0:1
3:6
0:6
- : -
branky (asistence): 26:01 Richard Mákký (Martin Juroš), 31:27 Denis Tomančák (Tomáš Vežranovský), 34:13 Tomáš Vežranovský
branky (asistence): 18:23 Jan Hél (Jan Smička), 23:33 Marek Judas (Karel Hloch), 25:35 Marek Judas (Karel Hloch), 30:52 Jakub Krnáč (Karel Mikulka), 33:35 Marek Judas (Karel Mikulka), 36:37 Marek Judas (Jan Hél), 38:57 Marek Vlček (Karel Hloch), 40:10 Jan Hél (Michal Vašut), 46:20 Karel Mikulka, 46:57 Jakub Krnáč (Karel Hloch), 55:21 Jan Smička (Jan Novák), 56:37 Jan Hél (Jan Smička), 57:04 Marek Judas (Karel Hloch)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - SK K2 Prostějov 3:13
27. Richard Mákký, 32. Denis Tomančák, 35. Tomáš Vežranovský - 19. Jan Hél, 24. Marek Judas, 26. Marek Judas, 31. Jakub Krnáč, 34. Marek Judas, 37. Marek Judas, 39. Marek Vlček, 41. Jan Hél, 47. Karel Mikulka, 47. Jakub Krnáč, 56. Jan Smička, 57. Jan Hél, 58. Marek Judas; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Marek Hrabec 35 - Jan Weidinger 19; po třetinách: 0:1, 3:6, 0:6;
60:00
V poslední třetině byl poměr střel na bránu 6:14.
60:00
Komentář trenéra domácího týmu, Tomáše Vežranovského: Do půlky utkání jsme s Prostějovem sehráli relativně vyrovnaný zápas, ale v rozhodujících chvílích se na nás projevila únava z včerejšího zápasu a proto nás Prostějov zaslouženě přestřílel. Děkuji Prostějovu za férový zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu, Martina Fráni: Dneska zasloužená výhra. Hráči proměnili gólové příležitosti. Děkuji za utkání.
60:00
58:36
Konec zápasu je zcela v režii Prostějova.
57:04
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Karel Hloch (3:13).
56:37
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
56:37
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (3:12).
55:21
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Jan Novák (3:11).
55:00
Gvuzd v brejku, ale vysunutého golmana nepřekonal.
51:48
I Frýdek hraje v útočné třetině, ale není zdaleka tak nebezpečný jako Prostějov.
49:41
Prostějov teď byl několikrát po sobě nebezpečný přímo před bránou. Ovšem trefit bránu se jim nepodařilo.
48:48
Vlčkova střela z dálky míří nad bránu.
46:57
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Karel Hloch (3:10).
46:37
Rajgl zkouší střelu z poloviny rovnou při rozehrávce a protože brankář toho moc neviděl, vypadalo to nadějně.
46:20
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Karel Mikulka bez asistence (3:9).
45:08
Vyloučen hráč Martin Juroš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
44:45
Hosté budou hrát další přesilovku.
44:03
Domácí jsou v plném počtu.
42:03
40:10
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Michal Vašut (3:8).
40:00
40:00
V druhé třetině byl poměr střel na bránu 8:14.
40:00
38:57
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Vlček, asistoval Karel Hloch (3:7).
38:29
Trestné střílení družstva SK K2 Prostějov neproměnil Jan Smička.
38:29
Bude následovat trestné střílení Prostějova.
37:05
Další brejk Prostějova. Míček se kutálel po brankové čáře, ale přes ni neprošel.
36:37
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Jan Hél (3:6).
36:37
Rychlý brejk a Prostějov zvyšuje náskok.
36:16
Frýdek točí Prostějov v jejich obranné polovině.
34:13
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský bez asistence (3:5).
33:35
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Karel Mikulka (2:5).
31:27
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denis Tomančák, asistoval Tomáš Vežranovský (2:4).
31:27
Domácí to tentokrát zahráli ukázkově.
30:52
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Karel Mikulka (1:4).
30:13
Hrabec dnes předvádí parádní zákroky.
29:38
27:38
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
27:04
Stejně jako včera musejí domácí dohánět dvou až tří brankovou ztrátu a to není to co by si zrovna přáli.
26:01
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Richard Mákký, asistoval Martin Juroš (1:3).
25:35
24:12
Domácí to často myslí dobře, ale celou akci zabijí nepřesnou přihrávkou, nebo střelou.
23:33
23:10
Oproti první třetině mám pocit, že se hraje o něco rozvážněji.
21:42
Střela Judase těsně mimo.
20:54
V první minutě jsme viděli hodně přerušení hry.
20:00
20:00
V první třetině měl Prostějov více střel letících na branku. Poměr byl 8:20.
20:00
18:23
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (0:1).
18:15
Krnáč běžel sám na branku a Hrabec jej pěkně vychytal.
17:58
Lojkásek dostal křížnou přihrávku před bránu a mířil na odkrytou svatyni. Ale střela neměla dostatečnou razanci a brankář se stihl přesunout.
16:40
Další nebezpečnou situaci před bránou domácích ukončila střela z voleje nad bránu.
15:10
Lojkásek se dostal do pěkné pozice, ale střela neměla razanci.
13:05
Tomančák si oběhl 3 kolečka v obraně, ale nenašel prostor k rozehrávce a tak raději přenechal míček druhému obránci.
12:26
Teď už hráči začínají být přemotivovaní. Tak moc chtějí dát gól až dělají hloupé chyby a nedaří se jim v klíčových momentech zpracovat míček.
11:48
Mikulka měl před sebou volný prostor, tak zkusil vystřelit, ale míček mířil těsně nad bránu.
09:41
Lojkásek poslal střelu na bránu a golman ji jen tak tak zachytil.
08:55
Oba týmy chtějí dát první gól a je to na jejich nasazení vidět.
07:24
Střela Nováka z dálky šla jen kousek mimo, ale o pár sekund později střela z blízka od Mikulky mířila hodně vedle.
06:33
Hra se přelévá ze strany na stranu v děsivém tempu. Tohle přece nemohou dlouho vydržet.
03:48
Frýdek teď zažil krušné chvilky po chybě v rozehrávce. Naštěstí ale nebezpečí zažehnali.
02:50
Na druhé straně páli Smička do masky Hrabce.
02:22
Tobola zkouší střelu z otočky, ale brankář Prostějova je připraven.
01:15
Oba týmy nasadily vražedné tempo hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Jindřich Kratochvíl, Ondřej Král, Marek Vlček, Jakub Krnáč, Petr Zabloudil
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Marek Hrabec; hráči v poli: Martin Juroš, Tomáš Vežranovský, Denis Tomančák, Tomáš Tobola, Vojtěch Gvuzd