2:5
1:2
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Hippos Žďár n/S. 6:7
3. Filip Čáp, 3. Šimon Shon, 8. Filip Čáp, 22. Filip Čáp, 26. Marek Filcsák, 45. Matěj Hnízdil - 18. Michal Přibyl, 21. Pavel Rous, 23. Pavel Rous, 26. Michal Přibyl, 30. Pavel Rous, 32. Pavel Rous, 40. Pavel Rous; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Martin Mareš; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Dorotík 23 - Daniel Pelikán 14; po třetinách: 3:0, 2:5, 1:2;
45:00
44:21
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Filip Čáp (6:7).
39:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous bez asistence (5:7).
36:23
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
36:23
Vyloučen hráč Zbyněk Rek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
34:00
Vyloučen hráč Lukáš Krčál družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
31:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous bez asistence (5:6).
30:00
30:00
29:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Ondřej Hromádka (5:5).
25:20
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Marek Filcsák, asistoval Filip Čáp (5:4).
25:00
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Přibyl, asistoval Matěj Hrdlička (4:4).
22:40
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Michal Přibyl (4:3).
21:07
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp, asistoval Zbyněk Rek (4:2).
20:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Lukáš Krčál (3:2).
17:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Přibyl, asistoval Lukáš Krčál (3:1).
15:00
15:00
07:45
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp, asistoval Jakub Valenta (3:0).
06:30
Vyloučen hráč Filip Mašek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání.
02:46
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Filip Čáp (2:0).
02:30
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp bez asistence (1:0).
01:00
Utkání začalo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Daniel Pelikán; hráči v poli: Michal Přibyl, Lukáš Hudeček, Pavel Rous, Martin Svatoň, Matěj Hrdlička
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Lukáš Turek, Matouš Podroužek, Filip Čáp, Marek Filcsák, Michal Novák