0:1
0:6
2:4
- : -
branky (asistence): 32:57 Michal Koch (Gabriel Miklík), 35:14 Josef Fišer (Gabriel Miklík)
branky (asistence): 13:50 Denis Ligas (Michal Repko), 19:19 Michal Repko, 20:33 Tomáš Fanta (Radek Novák), 22:13 Michal Repko (Denis Ligas), 23:23 Denis Ligas, 25:01 Radek Novák (Michal Repko), 27:18 Denis Ligas (Tomáš Fanta), 31:01 Michal Repko, 38:54 Michal Repko (Tomáš Fanta), 40:42 Tomáš Fanta (Radek Novák), 42:33 Michal Repko (Tomáš Fanta)

TJ Znojmo LAUFEN CZ B - VSK VUT Skurut Hai Brno 2:11
33. Michal Koch, 36. Josef Fišer - 14. Denis Ligas, 20. Michal Repko, 21. Tomáš Fanta, 23. Michal Repko, 24. Denis Ligas, 26. Radek Novák, 28. Denis Ligas, 32. Michal Repko, 39. Michal Repko, 41. Tomáš Fanta, 43. Michal Repko; rozhodčí: Jiří Obalil - Jan Galuszka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Pechura ? - Jiří Paleček ?; po třetinách: 0:1, 0:6, 2:4;
45:00
42:33
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Tomáš Fanta (2:11).
40:42
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Fanta, asistoval Radek Novák (2:10).
38:54
35:45
Vyloučen hráč Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za sekání.
35:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Josef Fišer, asistoval Gabriel Miklík (2:8).
32:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Michal Koch, asistoval Gabriel Miklík (1:8).
31:01
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko z trestného střílení (0:8).
30:00
30:00
27:18
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Tomáš Fanta (0:7).
25:01
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Michal Repko (0:6).
23:23
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas bez asistence (0:5).
22:13
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Denis Ligas (0:4).
20:33
19:19
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko bez asistence (0:2).
18:08
Vyloučen hráč Radek Novák družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
13:50
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Michal Repko (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Jiří Paleček; hráči v poli: Milan Kříž, Jakub Slavíček, Denis Ligas, Michal Repko, Tomáš Fanta