- : -
TJ Turnov
FbC Plzeň
TJ Turnov
branky (asistence): 01:44 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 06:31 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 22:29 Vojtěch Kuneš (vlastní branka), 28:15 Daniel Korych, 38:53 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra), 40:37 Štěpán Matěcha (Antonín Palatínus), 41:23 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 54:50 Tomáš Vitásek (Jakub Janoušek), 59:14 Vojtěch Palatínus
FbC Plzeň
branky (asistence): 02:14 Filip Rybnikár (Tomáš Němeček), 06:43 Josef Tomášek (Ondřej Horažďovský), 10:18 Václav Zábran (Tomáš Oliverius), 18:44 Tomáš Vitásek (vlastní branka), 26:09 Martin Beneš (Václav Zábran), 36:09 Josef Tomášek (Ondřej Horažďovský), 59:29 Václav Zábran (Vít Malý)

TJ Turnov - FbC Plzeň 9:7
2. Vojtěch Palatínus, 7. Vojtěch Palatínus, 23. Vojtěch Kuneš, 29. Daniel Korych, 39. Vojtěch Palatínus, 41. Štěpán Matěcha, 42. Pavel Sekyra, 55. Tomáš Vitásek, 60. Vojtěch Palatínus - 3. Filip Rybnikár, 7. Josef Tomášek, 11. Václav Zábran, 19. Tomáš Vitásek, 27. Martin Beneš, 37. Josef Tomášek, 60. Václav Zábran; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 58; zásahy brankářů: Luděk Horáček 24 - Jakub Kuneš 13, Martin Bezděk 1; po třetinách: 2:4, 3:2, 4:1;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TUR - 6 PLZ - 10
59:59
Komentář trenéra Plzně p. Strejčka: Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí, kterým gratulujeme k výhře. Nám stále dělá problém produktivita a proměňování šanci.
59:59
Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: V první třetině jsme hráli nezodpovědně do obrany a dovolili jsme soupeři dostat se do vedení. Do druhé třetiny jsme udělali několik změn, které se nám podařili a výkon se zlepšil. Třetí třetinu jsme odehráli podle představ a došli si pro vítězství. Příště tak musíme hrát celých 60 minut. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
59:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vít Malý (9:7).
59:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (9:6).
57:57
Timeout FbC Plzeň
57:57
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
57:30
Hosté to zkouší bez brankáře.
54:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Jakub Janoušek (8:6).
54:50
Vitásek nekompromisně vymetl horní růžek a diváci jsou ve varu.
52:30
Vojtěch Palatínus se probíjel do střelecké pozice, na středu hřiště však nebylo místo.
49:50
Turnov kontroluje hru.
47:03
Plzeň z nebezpečné pozice trefila pouze domácího brankáře.
45:48
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Pavel Sekyra.
45:48
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Bezděk družstva FbC Plzeň
43:18
Hosty ve velké šanci vychytal Horáček.
41:49
Domácím vyšel vstup do třetí třetiny a dvěma rychlými góly obrací vývoj zápasu.
41:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (7:6).
40:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (6:6).
40:37
Po milimetrové křižné přihrávce je srovnáno.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TUR - 9 PLZ - 9
38:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (5:6).
37:27
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Josef Tomášek, asistoval Ondřej Horažďovský (4:6).
36:09
Plzeň si bere zpět dvoubrankové vedení po střele od pravého mantinelu.
34:20
Plzeňští dobře blokují většinu střeleckých pokusů Turnova.
29:36
Horáček musel krýt průnik soupeře.
28:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Korych bez asistence (4:5).
28:15
Jako štírek se protáhl Daniel Korych podél mantinelu a vstřelil kontaktní branku.
26:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Václav Zábran (3:5).
25:51
První turnovský útok znovu dostal Plzeň pod tlak, brankář hostí je však bezchybný.
22:29
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš (3:4).
22:29
Turnov po krásné kombinaci a za přispění plzeňské obrany snižuje.
20:40
Domácí začali aktivně, do zakončení se tlačil Vojtěch Palatínus.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TUR - 7 PLZ - 12
18:44
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek (2:4).
18:44
Od tyčky se míček odrazil přímo do nohy Tomáše Vításka, který již nestihl zareagovat a srazil si tak míček do vlastní branky.
18:30
Korych teď ze vzduchu orazítkoval pouze horní tyčku plzeňské branky.
17:40
Zatím pouze první turnovská lajna dokážeš Plzeň přehrát.
16:30
Plzeň je nyní lepším týmem.
13:57
Plzeň se na tři přihrávky dostala až ke střele do prázdné branky, Horáček se však stihl bravurně přemístit.
10:18
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Tomáš Oliverius (2:3).
09:55
Hosté jsou v náporu, ale domácí čtveřice odolává. Vyznamenal se také brankář Horáček.
08:22
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
07:16
Domácí teď promarnili velkou šanci dostat se zpět do vedení.
06:43
06:31
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (2:1).
04:03
Domácí teď zamkli svého soupeře.
02:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Tomáš Němeček (1:1).
02:14
Jako v házené si oba soupeři vyměnili gólovou radost. Hosté vyrovnávají po krásné střele do horního růžku.
01:44
01:25
Domácí mělí výhodu volného úderu, ale bez šance.
00:30
V úvodu jsou na míčku domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Jakub Kuneš; hráči v poli: Václav Khek, Vít Malý, Tomáš Němeček, Filip Rybnikár, Karel Eichler
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Martin Hejduk, Jan Havlín, Štěpán Matěcha, Pavel Sekyra, Vojtěch Palatínus
00:00
Dobrý večer, začátek dnešního utkání je kvůli předchozímu prodloužení volejbalových zápasů posunut na 19:30. Děkujeme za pochopení.