0:2
2:1
6:2
- : -
branky (asistence): 30:35 Ladislav Běhounek (Václav Fučík), 32:13 Ladislav Běhounek (Martin Blažek), 50:47 Václav Fučík (Martin Blažek), 52:15 Ladislav Běhounek, 54:20 Jan Knězů (Petr Poduška), 57:16 Ladislav Běhounek (Petr Poduška), 57:47 Ladislav Běhounek (Martin Blažek), 59:53 Václav Fučík (Martin Blažek)
branky (asistence): 02:06 Petr Hofman (Petr Hašek), 04:46 Vojtěch Výborný (Petr Hašek), 24:54 Tomáš Hejzlar (Jan Škola), 41:57 Petr Hašek (Petr Hofman), 47:21 Petr Hašek (Jan Hrobský)

Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Jaroměř 8:5
31. Ladislav Běhounek, 33. Ladislav Běhounek, 51. Václav Fučík, 53. Ladislav Běhounek, 55. Jan Knězů, 58. Ladislav Běhounek, 58. Ladislav Běhounek, 60. Václav Fučík - 3. Petr Hofman, 5. Vojtěch Výborný, 25. Tomáš Hejzlar, 42. Petr Hašek, 48. Petr Hašek; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 4 + Milan Hendrych 5:5 + Petr Jiřička 5; využití: 5:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 8 - Jiří Veinfurter 21; po třetinách: 0:2, 2:1, 6:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Jana Kotena: Dvě třetiny jsme nemohli najít recept na výborně chytajícího brankáře hostů nebo jsme netrefovali bránu. V závěrečné třetině jsme se střelecky probudili i díky využitým přesilovkám. Děkuji všem hráčům za bojovnost i přístup. Máme na čem stavět, ale musíme zůstat nohama na zemi.
60:00
Střely ve 3. třetině 12:6, celkově 29:13
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Zápas rozhodla naše nedisciplovanost v poslední třetině.
59:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (8:5).
59:35
Hosté tlačí. domácí drží
59:10
Hosté v šesti bez gólmana
58:26
To je zvrat! Domácí využívají přesilovku a rychle otáčí utkání a vedou 7:5!!!
57:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Martin Blažek (7:5).
57:45
Timeout TJ Sokol Jaroměř
57:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Petr Poduška (6:5).
57:16
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
54:21
Domácí využívají přesilovku a srovnávají na 5:5!!! Přesilovka domácích pokračuje ještě přes 3 minuty
54:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Petr Poduška (5:5).
52:55
Domácí mají obrovskou šanci na vyrovnání, mají 5-ti minutovou přesilovku za hrubost hostujícího hráče
52:50
Vyloučen hráč Petr Jiřička družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za hrubost.
52:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek bez asistence (4:5).
52:15
Domácích hra 4 na 4 svědčí, po rychlé akci snižují na 4:5. Běhounek dává svůj třetí gól a kompletuje hatrick
51:16
Rozhodčí ukončují diskuzi vyloučením na obou stranách po jednom hráči 2 minuty za hrubost
51:15
Vyloučen hráč Branislav Drgoňa družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
51:15
Vyloučen hráč Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
51:15
Hra se začíná vyhrocovat, oba kapitáni diskutují s rozhodčími. Emoce nabírají na obrátkách
50:47
50:47
Domácí rychle využívají přesilovku a snižují na dvě branky. Stav utkání 3:5
50:12
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
49:25
Rychlý útok hostů dvěma zákroky zastavuje domácí brankář
48:19
Nebezpečná střela domácích končí pouze na boční síti branky
47:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Hrobský (2:5).
47:21
Hosté rychle přesilovku využívají po rychlé rozehrávce. Stav utkání 2:5
46:38
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
46:19
Domácí zápas nevzdávají, tlačí na soupeře
44:17
Hra je často přerušována drobnými fauly na obou stranách
41:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Petr Hofman (2:4).
41:57
Hostí hned první střelou třetí třetiny odskakují na rozdíl dvou branek po střele přes obránce domácích. Stav utkání 2:4
41:15
Domácí začali hned naplno, zatím to však k vyrovnání nevede
40:12
Rychlá akce domácích končí na hrudi brankáře hostí
40:00
40:00
Domácí v druhé třetině přidali na důrazu a jejich odměnou bylo vstřelení dvou gólů. Hosté ovšem také jednou dostali míček za domácího brankáře a tak udrželi těsné vedení. Stav utkání 2:3, střely v druhé třetině 11:4 pro domácí
30:35
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Václav Fučík (1:3).
30:35
Domácí snižují na 1:3 po využité výhodě při signalizovaném faulu hostí
27:35
Domácí se snaží o snížení náskoku soupeře, ten však dobře brání a naopak se snaží hrozit z rychlých útoků
24:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Jan Škola (0:3).
24:54
Hosté z rychlé rozehrávky po vlažném střídání domácích zvyšují na rozdíl 3 branek
20:00
Konec první třetiny, kdy se více mohou radovat hosté. Domácí sice na střely hosty přestříleli 6:3, ale neuměli své šance využít
20:00
Stav utkání 0:2
20:00
19:56
Krásná střela v oslabení hráče číslo 27, bohužel mimo tyče
19:13
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
19:13
Domácí jdou opět do oslabení po faulu Hendrycha na 2 minuty
17:05
Obě družstva v plném počtu, hosté nevyužili více jak 3 minutu dlouhou přesilovku 5 na 4
14:58
Vyloučen hráč Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
14:58
Síly na hřiště se srovnávají po faulu hráče hostí za bránění ve hře
14:15
Nádherná akce kapitána domácích, který nahrával Běhounkovi před odkrytou branku, který však těsně minul
13:28
Domácí zatím bez větších problémů brání
12:30
Hosté zatím nikam nepospíchají
11:33
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 5 minut za hrubost.