2:1
4:1
2:1
- : -
branky (asistence): 07:39 Daniel Jäschke (Ondřej Bejček), 12:29 Ondřej Kopp (Ondřej Bejček), 23:31 Petr Pastor (Daniel Fokt), 24:12 Daniel Jäschke (Ondřej Bejček), 36:01 Adam Stibor (Jiří Šafařovský), 38:19 Lukáš Fiala (Vojtěch Semerád), 41:25 Jakub Štěrba (Petr Pastor), 47:46 Adam Stibor (Tomáš Novotný)
branky (asistence): 14:53 Michal Skuhrovec (Ondřej Krejčí), 37:39 Ondřej Krejčí (Daniel Hulič), 56:09 Jakub Vitvar (Michael Pitek)

Florbal Chomutov - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:3
8. Daniel Jäschke, 13. Ondřej Kopp, 24. Petr Pastor, 25. Daniel Jäschke, 37. Adam Stibor, 39. Lukáš Fiala, 42. Jakub Štěrba, 48. Adam Stibor - 15. Michal Skuhrovec, 38. Ondřej Krejčí, 57. Jakub Vitvar; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1 + Daniel Fokt (CHM) 5:2; využití: 0:0; diváků: 333; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 19 - Jiří Vybíral 17; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:1;
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 6:9.
59:59
Vyjádření hostujícího trenéra Daniela Huliče: Dneska vcelku dobrý. Akorát jsme nebyli lepší. Spíš horší. Díky.
59:59
Vyjádření domácího trenéra: Jakuba Šimka: První třetina vyrovnaná herně i výsledkově. V druhé soupeř nevyužil pětiminutovou přesilovku 5 na 4 a my jsme trestali. Třetí třetinu jsme kontrolovali výsledek a zápas jsme dovedli do vítězného konce. Děkuji hráčům za týmovost a nasazení po celé utkání, divákům za parádní atmosféru a soupeři za utkání.
58:02
Hostující brankář likviduje šanci Erika Štěrby, dřív než zpracoval míček.
57:32
Hulič míjí po chybě domácích.
56:09
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Michael Pitek (8:3).
56:09
Hezká kombinace Litvínova využívá většího prostoru na hřišti.
54:44
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
54:44
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
48:52
Fokt z dálky míjí odkrytou branku.
47:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Tomáš Novotný (8:2).
47:46
Stibor našel z dálky mezeru pod nohou brankáře.
47:09
Šarša míjí prázdnou branku po skákavé přihrávce.
41:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Petr Pastor (7:2).
41:25
Domácí udrželi přesilovkový vzorek i po návratu vyloučeného a Jakub Štěrba doráží.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 10:7.
39:21
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
38:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Vojtěch Semerád (6:2).
38:19
Domácí šli tři na dva, další gól do prázdné.
37:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Daniel Hulič (5:2).
37:09
Štěrba a Štěrba šli dva na jednoho, střela Jakuba zblokována.
36:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Jiří Šafařovský (5:1).
36:01
Volný Stibor si zařval o přihrávku tak, že musel dát.
35:23
Šarša zastavuje brejk hostí.
31:26
Ščurko likviduje samostatný nájezd!
30:55
Litvínov trefuje spojnici tyče a břevna.
28:14
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 5 minut za hrubost.
25:17
Pastor se skvěle uvolnil, Šarša nastřeloval na Štěrbu., tomu chybělo pár čísel.
24:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Ondřej Bejček (4:1).
24:12
Jaschke se vymanil z drobného háčku a skvěle vystřelil.
23:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Daniel Fokt (3:1).
23:31
Chyba hostí za vlastní brankou, Fokt, Pastor do prázdné.
22:45
Hosté šli čtyři na dva, střela z otevřené pozice skončila na ochozu.
21:58
Domácí trefují po zákroku brankáře další tyč.
20:22
Hosté nahráli Pastorovi, ten šel od mantinelu a minul zadní tyč.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 9:6.
19:49
Domácí pálí v akci tří na dva do břevna.
18:47
Šarša pálí do tyče.
17:36
Výborný zákrok hostujícího brankáře proti střele z křídla.
14:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Ondřej Krejčí (2:1).
14:53
Hosté také umí zakombinovat až do prázdné kuchyně.
12:59
Hezká kombinace domácích, zblokovaná střela Šarši.
12:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Ondřej Bejček (2:0).
12:29
Ne úplně jistý zákrok hostujícího brankáře proti střele z dálky, důraz a dorážka.
09:12
Další skvělý zákrok Ščurka. Vytlačil střelce za branku a pak se ještě natáhl proti pokusu o zasunutí zpoza brány.
07:39
07:39
Jaschke s Bejčkem zamotali hlavu všem krásnou kombinací ve výpadu dva na jednoho.
06:51
Šarša zasekl na půlce a utáhlou střelou líznul tyčku.
06:24
Pastor pálí po ztrátě hostů z dálky nad.
06:03
Domácí brankář "useděl" i samostatný výpad hostů, míček vyrazil s pomocí tyče.
05:42
Ščurko likviduje brejk hostí.
04:56
První střela mezi tyče končí na dobře postaveném brankáři hostí.
03:46
Hosté z brejku střílí vedle.
01:47
Jaschke vybojoval míček, nahrál a přišla nepřesná střela.
00:41
Šarša dvakrát vybojoval míček na půlce soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Lukáš Pudil, Michael Pitek, Ondřej Tichý, Jakub Vitvar, Jan Vacín
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Fokt, Erik Štěrba, Petr Pastor, Jakub Štěrba