1:0
2:3
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:5
26. Dominika Kubišová, 51. Dagmar Surá, 57. Lucia Jelínková - 18. Gabriela Tožičková, 20. Daniela Frantíková, 46. Magdaléna Plášková, 53. Gabriela Tožičková, 59. Martina Řepková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 158; zásahy brankářů: Kristýna Karli 21 - Kristýna Provázková 17; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:3;
60:03
2/2 Ve druhé třetině jsme nehrály úplně tak, jak jsme si řekli v šatně, ale i tak to nebylo špatné. Ve třetí třetině to už byl boj, chtěli jsme, ale opět jsme neproměnily šance. Dnes jsme hráli dobře, týmově, obětavě. Chyběla přesnost v klíčových fázích.
60:02
Vyjádření trenéra domácích A.Štegl: První třetina zápasu měla celkem poklidné tempo, ostatně jako celý zápas až na pár okamžiků, které byly hektičtější a hrálo se nahoru dolu. Měli jsme pár dobrých šancí, které jsme měli proměnit. 1/2
60:01
Vyjádření trenéra hostí L.Procházky: Nervózní, ne moc hezký zápas. Spíše boj, než florbal. V některých věcech je znát v naší hře posun, ale brzdí nás až neuvěřitelné množství chyb na míčku a nepřesných zpracování. Musíme na tom výrazně zapracovat. Děkujeme soupeři za tvrdý ale férový boj.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 6, Chodov - 5
60:00
59:59
Chodov si nakonec dokráčel pro předpokládané tři body, ale značně se zapotil.
59:25
Martina Řepková neprostřelila Denisu Billou a ta jí poté zahodila za mantinel.
58:09
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
58:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdaléna Plášková (3:5).
58:09
Domácí propadly v útoku a z brejku inkasují. Magda Plášková našla zcela osamocenou Martinu Řepkovou a ta už se ani nemohla mýlit.
56:19
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucia Jelínková bez asistence (3:4).
56:19
Lucia Jelínková je zpět! Protlačila se zpoza brány na brankoviště a procpala balónek do sítě.
55:10
Vyloučen hráč Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:10
Zbytečné dohrání od Karolíny Suché a zasloužený trest.
54:07
Pasáž hry plná osobních soubojů, uvidíme zda se domácí tým ještě vzchopí.
52:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Tereza Hanzlíková (2:4).
52:24
Opět slaví úspěch buldočí povaha Tožičkové, která podstoupila několik soubojů až se dostala ke střele a na přední tyč prostřelila Karli.
50:03
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Lucia Jelínková (2:3).
50:03
Lucia Jelínková backhandovým lobíkem našla Dášu Surou a ta propasírovala balónek pod Provázkovou do branky. A je to opět pouze o gól.
48:05
Další střelecký pokus Šulanové i tentokrát si Provázková poradila.
45:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Martina Řepková (1:3).
45:20
A tentokrát Chodov využívá. Magdalena Plášková se prosazuje a vrací Chodovu dvougólové vedení.
44:54
Vyloučen hráč Dominika Kubišová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
44:54
Druhá šance v početní přesile i pro Chodov.
43:39
Ani druhá přesilovka domácích gólem neskončila.
42:42
Tigers zatím kromě dvou střel bez clony nic zajímavého nevymyslely.
41:39
Vyloučen hráč Gabriela Tožičková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
41:39
Hostující střídačka je nespokojena, ale Gabriela Tožičková odchází na dvě minuty na trestnou lavici.
41:26
I třetí třetina začala ve slušném tempu.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 7, Chodov - 10
40:00
39:59
Poslední vteřiny přinesly další výborný zákrok Karli, ta tak drží svůj tým ve hře.
38:48
Martina Řepková vypíchla rozehrávku Tigers, ale když se chtěla vydat za balónkem, tak si šlápla na svou hůl a rozjely se jí nohy jak na kluzišti.
38:00
Dnešnímu utkání přihlíží 158 diváků!
37:22
Neskutečný zákrok Karli proti Tožičkové a z následného brejku Tigers nezvládli zakončit do odkryté části branky.
35:35
Tigers přežily oslabení a můžou pokračovat ve své snaze vyrovnat utkání.
35:06
Magda Plášková pouze do břevna.
33:35
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
32:05
přihrávka před bránu v podání Chodova nadělala Karli problémy, ale nakonec proskotačila přes celé brankoviště a skončila v rohu.
27:35
Obrovská šance Tožičkové, ale ta nedokázala doklepat balónek do sítě z úhlu.
25:37
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Eliška Chudá (1:2).
25:37
Výborná akce Elišky Chudé, která naservírovala nahrávku před bránu Dominice Kubišové a ta tentokrát dokázala procpat balónek do sítě.
25:06
Přesilovka zůstává nevyužita, Chodov výborně zvládl druhou minutu oslabení.
24:01
Pěkná střela Denisy Billé a pozorná Provázková vyráží vysoko nad.
23:06
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
23:06
Sekernická vložka Martiny Řepkové je potrestána dvouminutovým odpočinkem.
21:52
Fantastický semafor Kristýny Karli proti skryté střele Jirákové.
21:12
Hned od úvodních vteřin je patrné, že tempo zápasu bude stále vysoké.
20:01
Tentokrát buly pro Chodov, když úspěšnou byla Magda Plášková.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 7, Chodov - 11
20:00
19:59
První třetinu ovládl gólově Chodov, domácí čeká těžká práce s otáčením zápasu.
19:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Johana Vrbová (0:2).
19:25
Šťastný okamžik pro Chodov, kdy zblokovaná střela Daniely Frantíkové doskákala až do sítě.
18:15
Dvě zakončení z hole Lucky Řezáčové, ale obě obrana hostí zblokovala.
17:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Markéta Svačinová (0:1).
17:02
A máme tu první branku utkání. S důrazem sobě vlastním se prosazuje Gabriela Tožičková z bezprostřední blízkosti, když doklepla skákavý balónek do sítě.
16:40
Dáša Surá cpala balónek před bránu, ale Chodov se ubránil.
15:55
Michaela Šulanová prověřila Provázkovou, ta vyráží.
14:37
A jako bych to zakřikl, Chodov utekl v brejku 2na1 a Gabriela Tožičková nedokázala vyzrát na Kristýnu Karli ani s pomocí blafáku.
14:06
Hra má stále slušné tempo, ale příliš šancí nevidíme.
10:28
Tečovaná skákavá střela, ale Kristýna Karli vytasila pohotově ruku a vyráží.
08:21
Karolína Suchá ze skákavého balónku přestřeluje bránu z velkého brankoviště.
06:56
Nahození Johany Vrbové, Kristýna Karli pohodově chytá.
05:15
Lucia Jelínková zakončuje, ovšem netrefila prostor mezi třemi tyčemi.
04:15
Nahození Michaely Šulanové neznamená žádnou potíž pro Provázkovou.
03:30
Hned od úvodních minut se ve druhé lajně domácích objevuje Lucia Jelínková (roz.Košturiaková), která se tak vrací do nejvyšší soutěže.
02:10
Martina Řepková přes ruku těsně míjí bránu.
01:40
První zákrok i pro Karli, která vyráží nepříjemnou střelu Belicové.
00:26
Pěkná akce zahajovací sestavy domácích a na jejím konci zakončení Elišky Chudé, ale Provázková zachránila Chodov.
00:01
Úvodní buly utkání pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Markéta Svačinová, Nela Jiráková, Magdaléna Plášková, Martina Řepková, Nikol Pekárková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Michaela Šulanová, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Dominika Kubišová, Eliška Chudá
00:00
Vítejte u online přenosu utkání 6.kola Extraligy žen. V jihoměstském derby se dnes utkají "domácí" Tigers s "hostujícím" Chodovem. Oba tyto týmy hrají své domácí zápasy ve stejné hale a tak se výhoda domácího prostředí stírá. Favoritem jsou pro dnešek hráčky Chodova, které v dosavadním průběhu soutěže neztratily ani bod.