2:0
3:1
3:1
- : -
branky (asistence): 07:41 Tomáš Daniš (Lukáš Hrubý), 10:23 Petr Skácel (Tomáš Daniš), 22:06 Tomáš Daniš (Radim Ivan), 27:08 Petr Kašpar, 32:48 Petr Kašpar (Dominik Chvastek), 42:14 Adam Zbořil (Tomáš Daniš), 48:23 Tomáš Daniš (Marcel Lázók), 53:24 Petr Kašpar
branky (asistence): 24:36 Jakub Robenek (Michal Dombrovský), 59:26 Petr Šarközy (Jakub Smrčka)

Z.F.K. AQM Petrovice - 1. MVIL Ostrava WOOW 8:2
8. Tomáš Daniš, 11. Petr Skácel, 23. Tomáš Daniš, 28. Petr Kašpar, 33. Petr Kašpar, 43. Adam Zbořil, 49. Tomáš Daniš, 54. Petr Kašpar - 25. Jakub Robenek, 60. Petr Šarközy; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Martin Janík 32 - Vojtěch Kořínek 30; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:1;
60:00
Počet střel na brnaku ve třetí třetině: Petrovice 16, Ostrava 16
60:00
Komentář trenér hostů, pana Svačinky: V dnešním zápase domácí šli za jasným cílem a to vítězstvím. Kdežto my jsme se hledali, ale nenašli. A když se přidala naše nemohoucnost v zakončení, tak zápas dopadl tak, jak dopadl. Gratuluji soupeři k vítězství, děkuji divákům a rozhodčím za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Vlčka: Od začátku jsme byli nebezpečnější a hlavně si více šli za vítězstvím. Soupeř nás zatlačil pouze v úvodu poslední třetiny, ale tento tlak jsme přečkali a z protiútoků navyšovali skóre. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00
59:26
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Petr Šarközy, asistoval Jakub Smrčka (8:2).
59:26
Kosmeticky upravuje skóre Šarközy.
58:14
Ke střele se dostal i Gabzdyl, Kořínek kryje.
57:11
Janík opět úspěšně zvládl skrumáž před domácí brankou.
54:06
Dombrovský opět nebyl úspěšný, Janík vyráží.
53:49
Janík umravnil poskakující míček a zabránil gólu.
53:24
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar bez asistence (8:1).
53:24
V oslabení zvyšuje Kašpar.
53:04
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
53:04
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:41
Tesárkovu střleu Janík vyráží.
50:10
V souboji Jakubec Kořínek úspěšnější druhý z nich, který vyrazil nahození Hurajta do rohu.
49:36
Daniš bolestivě dopadl na mantinel, našstěstí to nevypadá na nějaké zranění.
48:23
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Marcel Lázók (7:1).
48:23
Daniš v premiérovém zápase za Petrovice završuje hattrick.
48:09
Střela a dorážka, Janík vyráží repektive chytá.
48:03
Hosté mají úder z rohu.
47:37
David to zkoušel k bližší tyčce, ale evidentně měl zvolit spíše střelu ke vzdálenější.
43:49
Na straně domácích se na hřiště dostali i "náhradníci"
42:14
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Tomáš Daniš (6:1).
42:14
Nyní již Zbořil na zlatém podnose předložený míček zpoza branky od Daniše uklidil za Kořínka.
41:05
Zbořil bekendem z krosu zakončoval, Kořínek výskokem míčku do branky zapadnout nedovolil-
41:02
Domácí mají volný úder na polovině hostů.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 7, Ostrava 6.
40:00
39:29
Teď už domácí, nikam nemusí spěchat.
39:04
Poslední minuta druhé třetiny, na míčku hosté.
38:50
Šarközyho brejk Janík vychytal.
38:15
Končeky prstů vyrazil Tesárkovu střelu Janík mimo branku.
36:16
Jakubec zachránil situaci a zachytil míček na volného hráče hostů v brankovišti.
35:38
Patrik mířil jen o pověstné milimetry vedle.
34:00
Střelu Adámka z téměř nulového úhlu Janík vyrazil.
33:33
Dombrovský se vřítil před Janíka, ale ani na dva pokusy ho nepřekonal.
33:04
Daniš se nyní pokusil zasáhnout basketbalový koš.
32:48
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Dominik Chvastek (5:1).
32:48
Chvastek poslal míček do velkého brankoviště a tam do něj doslova plácl Kašpar a je z toho gól.
31:35
Svačinka dnes blokuje jednu střelu za druhou.
31:11
Hranický z brajku mířil nad.
29:37
Kořínek se vytáhl proti jasné gólovce Jakubce.
29:00
Střelu zblokovala zeď hostů.
28:56
Trochu se štěstím, ale i tka domácí drží míček na polovině hostů, mají volný úder z rohu.
28:56
Pardon, z hranice vlekého brankoviště.
27:08
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar bez asistence (4:1).
27:08
Přesně mířená přízemní střela k tyči z hole Kašpara navyšuje opět vedení domácích na tři góly
26:34
Domácím se povedlo trochu vzpamatovat a uklidnit hru.
25:15
Hosté jsou gólem nabuzeni.
24:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Michal Dombrovský (3:1).
24:36
Kros na Dombrovského, ten vystřelil a odražený míček dorazil Robenek.
23:53
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
23:53
Nepovedené střídání dovršuje Jakubec faulem za 2 minuty.
23:12
Domácí nasekali několik chyb v rozehrávce, k jejich štěstí hosté nedokázali zakončit.
22:06
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Radim Ivan (3:0).
22:06
Hrubý nejdříve dokázal vystřelit i přes les hokejek, Kořínek vyrazil a od Ivana se míček dostal k Danišovi, který pohodlně zakončil.
20:35
Jakubcovu střleu zblokoval Svačinka.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 15, Ostrava 12.
20:00
19:59
A bylo z toho ještě ohrožení domácí branky.
19:45
Domácí drželi míček, ale Kopelec trochu zbytečně vystřelil mimo.
18:47
Největším postrachem je zatím pro Janíka Smrčka, který už měl několik příležitostí ke střele z levého křídla.
18:19
Další volný úder pro hosty, skoro z domácího rohu.
17:05
Kombinaci zakončili dvoustřleou na Janíka, který však v obou případech vyrazil.
16:52
Hosté mají volný úder z poloviny.
14:56
Hosté zkusili překvapit domácí rychlou rozehrávkou z rohu, našetěstí pro odmácí Janíka nepřekvapili.
14:30
Domácí získali míček a šli do brejku, ale bez úspěchu.
14:00
Hosté se dostali na polovinu domácích rychlým zlaožením útoku a drží polovinu
12:54
Smrčka střleou po zemi Janíka nepřelstil.
12:12
Hosté z brejku mířili mimo.
12:00
Kašparovu střelu zablokoval chumel hostujících hráčů.
10:23
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Tomáš Daniš (2:0).
10:23
Do prázdé po dobré kombinaci zvyšuje Skácel.
09:54
Vyloučen hráč Lukáš Svačinka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
09:20
Radim střelo-nahodil od pravého mantinelu, Kořínka nepřekvapil
08:04
Z brejku zahrozil střleou Dombrovský, Janík dokázal ucpat díru pod loktem a míček letí mimo.
07:41
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Lukáš Hrubý (1:0).
07:41
Na další pokus již byl úspěšný a dostává domácí do vedení .
07:31
Z blízkosti a úhlu to zkusil Daniš, Kořínek vyráží.
05:59
Fňukal nemohl v rohu dobrzdit a naskočil na záda Davidovi.
04:58
Kašpara před střleou na poslední chvíli blokuje Svačinka.
04:11
První střelu hostů Janík vyráží.
01:38
První střelu na bránu si připisuje odmácí Jakubec, Kořínek vyráží.