2:1
2:2
1:1
- : -
branky (asistence): 00:16 Kryštof Kůs (Michal Obertan), 19:57 Kryštof Kůs (Radovan Kubek), 29:31 Daniel Holeček (Miloš Procházka), 38:57 Radovan Kubek (Kryštof Kůs), 55:56 Pavel Gellner (Radovan Kubek)
branky (asistence): 13:15 Jiří Křesák (Lukáš Pluskal), 23:19 Vojtěch Houska (Tomáš Mareš), 26:39 Tomáš Mareš (Lukáš Pluskal), 43:41 Jakub Kořán (Karel Šavrda)

TJ Centropen Dačice - FbC Strakonice P.A. 5:4
1. Kryštof Kůs, 20. Kryštof Kůs, 30. Daniel Holeček, 39. Radovan Kubek, 56. Pavel Gellner - 14. Jiří Křesák, 24. Vojtěch Houska, 27. Tomáš Mareš, 44. Jakub Kořán; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jaroslav Štolc; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan ? - Jan Vaníček ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:1;
60:00
59:59
Počet střel na bránu: Domácí 19 Hosté 11 Celkem 35:35
59:59
Komentář trenéra hostů: Dneska vyhrál šťastnější tým, o vítězi rozhodla 3. třetina ve které se hrálo na horu dolů, neproměnili jsme spoustu šancí a tu vítěznou proměnil soupeř. V příštím zápase se musíme lépe koncentrovat na naší hru. Děkuji soupeři rozhodčím a divákům.
59:59
Komentář trenére domácí: Myslím, že jsme viděli kvalitní utkání, ve kterém jsme ukázali větší vůli za vítězství. Děkuji soupeři za hru a přeji šťastnou cestu domů.
59:58
Konec nervů Dačice si dnes vybojovali 3 body.
59:40
Dačicím se nedaří dostat se ze zámku Strakonic.
57:02
Vyloučen hráč Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
55:56
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Radovan Kubek (5:4).
55:55
Veliká šance Dačic odstřelování 1 lajny nejprve Pavel Gellner napálil golmana po něm Kryštof kus pak Radovan Kubek a nakonec Pavel Gellner a jeho střela už padla do sítě.
53:12
Timeout TJ Centropen Dačice
49:02
Pavel Gellner odmítl skórovat do prázdné branky.
46:21
Podlaha je vytřená a hra může opět pokračovat.
46:20
Komerční přestávka.
43:41
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán, asistoval Karel Šavrda (4:4).
43:41
Nahození od půlky od Jakuba Kořána skončila s překvapením Dačic v brance Tomáše Ferda a máme opět nerozhodné skóre.
39:58
Hosté si do poslední třetiny odnášejí výhodu přesilové hry.
39:31
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
39:31
Na trestnou lavici přichází zlý muž Tomáš Kubek.
38:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Kryštof Kůs (4:3).
37:45
Daniel Holeček se pokusil míček protlačit do branky i s golmanem ale hostující brankáře nepřetlačil.
32:29
Oldřich Pecha si svými radami říká o pozici trenéra místo Davida Černého.
30:11
Pavel Gellner vymýchal brankáře hostů ale míček mu z při zakončení sklouzl z bekendu.
29:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Miloš Procházka (3:3).
29:30
z chumlu před brankou hostů se povedlo Danielu Holečkovi skórovat a stav je opět nerozhodný.
26:39
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Lukáš Pluskal (2:3).
23:19
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Tomáš Mareš (2:2).
20:00
20:00
19:59
Počet střel na bránu po 1. třetině Dačice : 12 Strakonice : 11
19:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Radovan Kubek (2:1).
19:56
Stejná situace Radovan Kubek opět na volné Kůse ale tentokrát jeho střela v bráně skončila a Dačice si do 2. třetiny ponesou jednobrankové vedení.
19:30
Radovan Kubek našel před prázdnou bránou volného Kůse, který bránu přestřeluje.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny,.
17:45
Dačický kotel je nespokojený s výroky rozhodčích.
16:15
Miloš Procházka si vymýchal všech pět hráčů soupeře ale jeho zakončení nemělo gólové parametry.
13:15
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Lukáš Pluskal (1:1).
12:05
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:10
Hra je vyrovnaná, bez vážných střeleckých šancích.
00:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Michal Obertan (1:0).
00:16
První střelcem Dačic v nové sezóně se stává Kryštof Kůs.
00:01
Vítáme vás u 1. kolo Divize C kde dnes proti sobě hrají TJ Centropen Dačice a FBC Strakonice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Daniel Novák, Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Jiří Křesák
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Pavel Gellner, Michal Obertan, Petr Stejskal, Kryštof Kůs, Radovan Kubek