0:4
5:3
3:3
- : -
branky (asistence): 25:05 Filip Kerhart (Jan Kajsrlík), 29:17 Jan Kajsrlík (Vojtěch Pavlák), 35:27 Milan Koubek (Jiří Unzeitig), 38:00 Adam Kobr (Libor Knypl), 38:31 Milan Koubek (Jiří Unzeitig), 44:08 Jiří Unzeitig (Václav Vilímek), 54:40 Adam Kobr (Libor Knypl), 56:59 Adam Kobr (Martin Kadavý)
branky (asistence): 04:09 Pavel Hellmann (Štěpán Novák), 08:29 Miloš Macháček (František Lahučký), 12:28 Miloš Macháček (Roman Dostál), 17:37 Pavel Hellmann (Miloš Macháček), 27:44 Jan Freiberg (Miloš Macháček), 28:57 Pavel Hellmann (Jan Freiberg), 34:31 Roman Dostál (František Lahučký), 44:44 František Lahučký (Jakub Moravec), 45:35 František Lahučký (Roman Dostál), 56:32 Pavel Hellmann (Miloš Macháček)

FTC Vysoké Mýto - FBŠ Všestary 8:10
26. Filip Kerhart, 30. Jan Kajsrlík, 36. Milan Koubek, 39. Adam Kobr, 39. Milan Koubek, 45. Jiří Unzeitig, 55. Adam Kobr, 57. Adam Kobr - 5. Pavel Hellmann, 9. Miloš Macháček, 13. Miloš Macháček, 18. Pavel Hellmann, 28. Jan Freiberg, 29. Pavel Hellmann, 35. Roman Dostál, 45. František Lahučký, 46. František Lahučký, 57. Pavel Hellmann; rozhodčí: Filip Ryant - David Růžička; vyloučení: 4:3; využití: 1:4; diváků: 94; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 44 - Filip Ježek 56; po třetinách: 0:4, 5:3, 3:3;
60:00
59:59
NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ DOMÁCÍCH: 99 Tomáš Hynek NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ HOSTÍ: 74 Miloš Macháček
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTÍ JAN FREIBERG: První polovinu zápasu jsme byli jasně na balonku. V druhé polovině jsme začli hrát antiflorbal a tím jsme pustili domácí do hry. Naštěstí jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeřům za utkání a přejem mnoho zdaru do příštích zápasu.
59:59
KOMENTÁŘ TREHÉRA DOMÁCÍH JINDŘÍCH VEČEŘE: Nám se bohužel nevydařila první třetina, která prakticky rozhodla zápas. Musím pochválit kluky za to jakým způsobem jsme odehráli třetí třetinu. Bohužel zápas se nám otočit nepodařilo. Nic méně máme na čem stavět a rozhodně to nebalíme body si přiveze z venku.
56:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Martin Kadavý (8:10).
56:32
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (7:10).
55:44
Vyloučen hráč Ondřej Kadrmas družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
54:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Libor Knypl (7:9).
54:40
Snaha se vyplácí a Mýto snižuje.
53:00
Domácí hráči se snaží o snížení náskoku Všestar, avšak zatím marně.
51:57
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Martin Kadavý.
51:39
Timeout FTC Vysoké Mýto
50:33
Domácí tým přesilovou hru nevyužil.
48:29
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
48:29
Domácí tým si zahraje přesilovou hru.
45:48
Hra je opět rychlá a ostrá.
45:35
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Roman Dostál (6:9).
44:44
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Jakub Moravec (6:8).
44:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Václav Vilímek (6:7).
44:08
Mýto dohání gólový náskok Všestar.
44:08
Všestary si náskok pojistily.
42:00
Mýto je nabito novou energii a snaží se o zvýšení.
40:00
40:00
39:59
Hra ke konci třetiny byla ostrá jako břitva. Domácí na střely 16 a Všestary 9.
38:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Jiří Unzeitig (5:7).
38:00
35:40
Hra se přiostřuje.
35:27
34:48
Vyloučen hráč František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
34:31
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval František Lahučký (2:7).
32:55
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
32:55
Mýto opět v oslabení.
30:01
Utkání sleduje 94 diváků. Děkujeme.
30:00
Hra se opět přelévá z jedné strany na druhou.
29:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Kajsrlík, asistoval Vojtěch Pavlák (2:6).
28:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Jan Freiberg (1:6).
27:44
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval Miloš Macháček (1:5).
27:44
Všestary zvyšují.
25:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Filip Kerhart, asistoval Jan Kajsrlík (1:4).
25:05
Mýtská snaha se vydařila a snižují skóre.
22:30
Mýto se dere za ukončením více intenzivněji než v první hrací části.