2:5
2:2
1:1
- : -
branky (asistence): 04:15 Vítek Moučka (Matěj Hojdar), 11:07 Michal Karban (Marek Budil), 15:48 Patrik Čeliš (Michal Karban), 20:21 Matěj Hojdar, 44:07 Tomáš Jirát (Matěj Špalek)
branky (asistence): 01:05 Daniel Bora, 05:09 Ondřej Rabiňák (Ondřej Daniš), 06:08 Daniel Bora, 08:37 Vojtěch Šust (Ondřej Daniš), 09:53 Vojtěch Šust (Ondřej Rabiňák), 15:07 Vojtěch Šust, 29:28 Vojtěch Šust (Adam Pažout), 34:18 Ondřej Rabiňák (Tomáš Pilař)

OLYMP FLORBAL B - FT Sokol Praha-Břevnov 5:8
5. Vítek Moučka, 12. Michal Karban, 16. Patrik Čeliš, 21. Matěj Hojdar, 45. Tomáš Jirát - 2. Daniel Bora, 6. Ondřej Rabiňák, 7. Daniel Bora, 9. Vojtěch Šust, 10. Vojtěch Šust, 16. Vojtěch Šust, 30. Vojtěch Šust, 35. Ondřej Rabiňák; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Klapuš ? - Filip Hrbek ?; po třetinách: 2:5, 2:2, 1:1;
45:00
Střely ve třetí třetině: Olymp 11 - Břevnov 7
45:00
44:07
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Tomáš Jirát, asistoval Matěj Špalek (5:8).
39:45
Timeout OLYMP FLORBAL B
39:45
Vyloučen hráč Michal Pozler družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za špatné střídání.
38:07
Vyloučen hráč Ondřej Rabiňák družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře.
36:20
Vyloučen hráč Michal Karban družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za blokování hokejky.
36:20
Vyloučen hráč Jan Šotola družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za hrubost.
34:18
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Ondřej Rabiňák, asistoval Tomáš Pilař (4:8).
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Olymp 11 - Břevnov 12
30:00
29:28
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Vojtěch Šust, asistoval Adam Pažout (4:7).
28:48
Vyloučen hráč Matěj Špalek družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Hojdar bez asistence (4:6).
15:48
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Michal Karban (3:6).
15:07
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Vojtěch Šust bez asistence (2:6).
15:00
15:00
Střely v první třetině: Olymp 12 - Břevnov 15
15:00
11:07
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Marek Budil (2:5).
09:53
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Vojtěch Šust, asistoval Ondřej Rabiňák (1:5).
08:37
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Vojtěch Šust, asistoval Ondřej Daniš (1:4).
06:08
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Daniel Bora bez asistence (1:3).
05:09
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Ondřej Rabiňák, asistoval Ondřej Daniš (1:2).
04:15
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Vítek Moučka, asistoval Matěj Hojdar (1:1).
01:05
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Daniel Bora z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FT Sokol Praha-Břevnov: brankář: Filip Hrbek; hráči v poli: Tomáš Pilař, Adam Pažout, Ondřej Daniš, Vojtěch Šust, Ondřej Rabiňák
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Klapuš; hráči v poli: Patrik Čeliš, Michal Karban, Matěj Hojdar, Jan Šotola, Matěj Špalek