1:2
1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 18:50 František Kosař (Jan Diviš), 34:34 Ondřej Volf (Otakar Prášek), 59:35 Antonín Pertlík (vlastní branka)
branky (asistence): 11:45 Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 17:26 Miroslav Mayer (Ondřej Riebauer), 27:48 Miroslav Mayer (Miloš Tyl), 36:48 Miroslav Mayer, 48:43 Ondřej Richtr (Jakub Pecha), 56:47 Petr Chvojka (Jakub Černý), 58:49 Kryštof Hartman (Matyáš Kalina)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Kanonýři Kladno 3:7
19. František Kosař, 35. Ondřej Volf, 60. Antonín Pertlík - 12. Miloš Tyl, 18. Miroslav Mayer, 28. Miroslav Mayer, 37. Miroslav Mayer, 49. Ondřej Richtr, 57. Petr Chvojka, 59. Kryštof Hartman; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:3; využití: 1:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 20 - Max Andreas Minev 15; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:3;
60:00
Komentář domácího vedoucího Michala Plačka 2/2: Naše nižší produktivita v zakončení spolu se soupeřovým koncentrovaným výkonem znamenal prohru v důležité fázi 2. třetiny. Nic není ztraceno, proto musíme dál stavět na tom, co se povedlo. Děkuji soupeři za utkání, gratuluji ke 3 bodům.
60:00
Komentář hrajícího asistenta hostujícího trenéra Dušana Přívary: První zápas, výhra, jsme spokojeni s plněním úkolů. Pokud budeme i nadále pracovat na daných pokynech, věřím, že i do budoucna budeme brát 3 body za výhru. Zápas rozhodly individuální dovédnosti našich hráčů, především střelce Bimbo Mayera. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář domácího vedoucího Michala Plačka 1/2: Na první kolo velice těžký soupeř, který svými zkušenostmi a indivudálními dovednosti předčil naše mládí. Spousta vyprodukovaných chyb v obraně, hlavně z crossových přihrávek dali soupeři prostor k jednoduchým gólům.
60:00
59:35
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Antonín Pertlík (3:7).
58:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Kryštof Hartman, asistoval Matyáš Kalina (2:7).
58:24
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
57:00
Právě probíhá posledních 3.minuty 3.třetiny
56:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Petr Chvojka, asistoval Jakub Černý (2:6).
56:07
Start další šance a zase tyč
54:15
Richtr střílel , ale Lupoměch připravený bey problému chytá míč
53:05
Dokonce 3.třetiny je stále dost času na to abz stím domácí tým něco udělal, v hale je ticho a dneska není vůbec moc slyšet domácí fanoušky podporovat svůj tým , třeba by je to nakoplo za nějakým dramatem dokonce utkání
52:01
Domácí tým stále bojuje a snaží se s výsledkem něco udělat , ale nemohou najít žádný recept na obranu hostujicích obran a připraveného golmana
51:45
Na hřišti je vidět , kdo má převahu na balonku domácí Start98 m letos opravdu moc mladý tým , oproti svýmu soupeři , který má dost zkušený tým z oporami jako je Tyl, Riebauer, Přívara, Richtr Ondřej
50:04
Kladno stále stunuje svoje tempo a vytváří si spoustu šancí , ale výtečně opět Lupoměch zasáhnul a nedovoli , aby se skore zas měnilo
49:42
Další akce Přívara nahrával a Richtr pouze minul prázdnou bránu
48:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Richtr, asistoval Jakub Pecha (2:5).
42:10
Mayer před bránou hledal míč a netrefil domácí branku na malý prostoru a Start v klidu odehrává ven do bezpečí
40:00
Střely po 2.třetině domácí: FAT PIPE Start98 Praha Kunratice :7, Hosté: Kanonýři Kladno 10,
40:00
39:40
Vyloučen hráč David Štechmüller družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2.třetiny
36:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Mayer z trestného střílení (2:4).
34:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Volf, asistoval Otakar Prášek (2:3).
34:34
Po další akci Kladna pouze do domácí trefeno další tyčka a domácí využily break a po asistenci od Práška dává gol Ondra Volf
32:00
Kerzl Jan , vzal na sebe střelu tahem a pouze mimo bránu
31:51
Hosté hrajou v plným počtua hned se snaží o akci a tentokrát mimo bránu naštěstí
31:09
Domácí tým , hraje přesilovku ale nic zatím ńevymyslely
29:18
Vyloučen hráč Matyáš Kalina družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:00
Kladno ve veliké šanci a pouze břevno
27:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Mayer, asistoval Miloš Tyl (1:3).
26:32
Hra začíná mít dobré tempo a taky se na hřišti začíná přiostřovat
24:18
Domácí fanoušci si odychly , když nikdo z hráčů nevěděl kde je míč a domácí golman Lupoměch naštestí měl míč pod kontrolou pod sebou a uklidnil celou situaci
22:46
Hra je hodně nahoru, dolů se spousta chybami od obou týmů
20:45
Po krátké rozehrávce , Chmelíček střílí jen do golmana
20:00
20:00
Střely po 1.třetině : Domácí : FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 5, Hosté: Kanonýři Kladno 9,
20:00
Dnešní zápas sleduje 88. diváků Děkujeme!
20:00
18:50
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Kosař, asistoval Jan Diviš (1:2).
17:58
Vyloučen hráč Kryštof Hartman družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
17:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Mayer, asistoval Ondřej Riebauer (0:2).
16:32
Po chybě útočníka Filipa Kříže , se Kladno dostalo do útoku , ale na posledníí chvilku ho yaskočil parťák y obranz Svoboda a yneškodnil Kladnu , jistý break na golmana v početné přesilovce
13:21
Po úvodním golu Kladno , je víc aktivní a stále se snaží více střílet na domácího golmana , ale stále marně bey nebeypečnýho yakončení
11:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Ondřej Riebauer (0:1).
08:00
Kladno stále na míči a stále se snaží dostat se , přes domácí obranu , ale zatím je to dobývání domácí branky
04:00
Po chybě domácího beka , v šanci Tyl po úniku na golmana jen trfil spojnici horní
01:31
Zatím Kladno , drží míč na svých holích a po šanci výtečně yasáhl golman domácích Lupoměch
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Max Andreas Minev; hráči v poli: Ondřej Richtr, Antonín Pertlík, Jan Cvrček, Petr Chvojka, David Štechmüller
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Filip Kříž, Michal Pražák, Jan Svoboda, Daniel Škoula, Jan Diviš
00:00
Hezký páteční podvečer y Kunratické arény. Dnes startuje 1.liga mužů 2018/19 meyi domácým týmem FAT PIPE Start98 Kunratice - Kanonýři Kladno