2:0
1:4
3:1
- : -
branky (asistence): 05:31 Jiří Pulkrábek (Daniel Sýkora), 13:05 Jiří Pulkrábek, 15:23 Martin Jedlička (Jiří Pulkrábek), 30:57 Jiří Pulkrábek (Daniel Sýkora), 34:49 Daniel Sýkora (Martin Halousek), 38:06 Ondřej Shejbal
branky (asistence): 16:04 Dominik Řezníček (Pavel Hron), 19:10 Martin Špás (Luboš Drahozal), 19:23 Martin Špás (Jakub Jirout), 27:21 Roman Kábele (Martin Špás), 33:18 Jakub Schestag (Luboš Drahozal)

HAGA Pardubice B - Klub SPV Pardubice 6:5
6. Jiří Pulkrábek, 14. Jiří Pulkrábek, 16. Martin Jedlička, 31. Jiří Pulkrábek, 35. Daniel Sýkora, 39. Ondřej Shejbal - 17. Dominik Řezníček, 20. Martin Špás, 20. Martin Špás, 28. Roman Kábele, 34. Jakub Schestag; rozhodčí: Daniel Ondráček - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Michal Vraný 20 - Petr Šimon 21; po třetinách: 2:0, 1:4, 3:1;
45:00
44:27
Timeout Klub SPV Pardubice
42:32
Vyloučen hráč Pavel Hron družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání.
38:06
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Ondřej Shejbal bez asistence (6:5).
34:49
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Daniel Sýkora, asistoval Martin Halousek (5:5).
33:18
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jakub Schestag, asistoval Luboš Drahozal (4:5).
30:57
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Daniel Sýkora (4:4).
30:00
30:00
27:21
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Roman Kábele, asistoval Martin Špás (3:4).
19:23
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Martin Špás, asistoval Jakub Jirout (3:3).
19:10
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Martin Špás, asistoval Luboš Drahozal (3:2).
16:04
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Dominik Řezníček, asistoval Pavel Hron (3:1).
15:23
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Jedlička, asistoval Jiří Pulkrábek (3:0).
15:00
15:00
14:12
Vyloučen hráč Daniel Sýkora družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za blokování hokejky.
13:05
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek bez asistence (2:0).
05:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Pardubice: brankář: Petr Šimon; hráči v poli: Jakub Schestag, Luboš Drahozal, Martin Špás, Ondřej Černohorský, Roman Kábele