4:1
6:2
2:3
- : -
branky (asistence): 05:26 Filip Šlápota (Daniel Holeček), 08:35 Pavel Gellner (Kryštof Kůs), 10:45 Miloš Procházka (Filip Šlápota), 13:25 Radovan Kubek (Pavel Gellner), 24:02 Michal Obertan (Jiří Sedláček), 25:28 Daniel Holeček (Filip Šlápota), 26:00 Michal Obertan (Pavel Stejskal), 31:00 Kryštof Kůs (Radovan Kubek), 36:54 Radovan Kubek (Lukáš Vacuška), 37:08 Daniel Holeček (Filip Šlápota), 50:41 Miloš Procházka (Radovan Kubek), 54:40 Pavel Gellner (Kryštof Kůs)
branky (asistence): 14:48 Martin Dědič (Vítězslav Holub), 23:16 Andrej Janda (Vítězslav Holub), 32:49 Jan Loskot (Radek Vostřák), 41:44 Vojtěch Moravec (Jan Loskot), 45:12 Pavel Korbel (Josef Mareš), 52:39 Vojtěch Moravec (Jan Loskot)

TJ Centropen Dačice - 1. FbK Tábor 12:6
6. Filip Šlápota, 9. Pavel Gellner, 11. Miloš Procházka, 14. Radovan Kubek, 25. Michal Obertan, 26. Daniel Holeček, 27. Michal Obertan, 32. Kryštof Kůs, 37. Radovan Kubek, 38. Daniel Holeček, 51. Miloš Procházka, 55. Pavel Gellner - 15. Martin Dědič, 24. Andrej Janda, 33. Jan Loskot, 42. Vojtěch Moravec, 46. Pavel Korbel, 53. Vojtěch Moravec; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:1 + Lukáš Janura OS; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 17 - Dušan Václavík 8, Miroslav Bouška 14; po třetinách: 4:1, 6:2, 2:3;
60:00
59:59
Počet střel na branku Dačice : 13 Tábor 9. Celkem Dačice 34 , Tábor 23
59:59
Komentář trenéra hostů : Děkuji soupeři za hru. Komentář trenéra domácí: V prvních dvou třetinách jsme byli lepší, ve třetí třetině jsme se už tolik nekoncentrovali. Z celého zápasu mám dobrý dojem. Děkuji soupeři za hru.
58:00
Poslední 2 minuty zápasu.
55:20
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor - osobní trest.
55:20
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
54:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Kryštof Kůs (12:6).
53:10
Timeout TJ Centropen Dačice
52:39
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Moravec, asistoval Jan Loskot (11:6).
50:41
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Radovan Kubek (11:5).
45:12
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Josef Mareš (10:5).
37:08
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (10:3).
36:54
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Lukáš Vacuška (9:3).
32:49
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Radek Vostřák (8:3).
31:00
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Radovan Kubek (8:2).
26:01
Dochází střídání v brance Tábora, Místo Václavíka přichází Bouška.
26:00
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Pavel Stejskal (7:2).
26:00
Střídání brankáře. Nový brankář Miroslav Bouška družstva 1. FbK Tábor
25:28
24:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Jiří Sedláček (5:2).
24:02
Michal Obertan doráží střelu Jiřího Sedláčka a Dačice opět vedou o 4 góly.
23:16
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Vítězslav Holub (4:2).
14:48
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Martin Dědič, asistoval Vítězslav Holub (4:1).
14:47
Vacuška vyrazil střelu Holuba pouze k Dědičovi, který snižuje na rozdíl 3 branek.
13:25
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Pavel Gellner (4:0).
13:25
Radovan Kubek procpal míček mezi nohama Václavíka a Dačice už vedou o 4 góly,
10:45
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Filip Šlápota (3:0).
09:14
První velká šance Tábora, Mareš s Janurou utíkali do přečíslení ale Janura trefuje pouze tyčku.
08:35
08:35
Václavík neudržel střelu Kůse a míček tak pohodlně do brány uklízí Pavel Gellner.
07:35
Táboru se nedaří překonávat obranu Dačic a proto Lukáš Vacuška čeká na svůj první zákrok.
05:26
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Daniel Holeček (1:0).
05:25
Daniel Holeček našel před prázdnou brankou Filipa Šlápotu, kterému stačilo jen nastavit jen hůl a domácí se tak ujímají vedení.
04:14
Dačicím se povedlo strávit polovinu oslabení na soupeřově půlce.
03:14
Vyloučen hráč Kryštof Kůs družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
03:01
Hosté si zahrají první přesilovku
01:11
První střelu na bránu vyslal Miloš Procházka a přinutil brankáře Václavíka k těžkému zákroku.
00:01
Úvodní vhazování vyhráli hráči Tábora.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Pavel Korbel, Roman Klípa, Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Marek Janovský
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Tomáš Kubek, Petr Stejskal, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner