4:2
1:3
0:2
- : -
branky (asistence): 02:25 Václav Dvořák (Vojtěch Štván), 06:24 Lukáš Brož (Martin Koukol), 13:02 Lukáš Brož (Martin Koukol), 13:29 Vojtěch Štván (Filip Čáp), 16:53 Martin Koukol (Lukáš Brož)
branky (asistence): 03:53 Roman Aster (Jakub Pavlát), 09:06 Jakub Šmíd (Jan Holoubek), 22:44 Roman Víta, 24:19 Ondřej Bušta (Roman Víta), 28:30 Roman Aster (Jakub Pavlát), 38:33 Jakub Šmíd, 43:47 Jiří Holický (Jan Holoubek)

FBC Došwich Milevsko A - FK Slovan J.Hradec B 5:7
3. Václav Dvořák, 7. Lukáš Brož, 14. Lukáš Brož, 14. Vojtěch Štván, 17. Martin Koukol - 4. Roman Aster, 10. Jakub Šmíd, 23. Roman Víta, 25. Ondřej Bušta, 29. Roman Aster, 39. Jakub Šmíd, 44. Jiří Holický; rozhodčí: Lukáš Teska - Petr Holeček; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Luboš Rybák ? - David Tetiva ?; po třetinách: 4:2, 1:3, 0:2;
45:00
43:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jiří Holický, asistoval Jan Holoubek (5:7).
42:04
Timeout FBC Došwich Milevsko A
40:00
Timeout FK Slovan J.Hradec B
40:00
Vyloučen hráč Filip Čáp družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za bránění ve hře.
39:33
Vyloučen hráč Jakub Mrzena družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:33
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd bez asistence (5:6).
37:01
Vyloučen hráč Martin Koukol družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za hra rukou.
33:02
Vyloučen hráč Vojtěch Štván družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
28:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Roman Aster, asistoval Jakub Pavlát (5:5).
25:46
Vyloučen hráč Roman Víta družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:19
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Ondřej Bušta, asistoval Roman Víta (5:4).
22:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Roman Víta bez asistence (5:3).
16:53
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Martin Koukol, asistoval Lukáš Brož (5:2).
15:00
15:00
14:29
Vyloučen hráč Jan Holoubek družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za blokování hokejky.
14:10
Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec B neproměnil Jakub Šmíd.
13:29
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Vojtěch Štván, asistoval Filip Čáp (4:2).
13:02
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Lukáš Brož, asistoval Martin Koukol (3:2).
09:06
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Jan Holoubek (2:2).
06:24
03:53
02:25
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Václav Dvořák, asistoval Vojtěch Štván (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec B: brankář: David Tetiva; hráči v poli: Ondřej Bušta, Lukáš Fencl, Jiří Holický, Roman Víta, Jakub Šmíd