jan Schejbal, asistoval Michal Souček (2:1).
17:32
Přejeme hodně štěstí dnešnímu maskotu Ondrovi Vykydalovi aka "onlajnsamec6" (jméno na icq)
16:24
Hosté v plném počtu
15:00
15:00
14:22
Vyloučen hráč Vojtěch Suchomel družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za sekání.
13:05
Předměřicím se nedaří vstřelit gól. Hra se přeleva ze strany na stranu.
11:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Martin Svatoň (2:0).
02:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG: brankář: Michal Souček; hráči v poli: Josef Mostecký, Štěpán Šmíd, Jan Schejbal, Jáchym Bednář, Jan Vaculík
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Graňák; hráči v poli: Michal Přibyl, Lukáš Hudeček, Pavel Rous, Martin Svatoň, Matěj Hrdlička