1:0
0:2
1:0
FbC Plzeň
branky (asistence): 06:02 Tomáš Sláma (Jakub Majer), 21:27 Petr Heřmanský (Jakub Noha), 63:46 Radim Fořt (Walter Schubert)
FbC Plzeň
branky (asistence): 42:23 Vojtěch Lapuník (Ondřej Horažďovský), 53:20 Vojtěch Lapuník (Michael Brabec)

FAT PIPE Traverza Mukařov - FbC Plzeň 3:2p
7. Tomáš Sláma, 22. Petr Heřmanský, 64. Radim Fořt - 43. Vojtěch Lapuník, 54. Vojtěch Lapuník; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2 + Šimon Otto 5:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Josef Bína 34 - Patrik Kouřík 27; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:2, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: Mukařov 4 - Plzeň 5
65:00
Komentář hostujícího trenéra pana Strejčka: Za výkon ve 3. třetině jsme měli brát 3 body, bohužel se hraje na 3 třetiny. V prodloužení platilo nedáš, dostaneš. Gratulujeme soupeři k vítězství.
65:00
Komentář domácího trenéra pana Chlumského: Plzeň opět hrála svůj nebezpečný styl hry, kdy hodně nechala střílet své obránce. Traverza díky skvělému výkonu brankáře a dobrým blokům toto nebezpečí minimalizovala a díky urputnému výkonu v prodloužení bere vítězství. Děkujeme soupeři
63:46
63:46
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Walter Schubert (3:2).
63:46
Gooool! Vítěznou branku domácích si připisuje Radim Fořt, kterému se podařilo zachytit brejk hostů a po vyťukávačce se Schubertem prostřeluje hostujícího brankáře
57:00
Zbývají poslední 3 minuty do konce třetiny, na míčku jsou hosté a nevypadá to na velkou ofenzívu domácích hráčů
55:00
Hosté jsou v závěru utkání mnohem aktivnější, přežijí domácí alespoň do prodloužení nebo budou brát dnes 3 body hosté.? Uvidíme
54:00
Hraje se od nuly, šance na vítězství mají rázem i hosté
53:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Michael Brabec (2:2).
53:20
Vyrovnáno! Po chybě domácí obrany prostřeluje domácího brankáře Lapuník a vyrovnává tak skóre dnešního utkání
52:00
Utkání je teď vyhrocené do maxima, šance jsou na obou stranách
50:15
Teď byla k vidění pěkná střela domácího Heřmanského, hostující brankář s ní měl co dělat
48:35
Nyní z ojedinělé šance domácích střílel pohotovou a nebezpečnou střelu Kalát, bohužel mimo branku hostů
47:00
Domácí na zvýšené nasazení hostů reagovali vybráním oddechového času, ale zatím jsou stále pod tlakem hostů
45:55
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
45:00
Hosty vstřelená branka viditelně povzbudila a jsou nyní více aktivnější než domácí Mukařov
42:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Ondřej Horažďovský (2:1).
42:23
Plzeňští se prosazují v dnešním zápase. Střelou ze středu hřiště otevírá brankový účet hostů Lapuník
41:00
Hned v úvodu závěrečné třetiny vysílá svůj dnešní první pozdrav ostrostřelec René Majer
36:00
Hosté teď spálili 100% šanci, odkrytou branku domácích netrefil jeden z hostujících útočníků
34:20
Pudich obětavým skluzem zastavuje jeden z mnoha pokusů hostů v závěru přesilovky
33:50
Zbývá poslední minuta trestu domácích
32:19
A tyčka teď zachránila domácí tým, po křižné nahrávce ji z první orazítkoval jeden z hostujících útočníků
31:30
Plzeň nyní vytváří nebezpečné závary před brankou domácích
29:53
Vyloučen hráč Šimon Otto družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 5 minut za hrubost.
29:30
Znovu Bína v akci a na brankové čáře zastavuje pokus hostů
29:30
Otto kousek za domácí půlkou nešťastně naběhl do hostujícího hráče a rozhodčí tuto událost tvrdě trestají v neprospěch domácích
27:40
Další povedený pokus hostů, který lapil do svých mocných rukou domácí brankář Bína
26:30
Hostům se začíná zvýšená agresivita vyplácet, několikrát za sebou si nyní vypracovali velmi slibné šance, které jen se štěstím neskončily v domácí brance
24:30
Hra se začíná přitvrzovat a hosté se snaží prosazovat alespoň důrazem
21:27
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Jakub Noha (2:0).
21:27
A Heřmanský odčiňuje svoje provinění z první třetiny, po rychlém brejku zvyšuje náskok domácích parádní střelou pod víko hostující branky
19:30
Hostující hráči již slavili vyrovnávací branku, ale naštěstí je v domácí brance Bína
18:28
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
18:28
A další provinění na straně domácího Mukařova, Heřmanský opět zezadu fauloval unikajícího hráče hostů, za což jde pykat na trestnou lavici
16:30
Hosté početní výhodu nevyužili ikdyž v samotném závěru svůj tlak již značně vystupňovali
15:30
První polovina přesilovky pryč a domácí zatím odolávají tlaku Plzně
14:28
Vyloučen hráč Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
14:28
Domácí mladá puška Fořt se provinil seknutím zezadu do soupeřovi hokejky, čímž dává hostům možnost k vyrovnání
12:00
Další povedený útok domácích, Otto se protáhl podél mantinelu a vyslal povedenou střelu na hostujícího brankáře, který ji rukou vyrazil nad branku
10:00
Zatím se hraje spíše opatrný začátek utkání, uvidíme co nám přinese zbytek zápasu
08:00
Z protiakce šel zase brejk domácích, který na poslední chvíli zastavila hostující obrana
07:50
Nyní byla k vidění slibná šance hostů, kterou ale zastavil mohutný Bína v domácí brance
06:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Jakub Majer (1:0).
06:02
A máme zde první branku dnešního utkání! Maratonec Sláma se typickým způsobem dostal do brankoviště hosté a uklidil balonek do odkryté branky
04:25
Plzeňští si na dnešní utkání přivezli 3 kompletní lajny a ani domácí Mukařov dnes nenastoupil v malém počtu, ještě 2 hráči navíc a lavička by se musela posunout mimo halu
03:30
Oba týmy se zatím rozkoukávají po hřišti a žádná vážnější akce k vidění nebyla
01:50
A hosté si jako první připisují v dnešním utkání střelu na branku, domácí Bína se v pohodě rozehřívá
00:01
Utkání bylo právě zahájeno a na balonku je domácí Traverza
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Patrik Kouřík; hráči v poli: Václav Khek, Filip Rybnikár, Karel Eichler, Tomáš Němeček, Václav Zábran
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Radim Fořt, Jakub Majer, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Dominik Hron