2:2
2:3
5:2
- : -
branky (asistence): 04:51 Jakub Zatloukal (Pavel Krchňáček), 05:36 Radim Jílek (Vojtěch Duda), 34:00 Tomáš Janča (Martin Tuhý), 35:39 Martin Krchňáček (Tomáš Janča), 45:14 Jan Holý (Martin Krchňáček), 50:35 Vojtěch Duda (Lukáš Blizňák), 52:29 Vojtěch Duda (Lukáš Blizňák), 59:23 Martin Krchňáček (Pavel Krchňáček), 59:31 Pavel Krchňáček (Richard Podškubka)
branky (asistence): 00:23 Jakub Gremmel (Lukáš Gregr), 04:36 Lukáš Gregr (František Chmela), 26:28 Ondřej Bábíček (Pavel Zbořil), 29:04 Pavel Zbořil (Lukáš Gregr), 37:32 Lukáš Gregr (Patrik Jedlička), 45:39 František Chmela (Jakub Gremmel), 50:01 Jakub Gremmel (Ondřej Bábíček)

FBK Spartak Hluk - Aligators Klobouky Teamstore.cz 9:7
5. Jakub Zatloukal, 6. Radim Jílek, 35. Tomáš Janča, 36. Martin Krchňáček, 46. Jan Holý, 51. Vojtěch Duda, 53. Vojtěch Duda, 60. Martin Krchňáček, 60. Pavel Krchňáček - 1. Jakub Gremmel, 5. Lukáš Gregr, 27. Ondřej Bábíček, 30. Pavel Zbořil, 38. Lukáš Gregr, 46. František Chmela, 51. Jakub Gremmel; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Richard Podškubka 26 - Patrik Rychlý 26; po třetinách: 2:2, 2:3, 5:2;
60:00
Komentář asistenta trenéra hostí (Slabý): "Z vyhraného zápasu jsme po sedmém vstřeleném gólu udělali zápas, ze kterého máme nulu. Děkuji soupeři za hru.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tuhý): "Padesát minut jsme byli v lehkém útlumu. Až potom jsme se začali florbalem bavit a vzali si tři body. Děkujeme soupeři a pozdravujeme Olbika.
59:59
Střely celkem 35:33
59:58
Střely ve třetí třetině 11:10
59:31
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Richard Podškubka (9:7).
59:31
Pavel Krchňáček definitivně rozhoduje o osudu utkání po krásném výhozu Podškubky.
59:23
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
59:23
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (8:7).
59:23
Oddechový čas se domácím vyplácí, spolupráce bratří Krchňáčků posílá domácí poprvé do vedení.
59:16
Timeout FBK Spartak Hluk
56:37
P. Krchňáček těsně mimo, M. Krchňáček vzápětí minul opačnou tyčku.
54:00
Skvělý zákrok Podškubky. Oba týmy se ženou za vítězstvím.
53:00
Martin Krchňáček mohl otočit skóre a poslat domácí do vedení, ale těsně míjí.
52:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Lukáš Blizňák (7:7).
52:29
Opět parádní akce Blizňáka, prošel přes 3 hráče a posunul Dudovi na zlatém podnose. Máme opět vyrovnáno!
50:35
50:35
Duda se konečně trefuje, jeho procentuální úspěšnost střelby se pohnula z nuly přibližně k 5%.
50:01
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Ondřej Bábíček (5:7).
50:01
Smolná branka v domácí síti. Podškubka lovil lovil, ale míček vytáhl až zpoza čáry.
49:41
Janča dostal míček do branky, bohužel pro domácí vysokou holí.
49:30
Duda opět pouze do brankáře, vzápětí Pavel Krchňáček mimo.
45:39
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil František Chmela, asistoval Jakub Gremmel (5:6).
45:39
Vedení jde opět na stranu hostí, podobně jako domácí se trefuje i hostující Chmela, jeho dalekonosná střela končí až za Podškubkou.
45:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Holý, asistoval Martin Krchňáček (5:5).
45:14
Honza Holý z poloviny hřiště až za záda Rychlého. Máme vyrovnáno.
45:00
Kejík sám před Podškubkou, nedal.
44:25
Duda opět pálí, ale brankář hostů je dnes opravdu v dobré rozpoložení.
43:38
Petlan před odkrytou brankou pouze do tyčky.
42:15
Duda v obrovské příležitosti, ale ani na třikrát hostujícího brankáře neprostřelil.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 11:11
37:32
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Patrik Jedlička (4:5).
37:32
Hostujícímu týmu vrací vedení krásnou střelou Gregr.
35:40
Janča krásně našel Martina Krchňáčka a máme vyrovnáno!
35:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (4:4).
34:00
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Tuhý (3:4).
34:00
Nový zastupitel Uherského Hradiště Tomáš Janča vykřesává naději.
29:04
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (2:4).
27:10
Vyloučen hráč Patrik Kaňovský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
26:28
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ondřej Bábíček, asistoval Pavel Zbořil (2:3).
23:45
Janča těsně vedle.
23:22
Duda opět pouze do Rychlého.
22:40
Hosté se v oslabení hnali 3 na Krchňáčka, ten však situaci zvládl.
22:08
Vyloučen hráč Michal Kolaja družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
22:00
Blizňák v povedení individuální akci, Hluk bude hrát další přesilovku.
21:00
Janča v přesilové hře pouze do Rychlého.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 13:12
19:34
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za nesportovní chování.
18:30
Velká šance Janči, bohužel skvěle brankář hostů. Po dorážce Krchňáčka P. vznikla na hřišti malá šarvátka.
16:30
Obrovské příležitosti na obou stranách Zbořil sám na Podškubku, Duda sám před Rychlým. Oba brankáři vyšli vítězně.
13:00
Velký závar před brankou Patrika Rychlého, avšak bratři Krchňáčkové míček za jeho záda nedostali.
10:10
Jílek pálil vedle, poté Duda pouze do brankáře.
09:00
Po vyrovnání jsou aktivnější hosté, avšak zatím si nevypracovali žádnou větší příležitost.
05:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Vojtěch Duda (2:2).
05:36
Domácí pokračují v útočném snažení, tentokrát dvojice Jílek - Duda zařídila vyrovnání.
04:51
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jakub Zatloukal, asistoval Pavel Krchňáček (1:2).
04:51
Domácí rychle korigují Zatloukal propálil vše včetně brankáře Rychlého.
04:36
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval František Chmela (0:2).
04:36
Hostující sniper Gregr zvyšuje stav utkání!
04:00
Zatím máme možnost sledovat neurovnanou hru plnou osobních soubojů. Oba týmy mají ve finální fázi příliš nepřesností!
00:23
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Lukáš Gregr (0:1).
00:23
Hosté se šťastnou brankou ujímají vedení, když Gremmel propálil Podškubku na přední tyčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Bábíček, František Chmela, Lukáš Gregr, Jakub Gremmel, Patrik Jedlička
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Tomáš Janča, Martin Krchňáček, Jakub Zatloukal, Pavel Krchňáček, Ondřej Hubáček