4:5
2:1
- : -

Crazy girls FBC Liberec - FbŠ Bohemians 6:8
21. Pavla Bárková, 28. Markéta Rumlová, 30. Lucie Veidlová, 33. Michaela Mlejnková, 41. Lucie Veidlová, 56. Markéta Rumlová - 6. Veronika Bašová, 9. Hana Poláková, 26. Adéla Bočanová, 34. Eliška Reischlová, 36. Hana Poláková, 37. Andrea Kadidlová, 39. Andrea Kadidlová, 52. Eliška Císařová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Martina Lerchová 15 - Jitka Omelková 22; po třetinách: 0:2, 4:5, 2:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 8 , Bohemians: 6.
60:00
Střely celkem: Liberec: 28 , Bohemians: 23.
60:00
Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Markéta Rumlová , Bohemians: Adéla Bočanová.
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Grigar): Zápas ve kterém jsme spokojeni s hrou v útoku, dali jsme několik dobrých gólů především z brejkových situací. Bohužel naše obrana byla velmi nedůsledná a laxní a proto tolik obdržených branek. Díky soupeři za hezký zápas plný osobních soubojů.
60:00
Komentář trenéra Fbc Liberec Jakuba Procházky - Bohužel se nám v první třetině podařilo obdržet dva rychlé góly. Bohemians hrála na brejky, které jsme jim svou hrou dovolily. Musíme být více důslední a poučit se z chyb, které rozhodly tento zápas
60:00
59:09
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:14
Liberecké hráčky se snaží vsítit branku, zatím bezvýsledně.
56:41
Po rozehrávce z obrany se v šanci ocitla Pavla Bárková, brankářka Bohemky vyrazila míček mimo bránu.
55:58
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Martina Dostalíková (6:8).
55:58
Po několika kombinačních přihrávkách z dálky vypálila Rumlová, mířila přesně do horního rohu branky a nedala hostující brankářce šanci.
55:18
Martina Dostalíková se ocitla po chybě Pražské obrany sama před brankou, ale mířila mimo.
54:20
Před brankou Lerchové se objevila osamocená hráčka Bohemky, domácí brankářka drží domácím naději.
53:30
Z rychlého protiútoku pálili zase domácí, ale střela šla nad branku.
53:16
Po rozehrávce z rohu stříleli hosté, pohotově zasáhla Lerchová.
52:13
Po pěkném pasu na Koníčkovou byli v šanci domácí hráčky, ale Koníčková netrefila míček.
51:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Císařová bez asistence (5:8).
51:01
Po rychlém brejku Bohemky vsítili další gól. Stav utkání 5:8.
49:13
Klára Leierová šla sama na branku Bohemians, ale po čtvrté dnes domácí trefují brankovou konstrukci.
48:36
Domácí hrají v plném počtu, Bohemians nevyužili přesilovku.
48:14
Po pěkné výměně přihrávek vypálila Divišová, měla odkrytou branku, ale netrefila míček.
47:15
Z rychlého protiútoku vypálila kapitánka domácích Koníčková, ale střela šla kousek od branky.
46:36
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
46:36
Po faulu domácí hráčky, si Bohemians zahrají třetí přesilovku v utkání.
44:56
Pěkná kombinace domácí první lajny, která bohužel pro Liberecké skončila nad brankou.
43:36
Po několika rychlých přihrávkách se před brankou ocitla Reischlová, opět jistá Lerchová.
41:50
Po rychlém přesunu do útoku hostí, vypálila Pokorná, ale pohotově zasáhla Lerchová.
40:38
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Lucie Veidlová, asistoval Michaela Mlejnková (5:7).
40:38
Hned v úvodu třetí třetiny se trefují domácí a uvidíme co s utkáním ještě udělají.
40:25
Dnešní utkání sleduje 78 diváků.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají opět hostující hráčky.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 11 , Bohemians: 9
40:00
39:48
Střela z úhlu domácí Veidlové vyrazila hostující brankářka.
39:04
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Adéla Bočanová (4:7).
38:07
Průniková přihrávka Bočanové na Kadidlovou a následná střela znamená vedení Pražanek 4:7.
37:25
Po tvrdé střele z dálky Markéty Rumlové opět zazvonila tyč hostující brankářky.
36:54
36:54
Necelé dvě minuty dělí branky hostů od sebe, tentokrát se trefila Kadidlová.
35:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Andrea Kadidlová (4:5).
35:36
Jako bych to zakřikl a hosté jdou do vedení 5:4.
35:10
Bohemka se snaží vsítit vedoucí branku, ale obrana společně s brankářkou Lerchovou drží Liberec.
33:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Jessica Zlámalová (4:4).
33:25
Vidíme hru nahoru a dolu, a díky tomu se také vyrovnávací branky na 4:4 dostali hráčky pražských Bohemians.
32:32
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Hana Koníčková (4:3).
32:32
Po několika dorážkách před brankou to do branky řekněme doklepla Michaela Mlejnková.
31:52
Vidíme hru nahoru dolu, což se líbí fanouškům a povzbuzují oba týmy.
30:23
Po chybě hostující obrany se dostala do šance Dostalíková, ale obránkyně Bohemky na poslední chvíli zablokovala střelu.
29:39
29:39
Domácí se dočkali vyrovnání, po rychlém brejku střílí gól Lucie Veidlová. Stav 3:3.
27:44
I domácí využívají přesilovou hru domácí, gól střílí Markéta Rumlová.
27:27
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Michaela Mlejnková (2:3).
26:52
Vyloučen hráč Veronika Bašová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:52
I domácí si zahrají přesilovou hru, faulovala Bašová.
25:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Nová (1:3).
25:58
Bohemians využívají svou přesilovou hru a jdou do zvyšují na 1:3.
25:03
Vyloučen hráč Lucie Veidlová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
23:20
Hana Poláková se ocitla sama před brankou domácích, vystřelila, ale opět skvělá Lerchová.
22:20
Protiútok Bohemians uvázl na brankářce domácích, na brankářku šla sama Kadidlová, ona pohotově zasáhla.
20:58
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Pavla Bárková, asistoval Markéta Rumlová (1:2).
20:58
Po chumlu před brankou se prosazují domácí, využila toho Pavla Bárková. Stav 1:2.
20:01
Úvodní buly vyhráli opět hráčky Bohemky.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 9 , Bohemians: 8
20:00
19:50
Po rychlém protiútoku domácích pálila Dostalíková, střela šla opět do břevna pro smůlu domácích.
19:20
Po střele z dálky dorážela domácí Veidlová, ale brankářka Bohemky byla jistá.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:29
Markéta Rumlová vypálila z optimální vzdálenosti, ale skvěle nohou vyrazila míček hostující Omelkové.
16:20
Střela obránkyně Dostalíkové šla nad branku hostující brankářky.
14:58
Ostrá střela Veidlové vedla k pohotovému zákroku hostující brankářky.
13:26
Po rychlém přesunu do útoku vystřelili domácí, ale střela šla mimo branku.
12:27
Liberecké hráčky se snaží hrát a přejít na útočnou polovinu, ale hostující hráčky skvěle napadají.
09:58
Po několika vyměněných přihrávkách Libereckých musela zasahovat Omelková.
08:38
07:50
Po pěkné kombinaci domácích vypálila Bárková pouze do břevna.
06:50
Skvěle teď zasáhla z bezprostřední blízkosti Lerchová a podržela Liberecké hráčky.
05:27
Po lehkém faulu před Libereckou brankou, měli šanci hosté, ale střela šla nad branku.
05:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Bašová, asistoval Jessica Zlámalová (0:1).
04:27
Z mírného úhlu zkusila překvapit domácí brankářku Kadidlová, Lerchová pohotově zasáhla.
03:15
Z přesilovky pražských Bohemians byla jen tyč, poté se k šanci ani nedostali. Domácí hrají v plném počtu.
01:50
Z dorážky před brankou trefuje kapitánka Poláková tyčku.
01:15
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
01:15
Hned v úvodu zápasu si zahrají hosté přesilovou hru.
01:03
Ostrá střela Bohemky mířila nad branku.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Eliška Nová, Veronika Loudová, Andrea Kadidlová, Adéla Bočanová, Hana Poláková
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Michaela Vejdělková, Adéla Dlouhá, Lucie Veidlová, Hana Koníčková, Michaela Mlejnková