1:1
2:1
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 10:53 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 12:32 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 33:45 Dominik Haž, 49:06 Vojtěch Výborný (Michal Nožička), 51:02 Jan Škola (Pavel Kotrč)
TJ Turnov
branky (asistence): 18:05 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 23:25 Štěpán Matěcha (Antonín Palatínus), 43:53 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus)

TJ Sokol Jaroměř - TJ Turnov 5:3
11. Jakub Kopecký, 13. Petr Hofman, 34. Dominik Haž, 50. Vojtěch Výborný, 52. Jan Škola - 19. Vojtěch Palatínus, 24. Štěpán Matěcha, 44. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 123; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 11 - Jaroslav Švec 21; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Palatínuse Antonína: "První třetinu jsme prospali, a mohli jsme být rádi, že soupeř zápas nerozhodl. V šatně jsme si vyříkali chyby a zodpovědně odjezdili zbytek zápasu. Nakonec rozhodl čtvrtý gól, který jsme nemuseli dostat. Musíme dál makat. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a přejeme Jarymu brzké uzdravení."
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: "Těžce upracované utkání. Kdy jsme se těžko střelecky prosazovali. Během celého zápasu jsme dokázali udržet disciplínu. Děkujeme soupeři a Janu Jarošovi přejeme aby byl brzy fit!"
59:36
Přestože míček je především na hokejkách Turnova, vypadá to, že už to domácí udrží
58:00
Dvě minuty do konce třetí třetiny a Turnov zkouší hru bez brankáře
56:24
Na obou týmech je chtě nechtě trochu znát, co se před pár okamžiky stalo na hřišti, ale hraje se dál
54:22
Hodně nepříjemná situace na hřišti, hráč s číslem 11 Jan Jaroš se najednou skácel k zemi s bolestí krku, bohužel se nemohl hýbat a tak pro něho jede záchranná služba. Věříme, že bude vše brzy v pořádku!
53:24
Timeout TJ Turnov
51:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Pavel Kotrč (5:3).
51:02
Kotrč přihrál na Školu, který střelou po zemi propálil Švece a navyšuje na rozdíl dvou branek
49:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Michal Nožička (4:3).
49:06
Na zemi zůstal Korych Daniel, nebylo to však po žádném faulu a tak domácí mohli hrát dál, do samostatného útoku se dostal Vojtěch Výborný a ten se nemýlil
47:33
Turnovští hráči přeřadili na rychlejší stupeň, Jaroměř stále stačí, ale jak dlouho?
46:05
Turnovští si nenápadnými fauly koledují o nějaký trest
45:12
Faulovaný Kopecký po střetu zůstal v rukou zdravotníků
43:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (3:3).
43:53
Přesun Antonína Palatínuse na pozici útočníka si vymotal dva jaroměřské hráče a naservíroval přihrávku na svého bratra Vojtěcha, který z té pozice neměl jinou možnost než dát
42:21
bratr domácího gólmana Tomáš Veinfuter byl skřípnutý v rohu hřiště, byla z toho jen bully
41:21
Kopecký na úrovni malého brankoviště chtěl zakončit, ale úhel byl příliš ostrý
40:01
Antonín Palatínius se přesunul z pozice beka na pozici útočníka, to značí, že Turnov bude chtít více útočit
40:00
40:00
Během druhé třetiny se hra trošičku přiostřila. Míček měli na hokejkách více turnovští, ale střel vyslali na Veinfutera pouze o jednu více 4, Jaroměře zůstala na stejném počtu, a tedy 8
35:13
Nepřesné přihrávky pokračují, míček skáče od hokejek a hráči mají plné ruce práce se zpracováním
33:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Haž bez asistence (3:2).
33:45
Hra je plná dost nepřesných přihrávek, ale teď, z ničeho nic se do výjezdu vydává Dominik Haž a krásnou střelou zápěstím našel skulinku pod pravou rukou Švece
31:34
Už je to tu zase, hra nahoru a dolu bez ohrožení brankářů
30:50
Do haly dnes přišlo svůj tým podpořit 123 diváků, děkujeme!
29:05
Jediný Hofman si uvědomil, že hádkami s rozhodčími asi gól nedají a tak se sám vydal do útoku, ale zbytek týmu měl až příliš daleko, aby mohl akci dokončit
28:12
Střet za brankou hostujících, kdy Hejduk nabral Tomáše Veinfutera na mantinel bylo asi tvrdší pro Hejduka, který teď stojí v bolestech. Třeba se poučí
26:09
Hašek nejprve na Kubinu, ten na Výborného, od něho na Hofmana a ten zpět na Haška, který vyslal sice přesnou střelu, ale Švec byl připravený
24:56
Turnovští přidali nejen ve hře na hokejce, ale i ve hře tělem, domácí hráči teď jeden po druhém končí za mantinelem, na vyloučení to ale asi není
23:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (2:2).
23:25
A jízda Turnova pokračuje, souhra Matěchy s Palatínusem končí takovou basebalovou střelou Matěchy, se kterou nemohl domácí brankář asi nic dělat
22:39
Ve druhé třetině jsou více na balonku turnovští, přestávka je zřejmě pomohla se koncentrovat
21:21
Přesilovka domácích zatím postrádá přesnost na hokejkách a tím pádem i nějakou tu střelu na bránu
20:26
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:26
Týmy si vyměnily strany a turnovští hned v první minutě druhé třetiny půjdou po nedovoleném vrážení Vojtěcha Palatínuse do oslabení
20:00
20:00
První třetina byla spíše v rukách domácích. Jaroměř držela míček většinu času na polovině Turnova. Odpovídá tomu i počet střel, Jaroměř prověřila Švece 8x a Turnov Veinfutera pouze 3x.
20:00
19:43
Konec třetiny, ještě to vypadlo na další gól domácích, ale nic z toho nebylo
18:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (2:1).
18:05
Třetí střela Turnova na Veinfutera a hned končí za jeho zády, trochu jako ve zpomaleném filmu, vypadalo to, že míček už domácí brankář má ve svých rukách, ale opak byl pravdou
16:54
Abychom nemluvili jen o domácích, hostující kapitán Matěcha našel přihrávku domácího Kotrče na středu hřiště, ale atak domácích nedovolil přejít za půlku
15:12
Situace na hřišti je zdá se mi nahoru dolů, ale bez větších šancí na obou stranách
12:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (2:0).
12:32
Nyní si role domácí hráči Kopecký a Hofman vyměnili, Kopecný našel Petra Hofmana na ose hřiště a vystřelil nad pravou ruku Švece, ten míček, ale nevychytal
10:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (1:0).
10:53
A Jaroměř otevírá skóre utkání, kdy po souhře Petra Hofmana a Jakuba Kopeckého, který ze své čepele vyslal velmi tvrdou střelu, za kterou se už mohl Švec jen ohlédnout
10:00
Po nevydařené rozehrávce se domácí tým převážně rozčiloval než si hleděl hry a tak turnovští měli volné pole působiště, toho však nevyužili ani k přechodu za polovinu
07:59
Obránce Turnova Martin Hejduk tvrdě natlačil Hejzlara, ale asi to vypadalo ostřeji než to bylo
07:02
Turnov šel teď střídat právě ve chvíli, kdy domácí měli rozehrávku v rohu u Ševce, ale přesto stihl turnovský obránce zabránit tomu, aby Hofman zakončil
05:11
Kotrč našel na středu pouze hostujícího Jaroše a ten mohl jít do samostatného nájezdu, naštěstí domácí obránce zabránil k jakémukoliv zakončení
04:24
Akce domácí trojky ve složení Emlar, Kopecký a Hofman Petr předvedli pěknou akci, ale zakončení Kopeckého šlo hodně daleko za bránu
01:40
Domácí jsou převážně na půlce hostujících, ale kloudná střela na bránu ještě nebyla
01:15
První větší útok domácího týmu na Švece, Emlar však byl na brankáře natlačený a tak nemohl kvalitněji zakončovat
00:18
Škola z rohu hřiště posílá přihrávku na středu nabíhajícího Nožičku, toho však hostující obránce zastavil
00:01
Bully vyhrává hostující
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Tomáš Vitásek, Antonín Palatínus, Vojtěch Palatínus, Jakub Janoušek, Štěpán Matěcha
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Petr Hašek, Jakub Kubina, Jan Škola, Pavel Kotrč, Michal Nožička
00:00
Krásný sobotní večer Vám všem a především Vám, co nemůžete být z jakéhokoliv důvodu přítomni na hale a vidět zápas na vlastní oči. Dnes se v duelu střetnou domácí TJ Sokol Jaroměř a hostující TJ Turnov. Jaroměř minulý týden prohrála v Pelhřimově 5:8, naproti tomu Turnov porazil Děčín 9:4. Jaroměř určitě bude chtít na domácí půdě předvést co nejlepší výkon a tak se určitě bude na co dívat