0:3
2:1
0:3
- : -
branky (asistence): 18:08 Michal Vojtíšek (Miroslav Svoboda), 29:09 Jan Plášil (Michal Vojtíšek)
branky (asistence): 05:41 Karel Petrák (Tomáš Mánek), 08:11 Marek Zelinka (Jan Tvrdek), 11:16 Jan Tvrdek (Lukáš Bárta), 17:51 Kryštof Malý (Lukáš Bárta), 33:29 Karel Petrák, 39:25 Jakub Žiška (Tomáš Mánek), 42:35 Karel Petrák

SK Florbal Benešov - Panthers Praha 2:7
19. Michal Vojtíšek, 30. Jan Plášil - 6. Karel Petrák, 9. Marek Zelinka, 12. Jan Tvrdek, 18. Kryštof Malý, 34. Karel Petrák, 40. Jakub Žiška, 43. Karel Petrák; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Zídek ? - David Kaminski ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 0:3;
45:00
44:50
Vyloučen hráč Šimon Hřebecký družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák bez asistence (2:7).
39:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval Tomáš Mánek (2:6).
33:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák bez asistence (2:5).
30:00
30:00
29:09
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Plášil, asistoval Michal Vojtíšek (2:4).
22:25
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
18:08
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Miroslav Svoboda (1:4).
17:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kryštof Malý, asistoval Lukáš Bárta (0:4).
15:00
15:00
11:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Lukáš Bárta (0:3).
08:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marek Zelinka, asistoval Jan Tvrdek (0:2).
05:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Tomáš Mánek (0:1).
05:25
Vyloučen hráč Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:09
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Šimon Zídek; hráči v poli: Jan Pavlíček, Vojtěch Pavlíček, Miroslav Svoboda, Albert Půlpán, Marek Vachoušek