1:0
0:0
3:1
- : -
branky (asistence): 10:38 Jan Slavíček (Tomáš Rak), 30:17 Tomáš Rak (Lukáš Vašínek), 35:35 Ondřej Dobrovolný (Matyáš Weinstein), 36:47 Jan Slavíček (Tomáš Rak)
branky (asistence): 40:30 Tomáš Sklář (Martin Hatala)

Hornets Brno ZŠ Horní - FBK Atlas Blansko 4:1
11. Jan Slavíček, 31. Tomáš Rak, 36. Ondřej Dobrovolný, 37. Jan Slavíček - 41. Tomáš Sklář; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Michal Prokeš ? - Radim Kapoun ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:1;
45:00
42:41
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
40:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Tomáš Sklář, asistoval Martin Hatala (4:1).
39:06
Timeout FBK Atlas Blansko
36:47
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan Slavíček, asistoval Tomáš Rak (4:0).
35:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Matyáš Weinstein (3:0).
33:07
přiostřuje se...
32:47
nebezpečí před domácí brankou je zažehnáno
30:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Rak, asistoval Lukáš Vašínek (2:0).