2:1
1:0
4:2
- : -
branky (asistence): 01:46 Tomáš Janča (Pavel Krchňáček), 13:15 Richard Kafka (vlastní branka), 25:20 Tomáš Olbert (Martin Krchňáček), 47:49 Martin Krchňáček (Pavel Krchňáček), 49:47 Tomáš Olbert (Radim Jílek), 50:05 Tomáš Olbert (Radim Jílek), 55:49 Pavel Krchňáček (Tomáš Janča)
branky (asistence): 02:37 Lukáš Váša (Daniel Halm), 41:41 Filip Dvořák, 52:45 Jan Ušák (Petr Tlustoš)

FBK Spartak Hluk - Hippos Žďár n/S. 7:3
2. Tomáš Janča, 14. Richard Kafka, 26. Tomáš Olbert, 48. Martin Krchňáček, 50. Tomáš Olbert, 51. Tomáš Olbert, 56. Pavel Krchňáček - 3. Lukáš Váša, 42. Filip Dvořák, 53. Jan Ušák; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Richard Podškubka 20, Lukáš Kolečkář 1 - Lukáš Kratochvíl 32; po třetinách: 2:1, 1:0, 4:2;
60:00
Střely v třetí části Hluk 12 Žďár 7. Celkem 39 - 24.
60:00
Komentář trenéra hostí (Dvořák F.): Klasický nováčkovský výkon plný nasazení důrazu odhodlání na nás dnes stačil. Nás zklamala koncovka a přesilové hry. Děkujeme soupeři, který po zásluze vyhrál.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tuhý M.): Pozitivem dnešního utkání je nízký počet inkasovaných branek. Tohle se nám často vzhledem k našemu způsobu hry nestává. Děkujeme soupeři a těšíme se na odvetu.
60:00
57:15
Ondřej Dvořák v dobré pozici pouze nad.
55:49
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (7:3).
54:45
Vyloučen hráč Jan Ušák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
54:30
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Kolečkář družstva FBK Spartak Hluk
54:25
Jančova tvrdá rána do Kratochvíla.
52:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Ušák, asistoval Petr Tlustoš (6:3).
52:45
Naději pro hosty vykřesal Ušák.
50:05
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Radim Jílek (6:2).
50:05
A opět stejná kombinace se stejným výsledkem.
49:47
49:47
Olbert krásně vymetá pavučiny.
48:30
Váša pouze do boční sítě.
47:49
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (4:2).
46:45
P. Krchňáček mohl zvýšit vedení domácích, avšak před odkrytou brankou na míček nedosáhl.
43:00
Váša měl na holi vyrovnání, ale minul.
41:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák bez asistence (3:2).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Hluk 14 - Žďár 8
40:00
36:46
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hra rukou.
34:35
Blizňák dvakrát v gólové příležitosti. Hosté však odolali.
32:45
Janča sám před Kratochvílem, ale trefuje se pouze do něj.
31:20
Na druhé straně také zvoní.
31:00
Olbert do tyčky, Jílek z dorážky do břevna.
28:50
Dočekal v obrovské šanci, ale skvělý Podškubka míček za svá záda nepouští.
27:40
Zeisel v dobré pozici pouze do Podškubky.
25:40
Zajímavá standardní situace před brankou hostí. Kratochvíl vše kryje.
25:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Krchňáček (3:1).
25:20
Olbert využívá přesilovou hru.
24:09
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely v první části Hluk 13 - Žďár 9
20:00
18:40
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:00
Domácí přečíslení 4 na 2, avšak ani nevystřelili.
13:15
Vlastní branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka (2:1).
13:15
Nahození Zábrany z rohu hřiště si srazil do vlastní branky hostující bek.
11:55
Janča i Krchňáček P. pouze do brankáře hostů.
10:15
Ondřej Dvořák v dobré pozici pouze do Podškubky.
09:22
Hosté si v přesilové hře prakticky nic nevytvořili.
07:22
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
06:59
Hosté budou hrát přesilovou hru.
06:50
Janča sám před Kratochvílem, ale hostující brankář ze souboje vyšel opět vítězně.
05:30
Navrátilec v domácí sestavě Olbert v dobré pozici hledal ještě Dudu, v dalším střídání Krchňáček P. sám před Kratochvílem neuspěl.
05:00
Domácí jsou v úvodu utkání aktivnější a tlačí se do hostující branky.
04:22
Kratochvíl vyráží střelu domácích mimo tři tyče.
04:02
Krchňáček P. před odkrytou brankou míjí.
03:00
Dvě rychlé branky, nejprve poslal domácí do vedení Janča, poté na opačně straně zazvonila tyč a dorážka Váši už končí za zády Podškubky.
02:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Daniel Halm (1:1).
01:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Pavel Krchňáček (1:0).
01:10
Pevní nebezpečnou střelu si připisuje domácí Janča
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Michal Hrubý, Petr Tlustoš, Jan Ušák, Lukáš Zeisel
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Radim Jílek, Martin Tuhý