5:1
2:0
1:2
- : -
branky (asistence): 14:54 Pavlína Bačová (Eva Stará), 15:13 Aneta Vlachová (Ema Brucháčková), 16:02 Pavlína Bačová (Tereza Halaštová), 17:10 Tereza Halaštová (Lucie Krajícová), 18:25 Tereza Halaštová (Tereza Šípková), 21:26 Tereza Šípková (Lucie Pryclová), 28:44 Lucie Krajícová (Tereza Halaštová), 56:49 Pavlína Bačová
branky (asistence): 05:00 Zuzana Volejníková (Michaela Hladíková), 43:20 Kristýna Gocová (Sabina Labudová), 53:14 Kristýna Gocová (Michaela Hladíková)

Bulldogs Brno - IBK Hradec Králové 8:3
15. Pavlína Bačová, 16. Aneta Vlachová, 17. Pavlína Bačová, 18. Tereza Halaštová, 19. Tereza Halaštová, 22. Tereza Šípková, 29. Lucie Krajícová, 57. Pavlína Bačová - 6. Zuzana Volejníková, 44. Kristýna Gocová, 54. Kristýna Gocová; rozhodčí: Jakub Cigl - Alžbeta Holičková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 12, Jana Prátová 2 - Adéla Reslerová 8, Jana Uhlířová 10; po třetinách: 5:1, 2:0, 1:2;
60:00
Buldočky si po výhře 8:3 připisují první tři body do tabulky v 1. lize juniorek!
60:00
Střely celkem 26:15.
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas byl o ztrátě koncentrace. Pokud budeme během několika minut dostávat 5 gólů nemůžeme myslet na lepší výsledky než v sezoně minulé. Je na hráčkách jaké ponaučení si ze zápasu vezmou. Je pevně věřím, že tahle pomyslná facka nám pomůže se vzpamatovat a začít vnímat důležitost situace. Děkuji soupeři za zápas a přeji úspěchy do budoucích zápasů.
60:00
Komentář trenéra domácích: Ze včerejší nervozity z prvního utkání se holky dokázaly otřepat a dnes předvedly pěkný výkon. V první a druhé třetině jsme na hřišti dominovaly. Ve třetí třetině jsem dal šanci se ukázat i jiným hráčkám a utkání holky dotáhly do vítězného konce.
60:00
57:20
Krásná kombinace hráček v oranžovém. Halaštová po mantinelu na Vlachovou ta z první ped bránu na nabíhající Šipkovou. Hofmanová - zazářila krásnýnm zákrokem.
56:49
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (8:3).
56:13
Timeout IBK Hradec Králové
55:40
Hráčky Hradce se dostávají více do zápasu, jejich hra vypadá daleko lépe než v předešlých dvou třetinách.
53:15
Svým předchozím příspěvkem jsem to nejspíše zařekla, z velkého brankoviště trefuje svoji druhou branku v zápase Gocová.
53:14
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Michaela Hladíková (7:3).
52:56
Golmanky na obou stranách momentálně delší dobu bez práce.
51:53
Buldočky nikam nespěchají, drží míček na čepelích, Hradec i přes golovou pětibrankovou ztrátu se do napadání nepouští.
49:49
Hráčky v oranžovém s balonkem pořád na čepelích, ovšem kompaktní obrana Hradce je nepouští přes střední pásmo.
47:41
Nyní už u míčku opět hráčky v oranžové, ale rozehrávají pouze na středu hřiště.
46:41
Hradec zavřel Buldočky na polovině.
45:09
Nyní několik šancí na polovině hostujících, nejprve z náhozu Zbořilové netrefila teč Stará, následně po nahrávce druhé jmenované trefuje tyč Bačová.
44:38
Do poslední třetiny tohoto utkání vstoupily aktivněji hráčky hostí.
43:20
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Sabina Labudová (7:2).
40:00
40:00
Střely ve 2 třetině 10:6.
40:00
39:07
S další nepříjemnou situací na brankovišti Hradce si musela poradit Hofmanová.
38:43
Zbořilová- Bačová a Stará z první, Hofmanová lapí.
36:34
Bačová zpoza branky na Zbořilovou, ta z první ani po dorážce pouze do Hofmanové.
34:45
Brucháčková z pravého mantinelu na velké brankovišti na Šípkovou, ta po krásné individuální akci těsně míjí bránu.
33:45
Dlouhý výhoz Hofmanové na nabíhající útočnice, důrazná obrana Brna opět získává balon a rozjíždí další útok.
31:51
Obrana Hradce má problémy s aktivním přístupem Brňanek.
28:48
Střídání brankáře. Nový brankář Jana Uhlířová družstva IBK Hradec Králové
28:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lucie Krajícová, asistoval Tereza Halaštová (7:1).
28:44
Po standardní situaci na půli hřiště se svým prvním golem v dresu Bulldogs trefuje Krajícová.
27:59
Hladíková rozbíhala protiútok Hradce, Halaštová se blýskla krásným blokem.
26:30
Vlachová v úniku, obránkyně Hradce se stihla vrátit a střelu zblokovat.
22:12
Do 2. třetiny vstoupily opět aktivněji domácí, nejprve se brankové prosazuje Špíková, po buly potom Stará trefuje vrchní tyč Stará.
21:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Šípková, asistoval Lucie Pryclová (6:1).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině 11:7 pro Bulldogs Brno.
20:00
19:05
Zbořilová na Bačovou a ta z první trefuje tyč.
18:25
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Halaštová, asistoval Tereza Šípková (5:1).
17:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Halaštová, asistoval Lucie Krajícová (4:1).
17:10
Halaštová od levého mantinelu trefuje krásně pravou odkritou stranu banky reslerové.
16:11
Buldočky se dostávají do dvoubrankového vedení, nejprve Bačová v samostatném úniku po kličce do backhandu zakončila do prázdné brány, následné po krásné nahrávce Brucháčkové trefila z první Vlachová, a omlouvám se třetí branku jsem nestihla.
16:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Tereza Halaštová (3:1).
15:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Aneta Vlachová, asistoval Ema Brucháčková (2:1).
14:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Eva Stará (1:1).
14:12
Pryclová odehrála vysokou holí před svojí brankou, zajímavou šanci tím získaly hráčky Hradce, které ale ze standartní situace z velkého brankoviště nic nevymyslely.
13:25
Hraje se spíše ve středním pásmu, golmanky momentálně nemají moc práce, na obou stranách akce týmů maří obrana.
11:58
V obrovské šánci před bránou Židlická, ale míček netrefuje. Z druhé vlny zkouší ještě Pryclová, ale obrana Hradce v pozoru.
10:31
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, hráčky obou týmů se poctivě vracejí.
08:27
šance se nyní objevují na obou stranách, nejprve Vintrová netrefila nához Židlické, z protiútoku nevyužily svoji šanci hráčky Hradce.
07:15
K rozehrávce se dostal po sedmi minutách i hostující tým avšak Buldočky svým agresivním přístupem získávají míček opět na své čepele.
05:00
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Zuzana Volejníková, asistoval Michaela Hladíková (0:1).
05:00
I přes to že většinu času držely míček domácí, z většího tlaku před bránou skore otevírají hráčky Hradce.
02:00
A máme tu další šanci na čepelích domácí. Brucháčková vypíchla na půlící čáře balonek a mířila rovnou na bránu. Golmanka hostí chytá.
00:01
Úvodní buly získaly na svou stranu domácí a taktéž si připisují první střelu utkání, konkrétně se o ni postarala kapitánka týmu Stará.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Alžbeta Holičková.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Klára Voltrová, Sabina Labudová, Barbora Havlová, Kristýna Gocová, Adéla Kozlová
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Lucie Krajícová, Tereza Halaštová, Pavlína Bačová, Nina Zbořilová, Eva Stará
00:00
Vážení online diváci, vítám Vás u online přenosu 2. kola 1. ligy juniorek ve kterém dnes poměří síly domácí hráčky Bulldogs Brno a hostující IBK Hradec Králové. Ve včerejším 1. kole domácí podlehly FBŠ Jihlava až po samostatných nájezdech 2:3. IBK Hradec Králové podlehly K1 Florbal Židenice 2:4.