1:0
0:0
5:2
- : -
branky (asistence): 10:33 Matthias Eška (Karel Petrák), 31:52 Marek Zelinka (Filip Záveský), 38:02 Kryštof Malý, 41:08 Jan Tvrdek, 42:09 Marek Zelinka (Filip Záveský), 42:59 Kryštof Malý (Jan Tvrdek)
branky (asistence): 34:57 Pavel Weiss (Jan Gregor), 41:51 Kryštof Plicka (Pavel Weiss)

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha B 6:2
11. Matthias Eška, 32. Marek Zelinka, 39. Kryštof Malý, 42. Jan Tvrdek, 43. Marek Zelinka, 43. Kryštof Malý - 35. Pavel Weiss, 42. Kryštof Plicka; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 1 + Karel Petrák 5:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Hušek ? - Jan Pauček ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 5:2;
45:00
42:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kryštof Malý, asistoval Jan Tvrdek (6:2).
42:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marek Zelinka, asistoval Filip Záveský (5:2).
41:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Kryštof Plicka, asistoval Pavel Weiss (4:2).
41:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Tvrdek z trestného střílení (4:1).
40:21
Timeout ACEMA Sparta Praha B
38:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kryštof Malý bez asistence (3:1).
36:32
Vyloučen hráč Karel Petrák družstva Panthers Praha na 5 minut za vysoká hokejka.
36:24
Vyloučen hráč Filip Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
34:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Pavel Weiss, asistoval Jan Gregor (2:1).
31:52
30:00
30:00
29:58
Utekla nám další třetina a skóre se nezměnilo. Zápasu chybí jiskra a přesná střelba.
24:22
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Zdeněk Prokůpek.
23:00
Vyloučen hráč Tadeáš Knapp družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
20:52
V zápase se nic důležitého neudálo, tudíž jste o nic nepřišli.
17:05
Je mi líto, ale hlavní pisálek onlinu se šel převléct, tudíž to teď bude stát za nic.
15:01
Prohlášení Managera PRAGUE TIGERS: Nehodláme roztáčet finanční spirálu!
15:00
15:00
14:48
Hráči zatím ničí balónky jako na běžícím páse. Pořadatelská služba zuří!
14:00
Eška zase vyslal neskutečnou plívu, která teď ani nedoletěla do brány.
12:48
Zápas zatím baví asi jako první den školy.
11:50
Bárta se u přihrávky kroutí jako vrtačka. Velice zajímavé využití těla.
10:34
Eška vyslal nejpomalejší střelu co jsem kdy viděl a golmana Sparty tato rána asi zaskočila a loví balón z branky.
10:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matthias Eška, asistoval Karel Petrák (1:0).
10:00
Panteři se asi ještě neprobudili z letního spánku a Sparta asi nezvládla páteční večer.
09:05
Hráči zatím padají jako dříví v lese.
08:01
Tlapa teď upaloval jako o závod ale gól nedal.
07:42
Na střely to zatím je 2:1 pro Pantery
06:20
Přesto, že je venku celkem zima, tak v hale se to začíná vařit.
05:21
Zatím jsme svědky velice defenzivního florbalu.
04:30
Mánek vyskočil z trestné lavice a chtěl odčinit své vyloučení, ale chtěl až moc, takže z toho nebylo vůbec nic.
03:50
Malý upaloval v oslabení sám na branku ale zalekl se šance a trefil se jen do pupku golmana Sparty.
03:30
Sparta v přesilovce zatím neukázala vůbec nic!
02:25
Jsme svědky velice hloupého vyloučení. Být trenér tak zuřím!
02:24
Vyloučen hráč Tomáš Mánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra bez hokejky.
01:00
Sparta postavila nekompromisní beton a Panteři ho nemohou pokořit.
00:20
Zápas se zatím odehrává v neskutečném tempu!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha B: brankář: Jan Pauček; hráči v poli: Jan Gregor, Dalibor Borovička, Kryštof Plicka, Tomáš Jílek, Pavel Weiss