7:2
2:3
1:2
- : -
branky (asistence): 01:36 Radim Pecháček (Jiří Mach), 04:10 Daniel Matloch (Adam Feber), 06:31 Adam Feber (Jan Fiedor), 06:49 Tomáš Habrnál (Martin Šulc), 12:49 Dominik Křístek (Jan Fiedor), 15:18 Dominik Křístek (Adam Feber), 16:36 Lukáš Šurik (Ondřej Drong), 30:11 Lukáš Šurik (Martin Kutáček), 36:32 Ondřej Drong, 59:29 Adam Feber (Jan Fiedor)
branky (asistence): 19:47 Matouš Zita (Daniel Sekula), 19:58 Ondřej Čech (Tomáš Hanzlík), 27:46 Matouš Zita (Jakub Koch), 33:26 Ondřej Sidunov (Daniel Sekula), 35:41 Lukáš Herblich (Ondřej Sidunov), 53:35 Lukáš Herblich (Daniel Sekula), 57:05 Lukáš Herblich (Tomáš Hanzlík)

Florbal Exelsior Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 10:7
2. Radim Pecháček, 5. Daniel Matloch, 7. Adam Feber, 7. Tomáš Habrnál, 13. Dominik Křístek, 16. Dominik Křístek, 17. Lukáš Šurik, 31. Lukáš Šurik, 37. Ondřej Drong, 60. Adam Feber - 20. Matouš Zita, 20. Ondřej Čech, 28. Matouš Zita, 34. Ondřej Sidunov, 36. Lukáš Herblich, 54. Lukáš Herblich, 58. Lukáš Herblich; rozhodčí: Michal Prouza - Radek Vybíhal; vyloučení: 4:4; využití: 2:3; diváků: 107; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 25 - Štěpán Zerzoň 12, Patrik Plevák 13; po třetinách: 7:2, 2:3, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Gurkovského Václava: Dnes se nám to nepovedlo. Děkujeme soupeři za hru.
60:00
Komentář trenéra domácích Jochmana Iva: Zápas se rozhodl v 1. třetině. Ve 2. jsme přestali hrát, to co jsme chtěli a zápas se obrátil. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: D - 8 a H - 10
59:29
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Jan Fiedor (10:7).
57:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Tomáš Hanzlík (9:7).
55:05
Zita si obehrál 3 hráče, ale poslední ho zfaulovan a Vítkovice mají volný úder.
53:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Daniel Sekula (9:6).
53:20
Herblichovi skočil míček a zahrál golfový úder mimo hřiště.
52:50
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
52:26
Křístek zakončuje střelou tahem mimo bránu.
49:37
K Machovi se dostává míček před bránu soupeře a trefuje rameno brankáře hostů.
47:49
Šulc běží podél mantinelu a je faulován, což vede k volnému úderu pro Havířov.
45:54
Zámečník podržel Havířov při tlaku, kdy na něho byly střeleny 3 střely a všechny vychytal.
45:02
Matloch si vstřelil gól, který nebyl úznán, kvůli špatné rozehrávce.
44:34
Hra 4 na 4 se hraje v rychlém tempu a oba týmy hrají vyrovnaně.
43:30
Šurik drží míček za bránou hostů a vybojovává rozehrávku z rohu.
43:08
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za držení.
43:08
Vyloučen hráč Daniel Sekula družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
41:36
Šulcovi se nepovedla klička a ztrácí míček, který bere útočník Vítkovic a zakončuje střelou na Zámečníka.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým 1. SC TEMPISH Vítkovice.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: D - 6 a H - 12
40:00
37:56
Nepozornost Vítkovic dovedla Havířov k přesilové hře, která se odehrává ve svižném tempu na polovině hostů.
37:28
Vyloučen hráč Adam Choma družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
36:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Drong bez asistence (9:5).
36:32
Drong si vybojoval míček a střelou tahem střílí pravý horní roh brány.
35:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Ondřej Sidunov (8:5).
34:32
Havířov dělá zbytečné fauly, které vedou k vyloučení a Vítkovice tak mají šanci zápas otočit ve svůj prospěch.
33:59
Vyloučen hráč Lukáš Šurik družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
33:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Daniel Sekula (8:4).
32:12
Vyloučen hráč Tom Pavlis družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
31:28
Feber před bránou 3x trefil hráče Vítkovic a nepodařilo se mu míček dotlačit do brány.
30:11
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Lukáš Šurik, asistoval Martin Kutáček (8:3).
29:07
Vyloučen hráč Jakub Koch družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:49
Matlochovi se podařilo střelit 1. hráče před sebou a situaci musel zachránit Pavlis odvedením míčku za svoji bránu.
27:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matouš Zita, asistoval Jakub Koch (7:3).
27:00
Havířov ve 2. třetině doslova spí a hra se odehrává pouze na polovině domácích.
25:36
Vítkovicím se podařilo zdvojit Fiedora a zakončují mimo bránu.
24:01
Volný úder Vítkovic byl střelen do prvního hráče ve zdi.
23:10
Sekula se pokusil o cross, ale neúspěšně.
21:24
Drong se obtočil okolo hráče na středu a nahrává na Šulce, který přihrávku nestihl.
20:46
Šurik dostává přihrávku z rohu soupeře a přestřeluje bránu.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým 1. SC TEMPISH Vítkovice.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: D - 20 a H - 10
20:00
19:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Tomáš Hanzlík (7:2).
19:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matouš Zita, asistoval Daniel Sekula (7:1).
19:21
Herblich přestřeluje příklepem bránu Havířova.
18:21
Zita získává míček na půlce a zakončuje střelou mimo bránu soupeře.
16:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Lukáš Šurik, asistoval Ondřej Drong (7:0).
16:36
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Plevák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
16:23
Drong trefuje břevno brány z půlky hřiště.
15:18
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Adam Feber (6:0).
14:53
Nahoz na Febera, který projel 2 hráče a posílá na Fiedora, jenž trefuje Zerzoně.
14:02
Hanzlík získal míček od Dronga a běží sám na Zámečníka, který ho bez problémů vychytal.
12:49
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Jan Fiedor (5:0).
12:19
Vítkovice získaly míček a snaží se získat nějaký čas.
11:25
Vyloučen hráč Matouš Zita družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:22
Krejčíř proběhl hřiště až k bráně Havířova a nahrál do prázdna před bránu Zámečníka.
08:02
Fiedor napadá obránce Vítkovic jako zběsilý a to se projevuje na ztrátě míčků při založení útoků.
06:49
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Martin Šulc (4:0).
06:49
Oba góly padly na stejný princip a to na nedůraz Vítkovic před jejich bránou.
06:31
05:37
West z volného úderu nahrává na svého spoluhráče, který trefuje florbalku soupeře a mají rozehrávku z rohu soupeře.
04:42
Fiedor ve výhodě nahrává do rohu na Febera, který posílá před bránu, kde nikdo nestál.
04:10
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Adam Feber (2:0).
02:12
Vítkovice nemají moc šancí oproti jejich soupeři, který jich měl víc jak dost.
01:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Jiří Mach (1:0).
01:36
Krásná dorážka Pěcháčkem končí v bráně hostů.
00:32
Křístek vypíchl míček Sekulovi a střílí do hrudi Zerzoně.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým 1. SC TEMPISH Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Daniel Matloch, Jan Fiedor, Adam Feber, Dominik Křístek, Tom Pavlis