2:2
0:1
- : -

Florbalová akademie MB - Ivanti Tigers Jižní Město 2:5
31. Jitka Šnejdarová, 36. Kateřina Kvapilová - 6. Kateřina Kovaříková, 10. Michaela Chlebcová, 28. Kateřina Kovaříková, 34. Kateřina Kovaříková, 58. Kristina Zlatníková; rozhodčí: Karel Hlinka - Josef Kubát; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Karolína Špačková 51 - Adéla Malkusová 38; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Na začátku zápasu bych tento výsledek bral všemi deseti, protože známe sílu soupeřek. Ale nyní mě mrzí kolik jsme neproměnili šancí (netrefili jsme odkryté branky) a to nás stálo ještě lepší výsledek. Ale musíme být na zemi, jsem spokojen. Díky divákům za bouřlivou podporu a soupeřkám za hezký zápas. Šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí: Ubojovaná výhra podpořená výborně chytající gólmankou. Víme na čem máme zapracovat do dalších zápasů, v naší hře se střídají lepší pasáže s horšími. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
60:00
Střely po třetí třetině Florbalová akademie a Ivanti Tigers 12:18
60:00
59:05
Zbývá minuta do konce zápasu a domácí se stále snaží.
57:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Barbora Paletářová (2:5).
56:11
Do konce utkání zbývají minuty a hra se ne a ne poohnout.
54:25
Trojánková trefuje břevno a hra pokračuje.
53:22
Hostí jsou zase v pěti.
52:22
Domácí mají krásné zákroky na brankářku hostí.
51:20
Vyloučen hráč Barbora Paletářová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
49:26
Jsme v polovině třetí třetiny a hra je vyrovnaná.
46:21
Zákrok Paletářové, Špačková s grácií vychytává.
46:03
Na podporu týmu zde jsou věrní fanoušci, kteří zde neponechají chvíli ticha.
44:50
Krásná útočná akce ze strany domácích.
42:15
Špačková má teď volno, jelikož se všechna hra odehrává na polovině hostí.
41:03
Na začátku třetí třetiny jsou síly obou týmů vyrovnané.
36:04
Nasazení hráčů je úžasné. Oba týmy se rvou o míček.
35:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Barbora Doležálková (2:4).
33:51
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (1:4).
31:46
Po precizně střeleném gólu Šnejdarové se domácí probrali a je to vyrovnaný zápas.
30:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jitka Šnejdarová bez asistence (1:3).
28:21
Ivanti Tigers jsou na míčku a domácí se snaží bránit za každou cenu.
27:33
26:15
Vyloučen hráč Anna Říhová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:34
Krásná střela Doležálkové, avšak gólmanka hostí vychytala i to.
21:24
Špačková vychytává lehkou střelu Šťastkové.
20:15
Odstartovala nám druhá třetina a na míčku jsou domácí.
20:00
20:00
Střely po první třetině Florbalová Akademie a Ivanti Tigers 16:20
20:00
19:30
Zbýva posledních 30 sekund do konce a na míčku jsou domácí.
17:50
Domácí mají teď velkou šanci vstřelit góla.
17:25
Vyloučen hráč Nikola Hrabánková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:30
Kombinovaný útok Čermákové a Kvapilové brankářka hostí snadno vychytává.
15:00
Zbývá nám posledních 5 minut do konce první třetiny a i přesto, že Ivanti Tigers vedou se Florbalová Akademie nevzdává.
12:22
Jirková A. dostává přihrávku dopředu a sama míří na bránu, ale těsně míjí branku.
10:05
Jirková A. těsně míjí bránu.
09:24
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Michaela Chlebcová, asistoval Kristýna Balcárková (0:2).
08:05
Krásný zákrok Baťkové, ale Špačková je pozorná a míček vyráží.
06:00
Po vstřeleném gólu Kovaříkové se míčku ujali domácí a snaží se probojovat na stranu hostí.
05:23
04:37
Hosté udržují míček na straně domácích.
01:30
Florbalová Akademie se snaží prorazit obranu Tigers, ale obrana Tigers se snaží udržet protihráče na jejich straně.
00:49
Vyloučen hráč Kristýna Balcárková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:01
zápas byl rozehrán a míček mají na hokejkách Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hlinka a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Kateřina Vachudová, Barbora Havlíčková, Markéta Baťková, Kateřina Kovaříková, Eliška Trojánková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Kristýna Bauerová, Bára Pajerová, Adina Čermáková, Kateřina Kvapilová, Barbora Doležálková
00:00
Dobrý den. Vítáme vás u dnešního zápasu Florbalové Akademie a Ivanti Tigers. Přejeme příjemnou zábavu.