2:3
1:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - FBC Došwich Milevsko 3:9
20. Dalibor Novák, 24. Lukáš Hudeček, 31. Pavel Rous - 4. Lukáš Trojáček, 6. Lukáš Trojáček, 10. Petr Dolejš, 12. Lukáš Trojáček, 14. Lukáš Trojáček, 21. Martin Dolejš, 23. Lukáš Trojáček, 25. Lukáš Trojáček, 35. Martin Dolejš; rozhodčí: Josef Krčmář - Petr Holeček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jakub Graňák ?, Daniel Pelikán ? - Karel Tvrdík ?; po třetinách: 0:5, 2:3, 1:1;
45:00
34:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (3:9).
30:30
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Lukáš Krčál (3:8).
30:12
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Pelikán družstva Hippos Žďár n/S.
30:00
30:00
26:28
Vyloučen hráč Pavel Rous družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
24:11
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Martin Dolejš (2:8).
23:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hudeček, asistoval Dalibor Novák (2:7).
22:12
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček bez asistence (1:7).
20:30
19:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Dalibor Novák, asistoval Michal Přibyl (1:5).
15:00
15:00
13:18
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jan Keyzlar (0:5).
11:36
09:59
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (0:3).
05:56
03:14
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Dan Hrůza (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Krčmář a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Marek Čáp, Jan Keyzlar, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Graňák; hráči v poli: Ondřej Hromádka, Lukáš Krčál, Pavel Rous, Martin Svatoň, Matěj Hrdlička