3:3
8:2
4:2
- : -
branky (asistence): 14:08 Filip Munzar (Ondřej Neuman), 15:50 Filip Munzar (Tomáš Szabo), 17:51 Pavel Hůza, 20:19 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 20:43 Filip Munzar (Ondřej Neuman), 21:33 Pavel Hůza (Tomáš Szabo), 21:52 Filip Munzar (Ondřej Neuman), 28:13 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 30:17 Pavel Hůza (Jan Burkoň), 32:30 Filip Munzar (Tomáš Szabo), 36:27 Lukáš Jágr (Tomáš Zvára), 40:49 Ondřej Neuman, 43:48 Pavel Hůza, 48:03 Pavel Hůza (Teemu Tuhkanen), 56:58 Filip Munzar (Tomáš Zvára)
branky (asistence): 08:14 Lukáš Zápal (Lukáš Porazil), 10:32 Jáchym Kellar (Tomáš Vykoupil), 19:31 Jindřich Mošna (David Malkus), 24:02 Adam Tkadlec (Jáchym Kellar), 35:42 David Malkus (Lukáš Porazil), 52:19 Lukáš Zápal (Pavel Honzík), 56:47 Jiří Kuthan (Adam Tkadlec)

FBC Panthers Liberec - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 15:7
15. Filip Munzar, 16. Filip Munzar, 18. Pavel Hůza, 21. Tomáš Szabo, 21. Filip Munzar, 22. Pavel Hůza, 22. Filip Munzar, 29. Jiří Špak, 31. Pavel Hůza, 33. Filip Munzar, 37. Lukáš Jágr, 41. Ondřej Neuman, 44. Pavel Hůza, 49. Pavel Hůza, 57. Filip Munzar - 9. Lukáš Zápal, 11. Jáchym Kellar, 20. Jindřich Mošna, 25. Adam Tkadlec, 36. David Malkus, 53. Lukáš Zápal, 57. Jiří Kuthan; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 15 - Jiří Cisler 28; po třetinách: 3:3, 8:2, 4:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Je vidět, že když se sejdem komplet bude to mít s námi těžký jakýkoliv soupeř. Díky Plzni za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domů
60:00
59:35
Vyloučen hráč Jindřich Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
56:58
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Tomáš Zvára (15:7).
56:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Kuthan, asistoval Adam Tkadlec (14:7).
55:07
Vyloučen hráč Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
52:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal, asistoval Pavel Honzík (14:6).
48:03
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Teemu Tuhkanen (14:5).
43:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza bez asistence (13:5).
40:49
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman bez asistence (12:5).
40:00
40:00
36:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Tomáš Zvára (11:5).
35:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Lukáš Porazil (10:5).
32:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Tomáš Szabo (10:4).
32:16
Vyloučen hráč Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
30:17
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jan Burkoň (9:4).
28:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (8:4).
24:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Adam Tkadlec, asistoval Jáchym Kellar (7:4).
21:52
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Ondřej Neuman (7:3).
21:33
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Tomáš Szabo (6:3).
20:43
20:19
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (4:3).
20:00
20:00
19:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval David Malkus (3:3).
17:51
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza bez asistence (3:2).
15:50
14:51
Vyloučen hráč Michal Povolný družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
14:08
10:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jáchym Kellar, asistoval Tomáš Vykoupil (0:2).
08:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal, asistoval Lukáš Porazil (0:1).
05:19
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Jáchym Kellar.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Lukáš Zápal, Jindřich Mošna, Pavel Honzík, David Malkus
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jiří Špak, Jan Burkoň, Pavel Hůza, Michal Skibko