1:2
1:4
1:1
- : -
branky (asistence): 12:41 Pavel Zbořil (Lukáš Gregr), 33:22 Patrik Jedlička (Lukáš Gregr), 54:18 Tomáš Líznar (Jakub Gremmel)
branky (asistence): 10:49 Martin Krupa (Dalibor Ondruch), 18:51 Radim Kahánek (Tomáš Lokša), 23:17 Tomáš Lokša (Radim Kahánek), 29:07 Martin Krupa (Dalibor Ondruch), 30:12 Jan Mrázek (Martin Krupa), 34:13 Tadeáš Klemens (Radim Kahánek), 46:07 Tomáš Lokša (Jan Mrázek)

Aligators Klobouky Teamstore.cz - FBC Letka Toman Finance Group 3:7
13. Pavel Zbořil, 34. Patrik Jedlička, 55. Tomáš Líznar - 11. Martin Krupa, 19. Radim Kahánek, 24. Tomáš Lokša, 30. Martin Krupa, 31. Jan Mrázek, 35. Tadeáš Klemens, 47. Tomáš Lokša; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jiří Piše 15 - Roman Fučík 20; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:1;
60:00
59:59
Střely v 3. třetině Aligators: 10 Letka: 5
59:59
Komentář asistenta trenéra domácích Martina Slabého: Zasloužená prohra
59:59
Komentář trenéra hostů Gajdy: Klobouk dolů před tím co dokázalo předvést 12 hráčů do pole Štěpánkovicko- Ostravsko-Opavského týmu na palubovce domácích. Domácí jsme přehrávali ve všech směrech a činnostech. Těším se na to jak bude vypadat naše hra až se vrátí všech 8 absentujích hráčů. Děkujeme domácím za zápas v krásné hale.
58:24
Fučík krásný zákrok hlavou
56:17
Píše předvedl skvělý zákrok
54:18
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Jakub Gremmel (3:7).
51:07
Vyloučen hráč Roman Fučík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za přihrávka nohou.
50:26
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
50:26
Vyloučen hráč Patrik Jedlička družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
48:23
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za bránění ve hře.
47:28
Jakubec T. krásně z dálky
46:07
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Jan Mrázek (2:7).
38:56
Vyloučen hráč Denis Jakubec družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
34:13
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Radim Kahánek (2:6).
34:13
Klemens krásnou střelou zakončil pod ruku Píšeho
33:22
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Lukáš Gregr (2:5).
30:12
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Mrázek, asistoval Martin Krupa (1:5).
30:12
Mrázek nekompromisně zakončuje
29:47
Chmela krásně technicky
29:07
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Krupa, asistoval Dalibor Ondruch (1:4).
23:17
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Radim Kahánek (1:3).
18:51
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Tomáš Lokša (1:2).
18:51
Kahánek neskutečně vyšil z rohu
16:44
Kejík těsně minul bránu fučíka
12:41
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (1:1).