3:1
5:2
1:4
- : -
branky (asistence): 14:51 Radim Fořt (David Podhráský), 16:56 Šimon Otto (Walter Schubert), 18:38 Jakub Noha (Walter Schubert), 21:12 Karel Svatoš (Tadeáš Drahorád), 27:58 Jan Pudich (Robert Štipka), 35:17 Tomáš Sláma (Karel Svatoš), 35:57 Jan Pudich (Marek Chlumský), 39:53 Radim Fořt (Tadeáš Drahorád), 53:56 Walter Schubert (Jakub Noha)
branky (asistence): 18:31 Lukáš Tomeš (Dominik Hudec), 24:37 Radek Šťovíček (David Kolář), 27:34 Radek Šťovíček (Petr Pojar), 47:04 Radek Šťovíček (Dominik Hudec), 54:09 Radek Šťovíček (Lukáš Tomeš), 59:00 Radek Šťovíček (Marek Mochan), 59:34 David Kolář (Marek Mochan)

FAT PIPE Traverza Mukařov - Panthers Praha 9:7
15. Radim Fořt, 17. Šimon Otto, 19. Jakub Noha, 22. Karel Svatoš, 28. Jan Pudich, 36. Tomáš Sláma, 36. Jan Pudich, 40. Radim Fořt, 54. Walter Schubert - 19. Lukáš Tomeš, 25. Radek Šťovíček, 28. Radek Šťovíček, 48. Radek Šťovíček, 55. Radek Šťovíček, 60. Radek Šťovíček, 60. David Kolář; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Josef Bína 22 - Martin Hruška 11, Jan Slavata 6; po třetinách: 3:1, 5:2, 1:4;
60:00
Střely ve 3. třetině: Mukařov 9 - Panthers 11
60:00
Komentář domácího trenéra pana Marka Chlumského: Zápas s 16. brankami si museli diváci užít. Věřím, že oba týmy si útočnou hru užili a těšíme se na příští utkání. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář hostujícího trenéra pana Lukáše Jenšíka: Traveza dnes byla produktivnější, první třetinu a druhou jsme laxní v osobních soubojích. Třetí třetinu jsme se zvedli, ale bohužel to bylo již málo a pozdě. Děkuji soupeři za fair play utkání a fanouškům za podporu.
60:00
59:40
Timeout Panthers Praha
59:40
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
59:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Marek Mochan (9:7).
59:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Marek Mochan (9:6).
58:30
Přesilová hra se domácímu Mukařovu tolik nepovedla, ale potřebný čas hostům sebrala
56:35
Famózní zákrok nyní předvedl hostující brankář, který ve skoku vyrazil rukou křižnou střelu domácích a zabránil tak jasné brance
56:30
Další vyloučení hostů znamená přesilovou hru pro domácí
56:03
Vyloučen hráč Radek Šťovíček družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:30
Opět divoká minuta. Nejprve se prosadili domácí, aby vzápětí kontrovali hosté
54:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Lukáš Tomeš (9:5).
53:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Walter Schubert, asistoval Jakub Noha (9:4).
52:00
Hosté jsou nyní více agresivnější s balonkem na hokejkách, ale nedaří se jim v zakončení
50:30
Nebezpečná standardní situace hostů, kterou rozehráli přímou střelou na domácí branku. Naštěstí přímo do prsou domácího brankáře Bíny
47:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Dominik Hudec (8:4).
47:04
Opět branka hostujícího týmu v oslabení a opět stejným hráčem Radkem Šťovíčkem. Chtělo by se říct klobouček dolů
45:36
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
45:36
Vyloučen hostující hráč po drobném přistrčení jednoho z domácích hráčů. Traverza hraje v početní výhodě
44:00
A ozvali se hostující fanoušci, pokoušejí se vyhecovat své hráče k většímu výkonu
39:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Tadeáš Drahorád (8:3).
39:30
Nebezpečný únik hostujícího útočníka, který na poslední chvíli zastavila domácí obrana
38:00
Panthers rozhodně zatím nesložili zbraně, dále se snaží prosadit z každé pozice zvrátit nepříznivý vývoj utkání
36:00
Tohle utkání má grády, Traverza odskočila soupeři na rozdíl 4 branek, ale na hřišti to vypadá, jako by se hrálo za nerozhodného stavu
35:57
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Marek Chlumský (7:3).
35:17
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Karel Svatoš (6:3).
35:17
Mukařov teď předvedl povedený zámek hostů, který vyústil v další branku
33:00
Nyní se začínají mohutně ozývat fanoušci hostujícího týmu, kterých na dnešní utkání zavítalo poměrně hodně
31:00
Mukařov je v plném počtu, přesilová hra hostů tedy byla neúspěšná
30:00
Panthers nyní drží domácí Traverzu pevně v přesilovkovém sevření a snaží se vsítit branku
28:30
Utkání se nám vážení čtenáři tedy pěkně rozjelo Nejprve hosté vstřelil kontaktní branku, aby následně znovu odskočili domácí na rozdíl dvou branek
28:28
Vyloučen hráč Šimon Otto družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
27:58
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Robert Štipka (5:3).
27:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Petr Pojar (4:3).
27:00
Vstřelená branka způsobila na hosty jako pověstná živá voda, jsou nyní mnohem aktivnější
24:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval David Kolář (4:2).
24:37
Domácí byli většinu času v přesilové hře na balonku, ale hostům stačil jeden povedený únik 2 na 2 ke vstřelení branky v oslabení z hole Šťovíčka
22:38
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
22:38
Následně byli hosté potrestáni 2 minutovým vyloučením za špatné střídání, dávají tak domácímu Mukařovu šanci na další navýšení brankového rozdílu
21:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tadeáš Drahorád (4:1).
21:12
Domácí hned v úvodu 2. třetiny navyšují skóre a odskakují hostům na rozdíl tří branek.
20:30
Slovy prezidenta oddílu pana Jana Čecháka "Uvidíme co nám tato třetina provede s vývojem zápasu"
20:01
Druhá třetina byla zahájena, na míčku je opět domácí Traverza.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Mukařov 12 - Panthers 10
20:00
18:38
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Walter Schubert (3:1).
18:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Dominik Hudec (2:1).
16:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Walter Schubert (2:0).
16:56
Druhá branka domácích v rychlém sledu. Nejprve vypálil Schubert, který trefil tyčku hostující branka, balonek se odrazil přímo před Otta, který jen pohodlně zasunul do prázdné branky
16:30
Ovšem hosté také hrozí, teď to bylo pro domácí jen se štěstím
14:51
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval David Podhráský (1:0).
14:51
Máme zde první branku v tomto zápase a to z hole domácí Traverzy! Navrátilec do týmu Fiala prostřelil ze středu hřiště hostujícího brankáře Panthers
13:00
Pepa Bína se v domácí brance zatím nenudí, myslím, že má více práce než si sám představoval
12:00
Dnes to bude pro diváky pohledný zápas, hraje se na obě branky a k vidění je spousty šancí na branku
10:00
Po ospalejší úvodní pětiminutovce teď hostující Panthers začínají přebírat otěže zápasu
09:00
Další dalekonosná střela hostů, která se ještě stačila odrazit od dalšího hráče, skončila se štěstím domácímu brankáři v náručí
07:30
Nebezpečně teď vystřelil jeden z hostujících hráčů ze středu hřiště, domácí Bína se po střele jen natahoval
05:22
Domácí Pudich se protáhl za hostující obranu a pelášil sám na bránu, bohužel brankáře hostí nepřelstil
04:30
Utkání se nám celkem slušně rozjelo, hraje se na obě branky a kdo dnes zavítal na utkání podívat se živě, tak určitě neprohloupí
03:00
A za domácí brankou zazvonila dokonce tyčka, domácí teď měli velké štěstí
01:30
Ale jsou to hosté, kdo si první připisují střelu na branku. Hostující útočník se snažil backhandem překonat ležícího brankáře "the Wall" Bínu
01:00
První domácí pětka nepustila hosty ani k balonku
00:01
A utkání bylo právě zahájeno, na míčku je domácí Traverza
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Jiří Ptáčník, David Polcar, Pavel Daněk, David Kolář, Martin Kalous
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jan Fiala, David Podhráský, Jakub Noha, Šimon Otto, Walter Schubert
00:00
V hale na Děkance je již vše nachystáno k začátku utkání, hráči se chystají na úvodní buly.