5:0
3:1
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 03:42 Václav Fučík (Petr Poduška), 15:28 Jan Knězů, 22:05 Ladislav Běhounek (Václav Fučík), 28:56 Ladislav Běhounek, 34:31 Martin Blažek (Petr Poduška), 37:37 Václav Fučík (Ladislav Běhounek), 38:37 Václav Fučík (Ladislav Běhounek), 50:31 Branislav Drgoňa (Ladislav Běhounek), 54:07 Ladislav Běhounek (Martin Blažek), 57:44 Ladislav Běhounek (Václav Fučík)
TJ Turnov
branky (asistence): 53:07 Tomáš Vitásek (Martin Hejduk)

Spartak Pelhřimov - TJ Turnov 10:1
4. Václav Fučík, 16. Jan Knězů, 23. Ladislav Běhounek, 29. Ladislav Běhounek, 35. Martin Blažek, 38. Václav Fučík, 39. Václav Fučík, 51. Branislav Drgoňa, 55. Ladislav Běhounek, 58. Ladislav Běhounek - 54. Tomáš Vitásek; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 4:6; využití: 4:1; diváků: 104; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 17 - Luděk Horáček 11, Jaroslav Švec 9; po třetinách: 2:0, 5:0, 3:1;
60:00
Domácí zaslouženě vítězí, byly určitě lepším týmem na hřišti. Střely v třetí třetině 12:6 pro domácí, celkové střely za zápas 30:18 rovněž pro domácí
60:00
Komentář trenéra domácích: V dnešním zápase podali všichni hráči výborný výkon a to se odrazilo i na výsledku utkání. Děkujeme divákům za podporu!
60:00
Komentář trenéra hostů: Nechytli jsme se už od začátku zápasu. Soupeř si vedení zkušeně hlídal a byl lepší a lepší. My jsme byli už jenom horší a horší. Dneska to od nás nevyšlo nikomu a dostali jsme nářez, který jsme ještě nezažili. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.
57:44
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Václav Fučík (10:1).
56:47
Přes tři minuty do konce třetí třetiny, domácí nepřipouštějí žádné problémy
55:29
Hraje se hodně otevřeně, jako by týmům už o nic nešlo
54:20
Následovala další přesilovka domácích, která byla rychle využita. A je tu hatrick hráče číslo 92 - Láďa Běhounek
54:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Martin Blažek (9:1).
53:24
Hosté přesilovku využívají a dávají svůj první gól utkání. Stav 8:1
53:12
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Martin Hejduk (8:1).
52:39
Další přesilovka hostů 5 na 4, domácí zatím na míčku
52:38
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
52:10
Hosté budou mít další přesilovku
51:14
Hra pokračuje v rychlém tempu, hosté se snaží prolomit nulu na svém kontě
50:32
Domácí reagují na osmý gól ve vlastní síti oddechovým časem.
50:32
Domácí zatloukají další hřebíček do rakve hostů, zvyšují na pohodlných 8:0!
50:31
Timeout TJ Turnov
50:31
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Branislav Drgoňa, asistoval Ladislav Běhounek (8:0).
49:59
Jsme v polovině třetí třetiny, zápas neztrácí nic ze svého důrazu
49:13
Fantastický zákrok brankáře hostí, zabránil sto procentní šanci domácích rychlým přesunem!
46:52
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
46:19
Velká šance domácích, osamocený hráč před brankářem hostí přestřeluje branku!!!
41:45
Vyloučen hráč Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra rukou.
41:06
Hosté ubránili oslabení a snaží se vykřesat naději na obrat
40:22
Domácí pokračují v přesilovce 5 na 3, nový brankář v brance hostí zabránil nadějné šanci
40:00
40:00
Omlouvám se, psaní zápisu bylo zkomplikováno nefungující časomírou. Domácí díky přesilovým hrám navýšili svůj náskok na pohodlné skóre 7:0. Střely v druhé třetině pro domácí 10:7
40:00
38:50
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:50
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
38:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Ladislav Běhounek (7:0).
35:08
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:46
A domácí pokračují v tlaku
34:32
A domácí přesilovku rychle využívají, rychlá kombinace a na konci přesná střela pod horní tyčku
34:31
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (5:0).
33:50
Domácí mají další přesilovku
33:49
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
31:06
Další velká šance hostí, díky brankáři domácích se zatím stav nemění
30:10
Soupeř v žádném případě neskládá zbraně, zahrozil nadějnou akcí naštěstí těsně vedle tyčky domácí branky
29:33
Blíží se polovina druhé třetiny a domácí mají příjemný náskok 4 gólů
28:56
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek bez asistence (4:0).
28:56
Domácí přesilovku využívají po důrazu před brankářem hráče domácích s číslem 92, Láďi Běhounka